Łączenie serwerów

  • Chociaż masz konto, a ja nadal na urlopie .... ehhh

    Proszę- błagam - żebyście na zgłoszenia na supporcie reagowali na bieżąco i naprawiali. Bo czekanie aż GF naprawi jest lekko... wiadomo

    Tak bardzo się cieszę... Że mam co jeść a umrę z pragnienia ;(


    Równie dobrze mogę skasować te konto. Żebym mógł kupić ale mam 0/192 a w porcie pisze, że,, Maximum osiągnięte,,

  • UPDATED: Maintenance and Merge - 01.12 & 02.12


    "Drodzy Gracze,


    Oto lista znanych problemów z łączeniem, do których nie potrzebujemy już nowych zgłoszeń

    Są one badane i jak tylko znajdziemy dla nich poprawkę, damy Wam znać:

    - nie można się połączyć z powodu nazwy sojuszu
    - po kliknięciu niebieskiego przycisku na górze listy serwerów w celu połączenia połączonych kont nie otrzymuje się maila"


    W tej chwili nic więcej nie pomożemy i nie jest to zależne od nas. My też nie jesteśmy cudotwórcami :)

    gio.png">

  • Soft Merge Question Thread


    Sytuacja na godz. 15: (3.12):, informacja o problemach, jakie wystąpiły na polskich serwerach:


    "Jestem zbanowany" --> W porządku, na serwerze wyjściowym konto jest zbanowane za transfer konta. Nie trzeba pisać do supportu. Dokończ tylko procedurę przeniesienia, klikając w niebieski przycisk nad listą serwerów w lobby.


    "Mam włączony urlop" --> W porządku, skrypt usuwa tryb urlopu z każdego przeniesionego konta, więc gracze muszą tylko poczekać. Mniej więcej będzie się to działo ok. każdej równej godziny +/- 5 minut. Nie trzeba pisać do supportu.


    "Zniknęły mi handlówki” --> wydaje się, że jest to problem z powodu obsługi zdarzeń, która nie działa poprawnie na niektórych serwerach. Trwają nad tym prace, nie trzeba pisać do supportu.


    "Moje budynki w mieście są pomieszane / lista miast jest nieuporządkowana" --> trudno, musisz z tym żyć. Nie trzeba pisać do supportu.


    „Nie otrzymuję wiadomości e-mail po kliknięciu niebieskiej wiadomości” --> częściowo rozpoznane. deweloperzy nad tym pracują. Plotki mówią, że problem z potwierdzeniem adresu e-mail dotyczy tych, którzy niedawno zmienili adres e-mail. Nie trzeba pisać do supportu, wystarczy poczekać na informację.



    Mam nadzieję, że pomogłam :)

    gio.png">

  • fajne te przenosiny, nagle na serwerze pojawiają się konta z takimi zapasami:

    Zapas złota 20,320,929,563


    Jak coś to pewnie handlował tylko surowcem aby się wzbogacić i nie ma tu mowy o naruszeniu jakichkolwiek zasad gry :)

    No dobra, mam na jednym koncie co prawda tylko

    5,337,981,251

    no ale sie wypowiem. Mam jedno konto gdzie mi sie grac nie chce, w 2 miastach z marmurem sprzedaje cale drewno i marmur.

    Drewno po 5, ale marmur byl przez dlugo czas po 15 bo taka byla cena minimalna. Teraz spadl do 12.

    Loguje sie od swieta przesylam wino i wystawiam marmur i deski na sprzedaz.

    Wiec jesli ktos robi podobnie tylko grajac aktywnie i na wieksza skale to spokojnie po latach moze miec i 20kkk

  • Ktos mial juz taki komunikat przy przenoszeniu sie do innego swiata?


    Witaj blblabla Tau,

    Twoje konto zostało zablokowane dnia 03.12.2021 12:28 z powodu oszustwa związanego z płatnościami. Jeśli masz w związku z tym pytania lub myślisz, że zaszła pomyłka, zwróć sie proszę do: Dział wsparcia ds. płatności

    Dział wsparcia ds. płatności

    Do lobby

  • To przejściowe - dokończ migrację konta i problem zniknie. Ten komunikat masz na świecie który opuściłeś - nie na nowym. Olej to, poczekaj - za kilka minut powinieneś mieć w lobby niebieski pasek by dokończyć migrację...


    PS. Fuzja ssie!!! :cursing:

  • Dzięki, zdaje sobie sprawę, że to nie wasza wina i dziękuję za zangażowanie.


    Co do działu wsparcia i developerów oraz całej akcji przenoszenia kont jaka została zaplanowana, informcje jakie spłyneły i jest realizowana to wczoraj od ok 12:50 nie mam dostepu do konta na świecie BETA, a od 16 też w dniu wczorajszym czekam na odpowiedź w zgłoszeniu.

    Czas ucieka pewnie wszystkie lepsze miejsca na światach już pozajmowane... przyjdzie grać gdzieś na: bezludziu,dziczy, w dziurze, głuszy, w kaczym dóle,obszarze stagnacji, odludziu, partykularzu, pipidówce, Ikariam mapa B, na prowincj, przedpiekle, pustce, pustkowiu, pustyni, skansenie, szczerym polu, mapie zabitej dechami, tam, gdzie diabeł mówi dobranoc, tam gdzie asfalt na noc zwijają, tam ustronie, na wsi zabitej dechami, na wioszczyźnie, na wygwizdowie, zaciszu, na zapadłym kącie, na zaścianku, na brzegu, na granicy, na końcu, na kraju, na kresie, na limicie, na lini granicznej, na miedzy, na obwódzie, na pasie pogranicznym, na progu mapy, na rubieżu, na skraj, na strefie, na bronxie.

    I my mamy nie robić zgłoszeń i udawać "no problem" ? Odechciewa się... chyba czas kończyć...

    Edited once, last by Ada ().

  • Piątek piątunio czas zwijać żagle... i zacząć weekend w przeświadczeniu dobrze wykonananej pracy przez devów. Great Job :cursing: Dziękujemy aż ciarki przechodzą że może kiedyś znowu kolejne przenosiny.. może za rok, a może wszystko wykasują 8)8o=O

  • Witam

    Już prawie wszystko wiadomo, konta mi działają po przenosinach. Z kolejnością miast no cóż przeżyję (osoby które mają wszystkie miasta nazwane "miasto", cóż mają problem).


    Proszę tylko o informację od modków, czy coś wiadomo kiedy się zacznie fuzja aresów ?


    Dziękuję i pozdrawiam


    Andrzej / Shedra

  • Gracze, którzy zmienili swój adres e-mail w lobby i nie otrzymują już wiadomości e-mail z linkiem, ponieważ nie mają dostępu do starego adresu e-mail, muszą dodać do lobby stary adres e-mail i hasło do konta (moje konto ->dodaj konto -> wpisz stary adres e-mail i hasło do konta). Konto gry powinno pojawić się w lobby pod nowym adresem i nie będzie konieczne klikanie w link potwierdzający na e-mail.

    Działa to tylko w niektórych przypadkach, więc nie wszystkim to pomoże.




  • Gracze, którzy zmienili swój adres e-mail w lobby i nie otrzymują już wiadomości e-mail z linkiem, ponieważ nie mają dostępu do starego adresu e-mail, muszą dodać do lobby stary adres e-mail i hasło do konta (moje konto ->dodaj konto -> wpisz stary adres e-mail i hasło do konta). Konto gry powinno pojawić się w lobby pod nowym adresem i nie będzie konieczne klikanie w link potwierdzający na e-mail.

    Działa to tylko w niektórych przypadkach, więc nie wszystkim to pomoże.

    To nie działa ponieważ kiedy robię to zgodnie z opisem i wpisuje mail to otrzymuje wtedy komunikat w bordowej ramce w lobby:

    "Nie znaleziono konta. Spróbuj ponownie!" Dokładnie taki jak wstawił: x_warrior

  • dodam jedno ptaszki cwierkają że jest problem po zmianie adres email ,miasta przeniesione dzbany wymieniane a dziś nieda sie zalogować niema takiego adres email w lobby rece opadją

    Stop czarnemu rynkowi zabił przyjemność grania

  • Krygonit a czy wiadomo kiedy gracze odzyskają swoje statki handlowe i czy wogle mogą mieć taki kaprys-nieśmiałe marzenie- nadzieję-wiarę lub zwykłą prośbę?


    I do kiedy można wykorzystać zmagazynowane drewno (datki) na kopalnie, bo jeśli to jest ten licznik,, Festiwal Światów,, to pragnę obliczyć że to nie było 18 dni tylko 14?

  • Datki na kopalnie będzie można wykorzystać bezterminowo, po Festiwalu Światów zmieni się jedynie to, że czas rozbudowy kopalni nie będzie już przyspieszony.


    Jeżeli coś będziemy wiedzieć na temat naprawy błędów i innych terminów (typu:kiedy będą połączone serwery wojenne), na pewno damy Wam o tym znać w odpowiednim wątku Fuzja serwerów :)

    Serio nie trzymamy tajemnic dla siebie :P

    gio.png">

  • Mam to samo 17 lat czekania hehe Masakra :/


    Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 03:14

    Powód: Transfer konta

  • Jak ktos ma wszystkie miasta nazwane miasto to nie ma problemu z kolejnoscia :)

    Pozmieniaj nazwy i bedziesz mial kolejnosc jak miales. A jak surowce tez chcesz miec

    jak dawniej to przetransferuj miasta na odpowiednie surowce zeby bylo jak wczesniej.