Łączenie serwerów

  • Jak widzę, żaden z serwerów na których gram nie zostanie zachowany. Więc wszystkie konta muszę przenieść na inny. Jak zostanie rozwiązana kwestia, że wydałem spore sumy, na obsadzenie 17-tych miejsc na wyspach, że nie wspomnę o przenoszeniu miast na interesujące mnie wyspy. Na serwerach docelowych interesujące mnie wyspy są pozajmowane. A ilości surowców które powpłacałem na rozbudowę wysp nie zmieszczą mi się w magazynach. Że już nie wspomnę, że zostaje tylko 1 serwer z tych "nowych" z innym układem cudów na wyspach, a ja mam 2 konta w które inwestowałem pieniądze. Czy ambrozja wydana na konto które zostanie skasowane zostanie mi zwrócona na konto które zostanie w grze?

    Pytań mam więcej, ale to tak na początek.

  • Ja mam podobne pytanie odnośnie surowców wpłaconych na kopalnie. Przeniosłem miasta z innych wysp na których tez miałem zrobione wpłaty i JEST to uwzględnione w rankingu datków.
    Jak to będzie po przeniesieniu? Dostanę wszystkie surowce ze wszystkich wysp, również tych na których już mnie nie ma?
    Pytanie jak najbardziej poważne bo mówimy tutaj o 200mln desek =O

  • Jak widzę, żaden z serwerów na których gram nie zostanie zachowany. Więc wszystkie konta muszę przenieść na inny. Jak zostanie rozwiązana kwestia, że wydałem spore sumy, na obsadzenie 17-tych miejsc na wyspach, że nie wspomnę o przenoszeniu miast na interesujące mnie wyspy. Na serwerach docelowych interesujące mnie wyspy są pozajmowane. A ilości surowców które powpłacałem na rozbudowę wysp nie zmieszczą mi się w magazynach. Że już nie wspomnę, że zostaje tylko 1 serwer z tych "nowych" z innym układem cudów na wyspach, a ja mam 2 konta w które inwestowałem pieniądze. Czy ambrozja wydana na konto które zostanie skasowane zostanie mi zwrócona na konto które zostanie w grze?

    Pytań mam więcej, ale to tak na początek.

    sam niedawno przenosiłem miasta i jestem w podobnej sytuacji, ambrozji nikt Ci nie zwróci za tą operacje.
    Natomiast tak jak to było przy poprzednim łączeniu: Po fuzji dostaniesz tyle samo przeniesień miasta ile aktualnie posiadasz miast.

  • Datki to jest najmniejszy problem podczas tych przenosin. Przejdziesz na nowy serwer to postawisz sobie miasto gdzie Ci się będzie podobało o ile będzie wolne miejsce bez wydania ani złotówki. Lepszym pytaniem jest czy Ci, którzy grają już na serwerach, które pozostaną dostaną taką możliwość, gdyż przy ostatnich przenosinach nie dostaliśmy takiej promocji.

  • Coś czuje, że czas się będzie pożegnać z grą - wyląduję na jedynych wolnych kordach, każde miasto na innej wyspie, beznadziejne cuda i konieczność wybulenia $$$ za zajęcie 17tych miejsc... W moim odczuciu - nie warto. Jeżeli będzie to wyglądało tak jak się obawiam że będzie wyglądało to się przyjdzie z grą pożegnać...

  • zostają 4 serwery... rozumiem ze jak mam konto z ponad 100k w RO i to jedyne to bede na serwerze z kontami po 10 mln również xD ?

  • Raczej z kontami po 50mln :D U mnie na serwerze już pękła granica 80mln RO. Ale z rzeczy ważnych - ludzie wydali masę pieniędzy, żeby sojusze miały obsadzone "swoje" wyspy. Teraz mam wydać majątek by próbować to przywrócić? Mógłbym, gdybym uznał, że warto, ale póki co nie widzę argumentów za wpompowaniem masy kasy w tą grę. Zwłaszcza, że gram na 4 serwerach i zgodnie z polityką mam na każdym po kilka kont. W które też były włożone pieniądze. Wszystkie konta są zgłoszone - wszystko w zgodzie z Regulaminem. I teraz co? Większość kont do kasacji, pieniędzy nikt nie zwróci i mam zaufać i dać pieniądze znowu? Do czasu aż zostanie 1 serwer bo graczy ubywa a po tym połączeniu - paradoksalnie - ubędzie jeszcze bardziej. Gracze prosili o połączenie od lat - GF milczało, a teraz robi się coś, na łapu-capu - jednocześnie zmuszając graczy do kasacji kont w które inwestowali $$$ przez kilka ostatnich lat... Mając konto główne i 3 multikonta w które inwestowało się $$$ - razy 4 serwery - ma się 12 płatnych kont. Po zmianach "BO TAK!" mam sobie wybrać 4 bo więcej mi nie wolno, czyli tracę 75%... i teraz mam dalej płacić, do czasu aż zostanie 1 serwer i znowu będę miał stracić 75%? A co jak konta które chcę zostawić są teraz w różnych lobby? Dalej będę miał się przelogowywać za każdym razem jak będę chciał na nie wejść? Jak to sobie GF wyobraża? Bo co innego przelogować się na "alta" na kilka minut kilka razy dziennie, a co innego przelogowywać się co chwila żeby grać na kilku serwerach głównym kontem! NIEWYKONALNE!

  • Najweselsza to wiadomość dla tych którzy znów wyłożyli kasę na Kerberosie xD


    Kolejny raz utrudniają...


    Pytanie czy jak mam konto na Orfeuszu to czy również (bez przenoszenia się na inny serwer) dostanę bonusy tj przeniesienie miasta i w jaki sposób gameforge chce przeładować graczom magazyny biorąc pod uwagę ilość wpłat na surowce? Mamy nagle wszyscy burzyć magazyny i migiem stawiać składowiska? Pewnie najlepiej przyspieszając budowę za kasę ci nie?...

  • Najweselsza to wiadomość dla tych którzy znów wyłożyli kasę na Kerberosie xD


    Kolejny raz utrudniają...


    Pytanie czy jak mam konto na Orfeuszu to czy również (bez przenoszenia się na inny serwer) dostanę bonusy tj przeniesienie miasta i w jaki sposób gameforge chce przeładować graczom magazyny biorąc pod uwagę ilość wpłat na surowce? Mamy nagle wszyscy burzyć magazyny i migiem stawiać składowiska? Pewnie najlepiej przyspieszając budowę za kasę ci nie?...

    najprawdopodobniej będzie tak jak przy ostatniej fuzji, czyli deski będą zdeponowane w „chmurze” i będziesz mógł je wpłacić na dowolną kopalnie

  • Najweselsza to wiadomość dla tych którzy znów wyłożyli kasę na Kerberosie xD

    a no... super informacja dla mnie ahahhahaha kerberos to jedyne konto a i hajs włożony xD Super pomysł ahahaha

  • no teraz tylko decyzja kiedy dostępny wybór? i ile czasu po fuzji na wykorzystanie towarów za wpłaty i na przeniesienie miast

    Stop czarnemu rynkowi zabił przyjemność grania

  • Cześć Nerka ^^

    Siema Art , skoro się uaktywniłeś to poleciłbyś jakąś inną grę z oferty GF?

    Ta raczej idzie do kosza, skoro Twoi przełożeni postanowili uśmiercić część społeczności.

    Oczywiście pozdrawiam!

  • Współczuję graczom, którzy zaczęli swoją przygodę na serwerze Kerberos, bo chcieli wrócić do starych czasów, gdzie ta gra jeszcze żyła. Zmarnowali 3 miesiące walki o to kto będzie najlepszy. Niektórzy wydali pewnie ładną sumę pieniędzy i wszystko na marne, bo ich konta nie będą miały żadnego znaczenia na serwerach, gdzie 30mln+ RO to posiada całe top100 :)

  • Serio wierzycie nadal, ze GF interesują gracze?

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.