Sunucular Birleşiyor mu?

 • Sunucuların güncelleme işlemleri henüz devam ediyor, bu nedenle hala sunucu hatası alıyor olmanız mümkün.


  Birleştirme işlemini denemeden önce lütfen güncelleme işleminin bitiş duyurusunu bekleyiniz.


  Saygılarımızla.

  FFLogo.gif


  Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

 • Tekrar Merhaba,


  Şuanda birleştirme işlemi için bazı verilere daha net sahibiz.


  Bakım sırasında gerçekkeştirdiğimiz işlem ile birlikte, düzeltilmesi plan 84K hesabımız bulunmaktadır. Her hesap ortalama 2 saniye içinde güncellemeyi kabul eder.


  Ortalama olarak 48 saat içinde etkilenen hesapların düzelmesini bekliyoruz. 48 saat sürenin sonunda hala hesabınız lobinizde görünmüyorsa, lütfen ticket sisteminde bunu bize iletiniz ve hesabınızı ayrıca tekrar inceleyelim. Dün bahsettiğimiz güncellemeler 48 saatlik sürenin sonunda aktif olmış olacak ve sorunlar düzelmiş olacaktır.


  Bu işlemler tamamlanmadan maalesef birleştirme işlemini tekrar aktif etmeyeceğiz. Bu nedenle eğer bireştirme işlemini deneyecek olursanız " Sunucu Hatası " mesajını görmeye devam edeceksiniz.


  Sistem tamamen sorunsuz işleyene kadar maalesef Savaş Sunucularını birleştirmeyeceğiz.


  Sabrınız ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla.

  FFLogo.gif


  Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

 • Merhaba, Hayırlı bir hafta dileriz.


  Birleştirme işlemleri tekrar aktif hala getirilmiştir. Daha önce işlemini tamamlayamayanlar şimdi tekrar deneyebilirler.


  Birleştirme işlemleri için yeni tarihler belirlendiğinde sizlere duyuracağız.


  Yaşanan sorun için tekrar özür dileriz.


  Syagılarımızla.

  FFLogo.gif


  Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

 • Birleşme için son tarih belirlendi ve aktif edildi;

  7 Ocak 2022 Saat 10'a kadar işlemlerinizi tamamlayabilir ve bonus döneminden faydalanabilirsiniz.


  Ayrıca savaş sunucumuz için de tarih belirlendiğinde mutlaka duyuracağız.


  Saygılarımızla.

  FFLogo.gif


  Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

 • Merhaba,


  Bazı bilgileri / gelişmeleri bildirmek istiyoruz;

  • Savaş Sunucusu birleşmeleri
   • Savaş sunucuları özel olduğu için ve şimdiye kadar birleştirme işlemleri sırasında birçok sorunla karşılaştığımızdan dolayı, şimdiye kadarki durumu değelendirmek ve savaş sunucularını detaylıca incelemeye kadar verdik. Bu değerlendirme ve incelemeler sırasında farklı yapmamız gereken birkaç şey fark ettik. En önemlisi, hedef sunucuda gerçekten yeterli boşluğa sahip olduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Durum değerlendirmesine göre Noel tatili sırasında sizleri mağdur etmemek adına savaş sunucusu birleştirmelerini tatil sezonundan sonrası için ertelemeye ve gerekli ayarlamaları yapmaya karar verdik. Bunun sizin için anlamı: tüm savaş sunucuları bir süre daha olduğu gibi kalır. Tatil sezonundan sonra (=Ocak ayının başlarında) bununla ilgili bilgi paylaşımları yapacağız.
  • Yeni sunuculara transfer olan mezarlık oyuncuları ilk 50'ye giriyor.
   • Bunun gerçekleştiğinin açıkça farkındayız. Bu konu için net olmak gerekirse: hayır, bu olmamalıydı ve bu ihmal için özür dileriz. Sorunu araştırıyoruz. Bunu yapan oyuncular mezarlık sunucularına geri taşınacaktır. (örneğin, yeni sunucumuza bir kaç gün içinde taşınan bazı hesaplar gibi)
  • Ticaret gemileri kayboluyor.
   • Bu sorunun farkındayız ve iletildi ve üzerinde çalışılıyor. Maalesef henüz bunun için bir düzeltmemiz yok. Geliştiricilerimiz sorunu tespit ettiklerinde sizi daha detaylı bilgilendireceğiz.
  • Filo ve birlik hareketlerinde gecikme
   • Bu sorunun farkındayız ve hala araştırılıyor. Bunun için bir düzeltmemiz olur olmaz, sizi bilgilendireceğiz.

  Saygılarımızla.


  Ikariam Takımınız

  FFLogo.gif


  Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

 • Merhaba,


  16 Aralık Saat 12:00 da aşağıdaki hatalar için bir güncelleme yapacağız, güncellemenin tamamen aktif olması biraz zaman alabilir.


  Mezarlık (inaktif)sunucudan diğer sunucularda ilk 50'ye girmek mümkün oluyordu, artık bu olmayacak. Ayrıca şimdiye kadar taşınmış olan bazı hesaplar tekrar eski mezarlık sunucusuna geri taşınacaklar.


  Ticaret gemileri kayıp olmuştu, güncellemeden sonra düzeltilecek.


  Filo ve birlik harekelerinde bir kaç saniyeden bir kaç dakikaya kadar varan bir gecikme yaşanıyordu, güncelleme sonrası düzeltilecek.


  Ikariam Takımınız

  FFLogo.gif


  Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

 • Sevgili Oyuncular,


  bugün ~10:30 civarında olağanüstü sunucu bakımı gerçekleştireceğiz.  Bazı küçük arka plan değişiklikleriyle birlikte, bu bakım aynı zamanda etkin olmayan hesapların zamanında silinmemesi sorununu ve doğru bir şekilde birleştirilmeyen hesap sorununu da çözmelidir.(bazı nadir durumlarda şehirler kaybedildi)  Oyunda meydana gelebilecek kesilme ya da herhangi bir rahatsızlığı lütfen mazur görün, bakım nedeni ile olabilir.


  Ikariam Takımınız

  pisi.png