Łączenie serwerów

  • od 12 lat ten sam burdel - free slots xxx, błąd serwera :D jestem z was dumny - nieustająco

    Przeciez masz informacje powyzej ze przenosiny wylaczone do odwolania.


    Festiwal Światów zostal przedluzony.

    Czy to oznacza ze czas na przeniesienie miast

    i transfery kont tez zostal przedluzony?

    przecież masz informacje kiedy zakończy się fuzja w temacie w nowościach i ogłoszeniach

  • Festiwal Światów zostal przedluzony.

    Czy to oznacza ze czas na przeniesienie miast

    i transfery kont tez zostal przedluzony?

    Czas rozszerzyć swoje horyzonty.

    Wybierz od 02.12.2021 12:00:00 do 06.01.2022 8:00:00 swój świat docelowy, a boski posłaniec Hermes natychmiast Cię tam zabierze. Gracze, którzy nie dokonają sami wyboru, pod koniec tego okresu również zostaną przeniesieni do jednego z tych światów.


  • Przy wszystkim przy grze mam unknown loca key: i na przykład nazwa budynku, komendy, itp. why?

    Było i u mnie, ale zniknęło ¯\_(ツ)_/¯

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Fuzja dobiegła końca i Gameforge odwaliło numer na koniec więc czas odświeżyć temat - oglądaliście może mapę parę minut temu? Widzicie jakieś wolne miejsca? Fajno że mamy przenosiny miast, ale niech ktoś powie gdzie niby mamy się przenieść... Likwidacja lotki powoduje, że skrypt natychmiast wrzuca tam idlera lub urlopowicza z cmentarza... super... brawo GF!

  • Nawet nie płacz z tego powodu bo miałeś od groma czasu na przeniesienie miast. Bardziej mnie zastanawia jak nowe miasto postawić (nie lotke...). Wygląda na to, że trzeba czekać aż zaczną konta znikać...

    Server: Alpha, Poland

  • Znaczy mamy masowo powłączać urlopy na miesiąc z nadzieją, że za miesiąc da się grać? W sumie to na dwa... bo miesiąc urlopu, miesiąc idlerowania i dopiero potem znikną... I niestety ale nie masz racji - o ile na gammie rozmieściłem już swoje miasta zgodnie ze swoją wolą, to moja strategia wymaga stawiania lotek na cudach do zamknięcia pętli... Nawet jak sojusznik skasuje swoją lotkę bym postawił swoją - skrypt wsadza tam idlera lub urlopowicza - tak się nie da grać...

    A na pozostałych 3 serwerach wciąż nie rozmieściłem miast bo docelowe wyspy są zajęte :( Czekałem aż idlerzy znikną, ale teraz nawet jak to się stanie skrypt wstawi tam coś z cmentarza...

  • Spójrzcie ile pełnych wysp:!:


    Cmentarz przyszedł na 4 serwery -teraz te serwery też są cmentarzem a my nocnymi stróżami:D.


    Czy te konta stracą urlop po 30 dniach, zostaną liderami i znikną:?:

    Czy zejdą z urlopu dopiero kiedy się na nie zalogują (w większości nigdy):?:

  • Witam po długiej przerwie :)


    Lipa straszna usunąłem lotkę by zresetować wioskę barbarzyńców,


    w mig w miejsce lotki wskoczyło konto z palmą,


    teraz 2 miesiące nie będzie co robić.


    GF wysłało Nas na wolne,


    byśmy trochę odpoczęli :P


    Mogę się mylić,


    nie widomo do końca co będzie z tymi kontami,


    czy wskoczą na idlerów czy znikną po urlopie.


    Pozdrawiam :)

  • As said many times before: graveyarding works like a normal merge transfer.

    So the account gets banned, copied to the graveyard and then deleted.

    The deletion happens by using the normal deletion script, which for an unknown reason currently isn't working.

    Therefore: no account gets deleted atm.

    We're aware of that and as soon as there is no longer only an emergency skeleton crew on board it will be looked at.

    Trzeba czekać aż skrypt zacznie działać :D

    Server: Alpha, Poland

  • Raczej modlić żeby wogóle zaczął działać bo skeleton crew nie budzi mojego zaufania... I miesiąc urlopu a potem miesiąc idlerowania będzie się liczył od kiedy? Od czasu kiedy ktoś się logował ostatnio na konto, od wczoraj, czy od czasu kiedy naprawią skrypt? Bo w tej chwili to w mojej ocenie gra jest niegrywalna...

  • Witam :).


    Już robię po 15 moździerzy i 100 hoplitów w każdym miescie i czekam aż będzie można poplądrować cmentarz 8)- o ile faktycznie zejdzie im tej urlop za 30 dni


    Później chyba 7 dni będą jako,, aktywni,, i po 7 dniach chyba jest 3-4 tyg aż znikną. Przez ten czas dałoby radę porobić z 30 mln surowca zależy czy coś mają ciekawego :/

  • Tutaj info:

    Podejrzewam, że zabraknie czasu na wywiezienie całej tej surki. Już teraz są (i) z milionami w magazynach. Daleko szukać nie trzeba.

    Server: Alpha, Poland

  • To zależy od czasu ile istnieje konto. Gracz, po 30 dniowym urlopie zejdzie automatycznie z urlopu, od tego czas liczy się 7 dni by stał się idlerem, następnie a jeżeli grał w ika od 3 miesięcy i więcej, jego konto zostanie usunięte po 30 dniach - czyli 30 dniach ciągłości bycia idlerem.

  • Najpierw się zmartwiłem - potem ucieszyłem a teraz już wszystkiego po trochu - konta cmentarne znikają. Cóż są jeszcze inni ;)