Łączenie serwerów

  • Banicji już chyba nie ma jest urlop na 7dni nie wiem z jakiej paki bo nic nie brałem czyli i tak słabo zostaje na samym końcu wszyscy sobie wezmą zajebiste lokalizacje a mi zostaną ochłapy ..;/

  • Ech jak ja się zawiodłem. Przez ostatnie 10 lat jestem uzależniony od Ikariam, a jako że nie lubię grać za darmo, to trochę kasy tutaj wpadło. Planowałem szybkie przenosiny i szykowanie do roboty, a tu niespodzianka. Najpierw ban, pierwsza myśl to wkur...nie, później ulga. W końcu przestanę w to grać, i wydawać na to pieniędzy. Mam w końcu tyle książek do przeczytania tyle nawet nie odpakowanych gier do wypróbowania. No ale się zawiodłem. Gameforge zwiodłem się na was. myślałem że ,mi pomożecie a tu lipa jak zwykle. trzeba było tylko połączyć konta już połączone przez dotychczasowe lobby w ... to samo lobby. I już mogę tracić ponownie czas na grę. A cwila nie mogę bo z 14 dni festiwalu będę miał tylko 7 dni, bo ktoś nie pomyślał o tym że wszyscy będą chcieli się przenieść za jednym zamachem. Więc automatyczne wywalenie na urlop. Na ten moment przenosiłem się tylko z Delty, mojego pierwszego serwera (drugiego licząc speedserver z 2009). Żeby nie było nie marudzę, tylko dlaczego nie mam możliwości skorzystania z zakupionej ambrozji i ekwipunku. Tego w umowie zakupu nie było. Jako że trudno skorzystać z czegoś jak nie ma się dostępu. Jak już mówiłem grać za darmo nie lubię, ale do kogoś ta kasiora chyba idzie, i za coś ją biorą.

    A tak serio nie będę zgłaszał pretensji jeśli jak za tydzień się zaloguję to już przeniesionego konta z załączonym urlopem na tydzień ( nie przeze mnie tylko przez system) i dalej będę miał 14 dni od momentu zalogowania na rozbudowę w trakcie działania festiwalu. Albo inaczej żeby było łatwiej. Czy Festiwal rozpoczął mi się już teraz bo przeniosłem konto, czy dopiero jak się pierwszy raz zaloguje ?


    Pozdrawiam

    Andrzej / Shedra

  • Straciłam swoje konto, które prowadziłam i rozwijałam od 2009 roku :(


    Quote

    Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 03:14

  • Piękna weź Ty sobie zrób jakąś maseczkę na twarz, ogórki na oczy daj i rozluźnij pory, bo takiej pospinanej panikary już dawno nie widziałem


    nie straciłaś żadnego konta, ogarną sytuację, pozdejmują urlopy i będziesz sobie pykała dalej, sporo osób już zostało przepuszczonych na serwerach docelowych

  • Straciłam swoje konto, które prowadziłam i rozwijałam od 2009 roku :(


    Quote

    Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 03:14

    W lobby nad listą serwerów jest niebieski przycisk, w który należy kliknąć, aby otrzymać maila. Następnie należy kliknąć w link w mailu. Konto nie jest zbanowane.

    gio.png">

  • To jeszcze jedno pytanie. Czy już po kliknięciu w link i aktywowaniu konta w każdej chwili można zejść z urlopu czy trzeba ileś jednak czekać?

  • To jeszcze jedno pytanie. Czy już po kliknięciu w link i aktywowaniu konta w każdej chwili można zejść z urlopu czy trzeba ileś jednak czekać?

    Z urlopami niestety wystąpił błąd, zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu. Proponuję po prostu uzbroić się w cierpliwość... bo nic innego tu doradzić nie mogę :)

    gio.png">

  • To jeszcze jedno pytanie. Czy już po kliknięciu w link i aktywowaniu konta w każdej chwili można zejść z urlopu czy trzeba ileś jednak czekać?

    trzeba czekać aż naprawią. tyle testowania i zmian dat poszlo w pi..du bo gra się wysypała. XD Czekam na pierwsze informacje o bezpowrotnie utraconych kontach <X

  • To jeszcze jedno pytanie. Czy już po kliknięciu w link i aktywowaniu konta w każdej chwili można zejść z urlopu czy trzeba ileś jednak czekać?

    Z urlopami niestety wystąpił błąd, zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu. Proponuję po prostu uzbroić się w cierpliwość... bo nic innego tu doradzić nie mogę :)


    Okej. Wszystko jasne. Oby błąd udało się naprawić. :)

  • Przecież to jedna wielka śmieszność bo żaden link na e-mail nie przychodzi wszystkie stare światy jak Gamma czy Ares normalnie działają ale na pozostałe konta nałożyli jakieś śmieszne blokady których nie można zdjąć bo żadne e-maile nie przychodzą nawet po 20 minutach cóż rozumiem fuzja zakończy się 2038 roku cóż gameforce skutecznie mnie przekonało aby zakończyć moją przygodę z ikariam raz na zawsze bo to jedyna tak zepsuta przez operatora gra

    Straciłam swoje konto, które prowadziłam i rozwijałam od 2009 roku :(


    Quote

    Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 03:14

    W lobby nad listą serwerów jest niebieski przycisk, w który należy kliknąć, aby otrzymać maila. Następnie należy kliknąć w link w mailu. Konto nie jest zbanowane.

  • Dzięki ale własnie nie mam już tego adresu mail na które rejestrowałam konto :(

    Informacje były na tyle wcześniej podawane, ze na prawdę nie mogliście się przygotować do tej fuzji? Tylko wszystko na HUUUURA a teraz płacz i zgrzytanie zębami. Napisz na support tutaj nikt nie pomoże

  • Dzięki ale własnie nie mam już tego adresu mail na które rejestrowałam konto :(

    Informacje były na tyle wcześniej podawane, ze na prawdę nie mogliście się przygotować do tej fuzji? Tylko wszystko na HUUUURA a teraz płacz i zgrzytanie zębami. Napisz na support tutaj nikt nie pomoże

    Gdzie w poście: Fuzja serwerów

    Była informacja że otrzebny będzie mail?

    Poproszę o przwrócenie mojego konta a Beta.

  • "Witaj eStorm4,

    Włączyłeś urlop. W związku z tym niestety nie możesz się zalogować, dopóki nie minie minimalny czas urlopu - 48 godzin!

    Minimalny czas oczekiwania: 6D 23h 56m 21s"


    Urlop 7 dniowy? Jakas zmiana weszla ktora przeoczylem?

    Czy to oznacza ze wszyscy po transferze sa wylaczeni z gry na 7 dni?

  • Dzięki ale własnie nie mam już tego adresu mail na które rejestrowałam konto :(

    Informacje były na tyle wcześniej podawane, ze na prawdę nie mogliście się przygotować do tej fuzji? Tylko wszystko na HUUUURA a teraz płacz i zgrzytanie zębami. Napisz na support tutaj nikt nie pomoże

    powiem tak nawet jak zmienisz e-mail gameforge przed fuzją co możesz zrobić to i tak cio linka nie wyślą po prostu wyjebałeś kasę na ambre proszę bardzo możesz grać na starym koncie nie kupowałeś ambry to sobie graj od nowa i bądź farmą ambrozjan tak ta gra wygląda

    nie wiem na czym Wy macie te maile ale mi na gmaila i iclouda przyszło 7/7 maili w ciągu kilku sekund.