Łączenie serwerów

  • chyba ciężko będzie stwierdzić bo raczej mało kto aktywnie gra na każdym z tych serwerów więc najlepsze wnioski wyciągniesz przeglądając poprostu PCh. ze swojej strony nie polecam sojuszu UD z gammy. płaczki bojące się stracić rg i strzelające kolosami... a w sumie zależy jeszcze czego szukasz czy eko klikania czy walk :D

    Słuchaj ja mam tylko dwa pytania, skoro twój PAKT taki super to czemu pograłeś dwa tygodnie i nagle znikłeś jak cieć i twoje konto które nie jest twoje nagle wróciło do starego właściciela?

    Nazwa:Wino2 (40)Tytuł:Podczaszy BogówGracz:CojakosSojusz:-Punkty:62,350,547Mistrzowie budowy:47,873,809Naukowcy:14,420,352Generałowie:105Zapas złota:2,939,298,386

    Gdzie Patros wypatroszył się?Tak przy okazji twój kolega to kiedyś zejdzie z urlopu??


    https://prnt.sc/20x4g07

    sygnatura.gif

  • nigdy nie pisałem ze PAKT jest super tylko zawsze pisałem ze UD jest do bani ;). A najszybciej dało rade powalczyc z UD będąc w pakcie. Nie mam zamiaru grac na gammie to wróciło do właściciela, był czas bryndzy na ika i lepsze były walki z takimi gamoniami jak Wy niz nic ale ile razy można dostawać kolosem :D. Koleżanka statystka chelpi się nabitymi pch ale dwukrotnie więcej niż PCh to używaliście kolosow tylko żeby się o tym dowiedzieć to trzeba wejść w dyskusje. Nie wiem kiedy Andrew zejdzie z urlopu co mnie to interere? Na koniec No niestety gra jak i rozmowa z Wami to jak gra w szachy z gołębiem, gołąb porozrzuca wszystkie pionki, nasra na środku planszy i się bedzie cieszył ze wygrał, więc pewnie ani Ty ani Statystka nie zrozumiecie ze to wątek tyczący sie fuzji więc moja opinia o UD jako sojuszu który tam gra prawdopodobnie zostanie a post statystyki Twój i moja odpowiedź na to zostanie usunięta jako offtop. Masz coś do mnie to napisz to pod odpowiednim wątkiem np tym który nazywa sie "nieUDacznictwo w akcji"

  • nigdy nie pisałem ze PAKT jest super tylko zawsze pisałem ze UD jest do bani ;). A najszybciej dało rade powalczyc z UD będąc w pakcie. Nie mam zamiaru grac na gammie to wróciło do właściciela, był czas bryndzy na ika i lepsze były walki z takimi gamoniami jak Wy niz nic ale ile razy można dostawać kolosem :D. Koleżanka statystka chelpi się nabitymi pch ale dwukrotnie więcej niż PCh to używaliście kolosow tylko żeby się o tym dowiedzieć to trzeba wejść w dyskusje. Nie wiem kiedy Andrew zejdzie z urlopu co mnie to interere? Na koniec No niestety gra jak i rozmowa z Wami to jak gra w szachy z gołębiem, gołąb porozrzuca wszystkie pionki, nasra na środku planszy i się bedzie cieszył ze wygrał, więc pewnie ani Ty ani Statystka nie zrozumiecie ze to wątek tyczący sie fuzji więc moja opinia o UD jako sojuszu który tam gra prawdopodobnie zostanie a post statystyki Twój i moja odpowiedź na to zostanie usunięta jako offtop. Masz coś do mnie to napisz to pod odpowiednim wątkiem np tym który nazywa sie "nieUDacznictwo w akcji"


    Jak to czytam, aż sam musze zabrać głos. Ty na wszystko znajdujesz wymówkę i swoją wersję wydarzeń. Koleś napisał o sytuacji na gammie, a ty kontynuujesz swoje smęty z wątku, gdzie chciałeś się sam dowartościować. Kogo obchodzą twoje płacze. Każdy kumaty gracz wejdzie w pch i zobaczy jaki z ciebie "miszczu". Sadystka dobrze napisała - zostaliście załatwieni własną bronią (kolosami). Kolejna sprawa to twoja osoba. Zanim zacząłeś pajacować na forum, to nikt cie nie znał ani twojego nicku.To kto w takim razie jest pionkiem? ^^ Jakieś historyjki mchu i paproci o przekazywaniu kont, zmianie nicku na statystka, płacz w tematach, itp. to jak pisanie 8 lat temu o tym, że na mulciaku zasiada brat/siosta. ;) Prawdy nie oszukasz, jedynie co możesz, to znaleźć ludzi z podobnym poziomem intelektu, którzy uwierzą farmie patros/cojakos. Żałosny przypadek dzieciaka.


    PS. Nie od dzisiaj wiemy, że jesteś mistrzem zgłaszania postów na forum jak ktoś ci napisze prawde.

  • Kolejna sprawa to twoja osoba. Zanim zacząłeś pajacować na forum, to nikt cie nie znał ani twojego nicku.To kto w takim razie jest pionkiem? ^^

    Pamiętam Patrosa z siłowni Leo na Lips, zero obnoszenia się tylko normalny gość. Do dziś szanuję to jak i jego zdanie

  • nigdy nie pisałem ze PAKT jest super tylko zawsze pisałem ze UD jest do bani ;). A najszybciej dało rade powalczyc z UD będąc w pakcie. Nie mam zamiaru grac na gammie to wróciło do właściciela, był czas bryndzy na ika i lepsze były walki z takimi gamoniami jak Wy niz nic ale ile razy można dostawać kolosem :D. Koleżanka statystka chelpi się nabitymi pch ale dwukrotnie więcej niż PCh to używaliście kolosow tylko żeby się o tym dowiedzieć to trzeba wejść w dyskusje. Nie wiem kiedy Andrew zejdzie z urlopu co mnie to interere? Na koniec No niestety gra jak i rozmowa z Wami to jak gra w szachy z gołębiem, gołąb porozrzuca wszystkie pionki, nasra na środku planszy i się bedzie cieszył ze wygrał, więc pewnie ani Ty ani Statystka nie zrozumiecie ze to wątek tyczący sie fuzji więc moja opinia o UD jako sojuszu który tam gra prawdopodobnie zostanie a post statystyki Twój i moja odpowiedź na to zostanie usunięta jako offtop. Masz coś do mnie to napisz to pod odpowiednim wątkiem np tym który nazywa sie "nieUDacznictwo w akcji"


    Jak to czytam, aż sam musze zabrać głos. Ty na wszystko znajdujesz wymówkę i swoją wersję wydarzeń. Koleś napisał o sytuacji na gammie, a ty kontynuujesz swoje smęty z wątku, gdzie chciałeś się sam dowartościować. Kogo obchodzą twoje płacze. Każdy kumaty gracz wejdzie w pch i zobaczy jaki z ciebie "miszczu". Sadystka dobrze napisała - zostaliście załatwieni własną bronią (kolosami). Kolejna sprawa to twoja osoba. Zanim zacząłeś pajacować na forum, to nikt cie nie znał ani twojego nicku.To kto w takim razie jest pionkiem? ^^ Jakieś historyjki mchu i paproci o przekazywaniu kont, zmianie nicku na statystka, płacz w tematach, itp. to jak pisanie 8 lat temu o tym, że na mulciaku zasiada brat/siosta. ;) Prawdy nie oszukasz, jedynie co możesz, to znaleźć ludzi z podobnym poziomem intelektu, którzy uwierzą farmie patros/cojakos. Żałosny przypadek dzieciaka.


    PS. Nie od dzisiaj wiemy, że jesteś mistrzem zgłaszania postów na forum jak ktoś ci napisze prawde.

    Nie dyskutuj z Patusem widać to jakiś dzieciak zwykły kmiot do szczania w pampersa

    sygnatura.gif

  • Aha, W skrocie nikt nie lubi i nie szanuje UD oraz NWP na gammie.Oczywiscie beda pisac rozne glupoty, bo sraja ze strachu przed innymi sojkami zewnatrz.. Na pewno nie jest to dobry material na koalicjanta.Pozostale sojusze maja skomplikowane relacje miedzy innymi sojkami, ale na zdrowych zasadach rywalizacji. Zadnych obozow nie ma. Sa co nawyzej duety. Do reszty nie wnikam co tam odpisuja UDeki, bo zazwyczaj to bzdury. Jak ktos przyjdzie na gammie niech sie bawi dobrze bez durnych kombinacji i tak gra ta umiera. Jak bedzie fajnie to moze wroce kiedys tam do gry.

  • Aha, W skrocie nikt nie lubi i nie szanuje UD oraz NWP na gammie.Oczywiscie beda pisac rozne glupoty, bo sraja ze strachu przed innymi sojkami zewnatrz.. Na pewno nie jest to dobry material na koalicjanta.Pozostale sojusze maja skomplikowane relacje miedzy innymi sojkami, ale na zdrowych zasadach rywalizacji. Zadnych obozow nie ma. Sa co nawyzej duety. Do reszty nie wnikam co tam odpisuja UDeki, bo zazwyczaj to bzdury. Jak ktos przyjdzie na gammie niech sie bawi dobrze bez durnych kombinacji i tak gra ta umiera. Jak bedzie fajnie to moze wroce kiedys tam do gry.


    Największy pajac Gammy zabiera słowo, który uważa, że co druga osoba mu kradnie konta. Faktycznie, wzór prawdomówności i oczywiście nie podzieliłeś gammy. ^^ To OTO (OwL) zniszczyło cały świat układami. Nawet sam nie grasz i nie zasiadasz na swoich multasach (co chwile nieaktywne), rzygać się chce co zrobiliście z Gammą. Prędzej uwierzę z bajki Patrosa niż twoje. Nigdy nie sraliśmy ze strachu w przeciwieństwie do ciebie i OTO, które swojego czasu wolało się tchórzowsko zbratać z wrogiem, bo dostawaliście od niego łomot. Lepiej lizać dupy niż się przeciwstawić. Dlatego zamilcz, bo twoja kariera na gamma dawno się skończyła, tylko smród pozostał.

    PS. Każdy nasz prawdziwy sojusznik może liczyć na naszą pomoc 24/7 i to was boli, bo jesteśmy lojalni.

  • nigdy nie pisałem ze PAKT jest super tylko zawsze pisałem ze UD jest do bani ;). A najszybciej dało rade powalczyc z UD będąc w pakcie. Nie mam zamiaru grac na gammie to wróciło do właściciela, był czas bryndzy na ika i lepsze były walki z takimi gamoniami jak Wy niz nic ale ile razy można dostawać kolosem :D. Koleżanka statystka chelpi się nabitymi pch ale dwukrotnie więcej niż PCh to używaliście kolosow tylko żeby się o tym dowiedzieć to trzeba wejść w dyskusje. Nie wiem kiedy Andrew zejdzie z urlopu co mnie to interere? Na koniec No niestety gra jak i rozmowa z Wami to jak gra w szachy z gołębiem, gołąb porozrzuca wszystkie pionki, nasra na środku planszy i się bedzie cieszył ze wygrał, więc pewnie ani Ty ani Statystka nie zrozumiecie ze to wątek tyczący sie fuzji więc moja opinia o UD jako sojuszu który tam gra prawdopodobnie zostanie a post statystyki Twój i moja odpowiedź na to zostanie usunięta jako offtop. Masz coś do mnie to napisz to pod odpowiednim wątkiem np tym który nazywa sie "nieUDacznictwo w akcji"


    Jak to czytam, aż sam musze zabrać głos. Ty na wszystko znajdujesz wymówkę i swoją wersję wydarzeń. Koleś napisał o sytuacji na gammie, a ty kontynuujesz swoje smęty z wątku, gdzie chciałeś się sam dowartościować. Kogo obchodzą twoje płacze. Każdy kumaty gracz wejdzie w pch i zobaczy jaki z ciebie "miszczu". Sadystka dobrze napisała - zostaliście załatwieni własną bronią (kolosami). Kolejna sprawa to twoja osoba. Zanim zacząłeś pajacować na forum, to nikt cie nie znał ani twojego nicku.To kto w takim razie jest pionkiem? ^^ Jakieś historyjki mchu i paproci o przekazywaniu kont, zmianie nicku na statystka, płacz w tematach, itp. to jak pisanie 8 lat temu o tym, że na mulciaku zasiada brat/siosta. ;) Prawdy nie oszukasz, jedynie co możesz, to znaleźć ludzi z podobnym poziomem intelektu, którzy uwierzą farmie patros/cojakos. Żałosny przypadek dzieciaka.


    PS. Nie od dzisiaj wiemy, że jesteś mistrzem zgłaszania postów na forum jak ktoś ci napisze prawde.

    nikt mnie nie zna, ale nie od dziś wiesz ze jestem mistrzem zgłaszania postów na forum :D bez kitu te 2 zdania naraz we łbie mógł pomieścić tylko ktoś z UD ;)


  • Jak tu miło się zrobiło, od razu stare czasy się przypominają :love:
    Okazuje się, ze ta fuzja to genialny pomysł, przynajmniej forum ożyło<3
    Nie na temat i bez sensu czyli jak zawsze ;)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Aha, W skrocie nikt nie lubi i nie szanuje UD oraz NWP na gammie.Oczywiscie beda pisac rozne glupoty, bo sraja ze strachu przed innymi sojkami zewnatrz.. Na pewno nie jest to dobry material na koalicjanta.Pozostale sojusze maja skomplikowane relacje miedzy innymi sojkami, ale na zdrowych zasadach rywalizacji. Zadnych obozow nie ma. Sa co nawyzej duety. Do reszty nie wnikam co tam odpisuja UDeki, bo zazwyczaj to bzdury. Jak ktos przyjdzie na gammie niech sie bawi dobrze bez durnych kombinacji i tak gra ta umiera. Jak bedzie fajnie to moze wroce kiedys tam do gry.

    No Tyfon wielki maczo gamma wrócił,piszesz że nie jesteśmy dobrym materiałem na Koalicjanta a jakim koalicjantem ty byłeś,przecież wszyscy pamiętają twoje płacze podczas walk z PGN gdzie dostałeś pomoc zarówno w postaci RG jak i sam plus inni od nas po nocach naginali za ciebie byś łaskawie mógł wygrać a jak się odwdzięczyłeś później to każdy doskonale wie,na sam koniec ułożyłeś się z kim tylko się da na Gammie by ty i wasze multasy miały spokój bo wiadomo tak jest najwygodniej,to samo Pakt,VS i inni wszyscy się bujają na układach bo sami wiedzą że sam na sam dostają w dupe,to samo było z w-w gdzie mieli więcej RG a po dupie dostali równo,więc łaskawie postanowiliście im pomóc,gamma nie polecam bo to serwer układów i układzików i te nowe sojusze o ile same nie będą szukać dupochronu to raczej sam na sam nie będą z nikim walczyć bo zawsze się im ktoś wtryni,ale oczywiście jak chcą to zapraszam,dodam tylko że sojusze są dość stare i mało aktywne do grania jak komuś pasuje wegetacja to idealny serwer,no rzeczywiście sramy tyfon ze strachu przed sojuszami z zewnątrz ty chyba zapominasz dalej że to tylko gra bo żyjesz w jakimś urojonym przez swoją wyobraźnie świecie

    sygnatura.gif

  • patrząc na dyskusje szkoda że wszyscy do jednego serwera niezostaną wtłoczeni,byłoby ciekawie ,robią tyle nowych a nikt na apel nie odpowiadał graczy by serwer retro był na starych zasadach wersja bodajże 2.6?

    Stop czarnemu rynkowi zabił przyjemność grania

  • Może zamiast pozostawienia 4 serwerów to zostawią 1, gdzie pójdą wszyscy co grają eko i stworzą 1 kompletnie nowy, gdzie każdy będzie mógł się postawić w dowolne miejsce i skasują Kolosa, Atene i Hermesa, bo są bezużyteczne.

    Będzie to pierwszy krok do ożywienia tej gry a ile będzie oszczędności jak w samej Polsce pozostaną tylko 2 serwery.

  • Najlepiej by było by najwięksi wojownicy i i bohaterowie multikont spotkali się na tym samym serwerze, to nikt z Was nie będzie się nudził i walki będą cytując filozofa z Zety : "na równy z równym"

  • Na discordzie ważne info - zmiana terminu fuzji i zmiana wersji gry - wycofują się z jednej z wprowadzonych zmian - czyli jak się odpowiednio zaargumentuje (argumenty logiczne dowodzące powstania potencjalnych zagrożeń - bo ja chcę to nie jest argument logiczny!). Jak dalej będziecie tak spamować ten wątek to nie liczcie że ktokolwiek tu zajrzy i uwzględni jakiekolwiek sugestie...

    Może załóżcie po temacie na każdy z docelowych serwerów i tam wylewajcie gorzkie żale? Bo mam dość pisania w innych społecznościach by moje sugestie były uwzględniane...

  • Najlepiej by było by najwięksi wojownicy i i bohaterowie multikont spotkali się na tym samym serwerze, to nikt z Was nie będzie się nudził i walki będą cytując filozofa z Zety : "na równy z równym"

    Bohaterowie multikont nie chcą walk: "równy z równym" chcą wygrać i tyle, a nic im tego lepiej nie zapewni niż małe konta z Orfeusza

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Czyli z tego co czytam na gamme nie ma co iść układy układy i jeszcze raz układy a coś o innych serwerach ktoś może powiedzieć coś ciekawego?

  • Czyli z tego co czytam na gamme nie ma co iść układy układy i jeszcze raz układy a coś o innych serwerach ktoś może powiedzieć coś ciekawego?

    Jedynie na gammie UD nie chce zeby nikt nie przychodzil, wiec beda dalej robic antyreklame swojemu swiatowi. Lepiej zapytaj sie Dandiego jak jest w rzeczywistosci na gammie. Forum juz nie jest takim dobrym materialem wiedzy co poprzednie.

  • Czyli z tego co czytam na gamme nie ma co iść układy układy i jeszcze raz układy a coś o innych serwerach ktoś może powiedzieć coś ciekawego?

    Jedynie na gammie UD nie chce zeby nikt nie przychodzil, wiec beda dalej robic antyreklame swojemu swiatowi. Lepiej zapytaj sie Dandiego jak jest w rzeczywistosci na gammie. Forum juz nie jest takim dobrym materialem wiedzy co poprzednie.


    Moi poprzednicy myślę, że wszystko napisali na twój temat. Prawda co do joty, więc daruj sobie te kłamstewka. To wasza banda nie chce fuzji, bo wiecie, że skoro jest was tylu, to nowe sojusze będą przeciwko wam lub będą chciały was sprawdzić. Jest to tak oczywiste, że nawet tacy niezbyt mądrzy jak ty powinni to zatrybić. Wystarczy policzyć ile sojuszy wchodzi w skład waszej zakłamanej, pełnej układów patologii. My się cieszymy fuzji, bo mam nadzieję, że w końcu siły się wyrównają i wasze setki kont, które produkują wam RG, PA i złoto zostaną ruszone. Anioł (Michał) bardzo dobrze napisał - zdradziliście sojusze na gammie żeby mieć spokój od walk oraz z powodu waszych multi, bo wiemy nie od dziś, że wasza garstka żywych graczy nie opękała by tylu multasów w obliczu ataków żywego sojuszu na wasze konta. Na forum możesz pisać z właściwego konta, zaraz pewnie z dwóch mulciaków i próbować siać propagandę na temat U-D ale faktów nie zmienisz.

  • Witam serdecznie,


    Jako rotujący generał U-D dodam jeszcze jak wyglądały schematy każdych dotychczasowych walk ^^.



    Etap 1 - PAKT zaczyna nas atakować, więc się zbieramy --> najlepszą metodą jest atak ale dostajemy kolosami.


    Etap 2 - PAKT tak czy siak zaczyna dostawać po dupie, wzywa V S i swoje multasy (KoM, A_PT, itp.).


    Etap 3 - Walczymy już z dwoma sojuszami ale nadal za mała zbieranina kont u przeciwnika, więc przenoszą miasta z RG na 17 miejsce.


    Etap 4 - Okazało się, że etap 3 nie przebiegł pomyślnie, więc wpada W-W oraz OwL.


    Etap 5 - U-D się wycofuje, bo tasiemce i walki z czterema sojuszami + ich sojusze multi nie mają sensu.


    Etap 6 - Spam na forum jakie to U-D jest słabe, bo się wycofało i morale +1000% z wygranych 4 tasiemców.


    Etap 7 - Tyczy się ostatnich walk - zastosowaliśmy taktykę Jaką bronią wojujesz, od takiej broni giniesz. ;) (kolosy)


    Etap 8 - W związku z etapem 7 zmuszeni jesteśmy do walk tylko w swoich miastach, bo każdy atak na PAKT kończył się kolosem.


    Etap 9 - Płacz na forum, zakładanie tematu jacy to z U-D są kolosiarze i zapominamy o etapach od 1 do 6. ^^



    Sytuacja w pigułce. Zapraszamy na gammę.