Sunucu Birleşmesi!

• hera avrupa birliği gibi olmuş

Burada değil savaş kimse yağma bile atmaz

herkes dost

savaş oyunu mu oynuyoruz facebookta mı geziyoruz

başka yere gitme şansımız yok mu :)

#SADIÇ

• Hera savaş serveri diye geldik bu üstteki ttifsklar serveri öldürdü keşke server değişme hakkı verseler :D

savaşalım arkadaşım sorun yok

:D En son savaş çıkacak server hera.

Bari Delteda savaşında biraz piyasa hareketlensin.

Delta serverinde rakipler seslerini duymayalım diye fısır fısır konusuyorlar.

Merkezlerine giriyoruz, bir tek kişi karşılık vermiyor. 2-3 hafta sonra bir inaktif bulup onu foruma asıyorlar.

1 milyar gp bulsalar bile zannetmiyorum onların tekrar kafalarını cıkarıp geleceklerini :D

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Yıllardır sadece bir serverde savaş olacaksa ohoo:)

Vallaha yıllardır birleşim bekliyoruz aktiflik olsun savaş olsun diye ama millet rekabet etmek istemediği yeni serverlere geçti:) örs yok olayı bana saçma geliyor çoğu sv de örsler boş.

giphy.gif

V9XOoP.png

• hera avrupa birliği gibi olmuş

Burada değil savaş kimse yağma bile atmaz

herkes dost

savaş oyunu mu oynuyoruz facebookta mı geziyoruz

başka yere gitme şansımız yok mu :)

kardeş kardeş takılırsınız ::)

kendini güvende hissetmek için her gördüğüyle ahbap olan oyuncular yüzünden dostlar kahvesi oldu :)

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• Denge ile yigitin multilerine kimse su dökemez ^^

Sana ne koymuş ki her postun altında denge de denge diye ağlıyosun hahah.. Bizim süslediğimiz adam böyle yedi düvele duyurur işte hahah aferin kızım aynen böyle devam reklama

Hadi ordan multici ^^ daha gelmeden önce ban yedin. Yalvar yakar 10 günde oynunu actirdin ^^

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

• Hera savaş serveri diye geldik bu üstteki ttifsklar serveri öldürdü keşke server değişme hakkı verseler :D

savaşalım arkadaşım sorun yok

:D En son savaş çıkacak server hera.

neden

Gidecek ittifaklar az cok belliydi.

Yani ben burada olmayan bir ekibin gideceğini biliyordum, birlikte oynadığımız sohbetimizin muhabbetimizin olduğu insanlar.

Şimdi resme uzaktan bakıyorum, o onlar gideceklerini saklamadılar.

Psi,epsilon gibi serverlerde rakipleri de vardı. Bir alliance kurup karşılarına çıkabilirlerdi. Ama cesaret dahi edememişler :)

Şimdi de hep müttefiklerin orada toplanmasını garipsiyolar. Garipseyeceklerine oraya gitmelerini kendilerini ispatlamaları gerekiyordu.

Bundan dolayı savas cıkmaz dedim. Çıkarsa biz bile gelebiliriz :D Bizde emeği olan insanlar var, lazım gelirse gelmekten çekinmeyiz.

Zaten deltanın geleceği yok :D

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Bende pek çıkacağını düşünmüyorum. Birbirine güç olarak denk rakip ittifaklar yok gibi malesef. Umarım farklı durumlar olur ve şaşırırız :)

Hangı ekipten bahsettiğini bilmiyorum ama bende psideki yiğit ittifagının aeneasa gitmesine şaşırdım.

• Delteda tarla oluyorsunuz normal gelecek olmaz orda kaçın kaçın ^^

• Bende pek çıkacağını düşünmüyorum. Birbirine güç olarak denk rakip ittifaklar yok gibi malesef. Umarım farklı durumlar olur ve şaşırırız :)

Hangı ekipten bahsettiğini bilmiyorum ama bende psideki yiğit ittifagının aeneasa gitmesine şaşırdım.

Aeneas cayir cayir yanacak yakinda. Bu ateş herkesi yakar. ^^

• simdi ben dengeye multici deyince kiziyorlar. Kendilerine bir merkez secmisler asil hesaplarini kimsenin ulasamayacagi yerde tutuyorlar. Etraflarinida kücük korsan multilerile doldurmuslar. Birde tatillemisler. Yani su resmin bir izahati var mi. Hesaplar banlaniyor asil hesaplara ceza verilmiyor ip paylasimi adi altinda tekrar aciliyor

d2ajrjc.jpg