Łączenie serwerów

  • Lepiej rejestrujcie zgłoszenia do support żeby nikomu konto nie wyparowało...

    Jeśli przeniosłaś się na Epsilon, to tylko mogę uspokoić, że Twoje miasta się przeniosły – widzę je w swojej okolicy.

    Mam nadzieję, że problem z urlopem zostanie niebawem rozwiązany. ;)

  • do mnie na gmail nic nie przychodzi a wy gdzie macie poczte, albo inaczej gdzie działa? :) Bo ja nie moge od 13 dokończyć przenosin ponieważ maila z linkiem nie dostałam a klikałam już z 10 razy.

    Nie wiem czy to zalezy od serwera. Ktos pisal powyzej ze na onet nie dostaje nic, a ja dostaje linki bez problemu, juz 3 swiaty przetransferowalem.

  • Cisza… wszyscy ogarniają konta^^^^:closedthread:

    a Ty jak zwykle humor 1 klasa.. nie mamy co ogarniać ponieważ nie mamy swoich kont póki co... jutro piątek potem weekend na konta przyjdzie nam poczekać do przyszłego tygodnia... jeśli nie dłużej bo może w pierwszej kolejności chcą zrobić te przenosiny a potem będą realizować zgłoszeia jeśli tak to w nowym roku odzyskamy dostępy dopiero :(

  • Fuzja to kpina. Nie wiem kto pracuje w tej firmie ale słowo DZBANY jak najbardziej do nich pasuje. Przenoszą na młody świat ludzi którzy mają z 6, 7 lub więcej lat konto. Na świecie gdzie 1 milion RO był osiągnieciem dopiero wchodzącym, wrzucają człeka który ma 50 milionów RO. Hahaha dzbany jak hu... Zamiast zablokować transfery kont gdzie przekracza powiedzmy 80% RO osób w pierwszej , piątce. Osoby które wydały spore sumy na ambrozję aby wybić się na danym świecie zostały oszukane. No ale cóż AMBer Gold działa tak samo w realu jak i online hahahahaa

  • fajne te przenosiny, nagle na serwerze pojawiają się konta z takimi zapasami:

    Zapas złota 20,320,929,563


    Jak coś to pewnie handlował tylko surowcem aby się wzbogacić i nie ma tu mowy o naruszeniu jakichkolwiek zasad gry :)

  • Wszystko przygotowane kto miał czas to uniknął 7 dniowego urlopu bo mu to naprawili kto się później to ma pecha przekładali przekładali a i tak nie zrobili tego jak trzeba trzeba było to ogłosić w listopadzie po nowym roku zrobić może wtedy by było wszystko okej

  • Wszystko przygotowane kto miał czas to uniknął 7 dniowego urlopu bo mu to naprawili kto się później to ma pecha przekładali przekładali a i tak nie zrobili tego jak trzeba trzeba było to ogłosić w listopadzie po nowym roku zrobić może wtedy by było wszystko okej

    To jeszcze nie wszystkim gra działa?

    Instrukcja :

    1.zaloguj się, wybierz serwer docelowy i potwierdź wybór - wywali Cię z konta i powie, że jakby co to w 2038 przyjdź ale przechytrz to ;)

    2. Kliknij niebieski napis powyżej

    3.wyślij link aktywacyjny

    4 wejdź na pocztę (twój login to email poczty ) zaloguj się tam i

    5. Kliknij w link

    6.Zaloguj się wówczas wyjdziesz z urlopu i będziesz mógł grać : przenieść miasta itd


    Sam nie wiedziałem na szczęście dobrodzieje z forum pomogli :)

    Ale nie ręczę nie wiem czy to wszystkim już działa. Niektórzy mają problem z hasłem do starego e-mail poczty by kliknąć ten link. Może da się to jakoś rozwiązać np zmieniając e-mail lobby ale tego to nie wiem...

  • Nie działa.

    Po punkcie 5.

    komunikat - połączenie kont wykonane OK

    w lobby widać konta

    stare działa

    nowe nie - taki komunikat


    Włączyłś urlop. W związku z tym niestety nie możesz się zalogować, dopóki nie minie minimalny czas urlopu - 48 godzin!


    Minimalny czas oczekiwania: 6D 23h 11m 8s


    No i punkt 6. nie działa

  • Ok, moje konto na Gammie już działa. Choć festiwal się dla mnie zaczął od razu po przejściu. Więc teraz po robocie jak już mi urlop zdjęli mam festiwal o 12 godzin krótszy. Cóż teraz czas przetestować drugi serwer, i zobaczyć czy łączenie jest już dostępne na aresie, jako że wcześniej nie było dostępne.

  • Drugie konto przenoszę i powtórka z rozrywki. Połączenie jeszcze rozumiem, ale że ponownie mnie wywaliło na 7 dniowy urlop. to w końcu ten "babol" został naprawiony czy też nie ?

  • badidolWczoraj o 17:07

    Dear players,

    we may have found the underlying issue with the v-mode.
    In about 20 minutes we'll be ready to run a command on all servers that should at least release all the unwanted v-modes resulting from the merge.

    Unfortunately some more dev work will need to go into trying to prevent it from happening again.

    Your Ikariam Team

    badidolWczoraj o 17:51

    Dear players,

    the server commands mentioned above have been performed and all undesired vmodes up to now should have been removed.

    Please note: players who haven't merged so far, may still run into the vmode issue. We are still working on a final solution for that.

    Your Ikariam Team

    badidolDziś o 07:37

    Dear players,

    after 6 wonderful hours of refreshing sleep I'm back to inform you that we'll be running the above-mentioned server commands once again to release another bunch of undesired vacation modes. As soon as I have happier news about a final solution for this problem I'll let you know. Once again, I apologise for the inconvenience.

    Thank you for your patience and understanding.

  • Hejka

    Dawno tu nie pisałam, ale konto mi zablokowali (w związku z fuzją, a nie mulceniem, nie cieszcie się ;)). Próbowałam wszystkiego - ale na mejla nie dochodzi link w sprawie łączenia.

    Napisałam do supportu - też brak odpowiedzi.

    Z tego, co widzę, sytuacja jest traktowana jako ban - czy GO nie mogą ręcznie tego jakoś zdjąć? Gracze zablokowani mają spore opóźnienie przez błąd GFu....

    Elfi - Kerberos - sojusz S-F

  • Rzecz w tym, że na stary też nie przychodził. Dlatego zmieniłam, bo czekać godzinę... ok... 3? nie bardzo. I dalej bez efektu....

    Art weź coś rusz, bo jesteśmy poszkodowani

    Elfi - Kerberos - sojusz S-F

  • Ja za to mam 0 statków handlowych (być może szlak handlowy się automatycznie uruchomił kiedy ja klikałem zmianę serwera) lub flota była wtedy w innych sposób w ruchu


    Co nam z tym zrobić? myślałem że to zwykłe rozproszenie floty ale minęło już ponad 17 godzin i nic???

    Bardzo proszę o odpowiedź Ingolf Art Majoneesi być może coś wiecie.

    Bez statków nie da się grać...

  • Chociaż masz konto, a ja nadal na urlopie .... ehhh

    Proszę- błagam - żebyście na zgłoszenia na supporcie reagowali na bieżąco i naprawiali. Bo czekanie aż GF naprawi jest lekko... wiadomo

    Elfi - Kerberos - sojusz S-F