Sunucu Birleşmesi!

• simdi ben dengeye multici deyince kiziyorlar. Kendilerine bir merkez secmisler asil hesaplarini kimsenin ulasamayacagi yerde tutuyorlar. Etraflarinida kücük korsan multilerile doldurmuslar. Birde tatillemisler. Yani su resmin bir izahati var mi. Hesaplar banlaniyor asil hesaplara ceza verilmiyor ip paylasimi adi altinda tekrar aciliyor

d2ajrjc.jpg

hele hele çılgın seyfullaha bak :)))

XMqzVR.png

• simdi ben dengeye multici deyince kiziyorlar. Kendilerine bir merkez secmisler asil hesaplarini kimsenin ulasamayacagi yerde tutuyorlar. Etraflarinida kücük korsan multilerile doldurmuslar. Birde tatillemisler. Yani su resmin bir izahati var mi. Hesaplar banlaniyor asil hesaplara ceza verilmiyor ip paylasimi adi altinda tekrar aciliyor

d2ajrjc.jpg

Tek seyfullah olsa iyi. 30 ada bu sekilde doldurulmus. asil hesaplara ulasmak imkansiz. ^^ 17. yerlere kadar doldurulmus.

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

d2ajrjc.jpg

Tek seyfullah olsa iyi. 30 ada bu sekilde doldurulmus. asil hesaplara ulasmak imkansiz. ^^ 17. yerlere kadar doldurulmus.

aeneasta mı bu çılgınlar :) tüh korsan da başkalarıyla mı kapışacam ben şimdi :)

XMqzVR.png

• Arkadaşlar bu savaş oyunu değil ki çiftçilik oyunu olmuş karaborsa olduğu sürece kimse ben savasciyim savaş oyunu oynuyorum demesin 😀😀

• Arkadaşlar bu savaş oyunu değil ki çiftçilik oyunu olmuş karaborsa olduğu sürece kimse ben savasciyim savaş oyunu oynuyorum demesin 😀😀

Savas oyunu degil multi oyunu. Kim daha cok multi yaparsa o kazinir oyunu ^^

• karabarso olması bir şeyi ifade etmiyor ama savaş sistemine bir düzenleme lazım raund araları gibi mesela yada birlik kıyım sayısı gibi ne biliyim bu örnekler çoğaltılır

eski savaş sistemini özlüyoruz :D

• karabarso olması bir şeyi ifade etmiyor ama savaş sistemine bir düzenleme lazım raund araları gibi mesela yada birlik kıyım sayısı gibi ne biliyim bu örnekler çoğaltılır

eski savaş sistemini özlüyoruz :D

Birlik kiyim sayisi cogalsa ne olacak. 100 milyon depo yaparsa 200 milyon depo yapacak. 50 kisilik ittifakin 500 tane ipli hesabi var. Haril haril general cikartiyor o hesaplardan ^^

• kapışma?

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• Birlik kiyim sayisi cogalsa ne olacak. 100 milyon depo yaparsa 200 milyon depo yapacak. 50 kisilik ittifakin 500 tane ipli hesabi var. Haril haril general cikartiyor o hesaplardan ^^

Şak 100m gp şaşırır millet hiç beklemedikleri bir hareket nasıl basıyorlar diye. Arkadan bi 100m gp daha yetmedi bi 100m daha çil yavrusu gibi dağılırlar.

-Necmettin falcon

• Birlik kiyim sayisi cogalsa ne olacak. 100 milyon depo yaparsa 200 milyon depo yapacak. 50 kisilik ittifakin 500 tane ipli hesabi var. Haril haril general cikartiyor o hesaplardan ^^

Şak 100m gp şaşırır millet hiç beklemedikleri bir hareket nasıl basıyorlar diye. Arkadan bi 100m gp daha yetmedi bi 100m daha çil yavrusu gibi dağılırlar.

-Necmettin falcon

yenı servere gelde çıkart bi bakalım ordan sallaması kolay 10 yıllık hesaplarla :D

-Necmettin falcon

yenı servere gelde çıkart bi bakalım ordan sallaması kolay 10 yıllık hesaplarla :D

Yeni servera başladın ama aktiflik yok diye keyfin kaçtı dimi :)

Diğer açılacak serveri bekliyorum, ticaret gemisi hız bonusu yüksek olursa başalrım. Ömür geçiyor biyerden bir yere giderken

-Necmettin falcon

ahahah

yav adam taktiği vermiş işte. önce 49 kişi daha bulacan ip hesapları açacaklar sonra şakkadanak iş bitti:)

• oyunun e mail yollayamaması hatasından dolayı birleşmenin ilk günü taşıdığım oyunu hala açamıyorum,tatil modunda bekliyor.

hata giderilirse,kaybettiğim günler bana verilecekmi acaba.