ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ SERVER!!!

  • Καλησπέρα σε όλους,


    Ως παίκτης του τρέχοντος πολεμικού server, αλλά και των παλαιότερων θέλω να εκφράσω τη δυσαρέσκεια μου σχετικά με την έλλειψη ενεργών παικτών:sleeping::sleeping: στον server σε σχέση με προηγούμενους πολεμικούς. Παράλληλα, θα ήθελα να προτείνω την δημιουργία ενός νέου server πολέμου με ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ(όπως παλαιότερα) ή έστω ενός παρόμοιου server σε προνόμια(ταχύτερες μεταφορές, μείωση χρόνου οικοδόμησης κτηρίων και παραγωγής μονάδων κλπ...), καθώς πιστεύω θα προσελκύσει περισσότερους παίκτες και θα ευχαριστηθούμε μάχες8)!!! Θέλω να ακούσω την γνώμη όλων των παικτών που συνεχίζουν και παίζουν, μιας και πιστεύω το παιχνίδι πρέπει να γίνει σαφώς πιο ενεργό ειδικά όταν μιλάμε για έναν πολεμικό server.

  • Οι μάχες γίνονται μόνο ανάμεσα στις πολύ μεγάλες συμμαχίες του σέρβερ και εκεί πάλι με λίγα άτομα. Οι ενεργοί παίκτες είναι πολύ λιγότεροι σε σχέση με άλλους πολεμικούς....

  • Εσύ ποιός είσαι αν επιτρέπετα στον πολεμικό;

    ποιος εισαι ρε ,να σε καρπαζωσουμε ,που θες να μας κλεισεις τον υπεροχο warserver που κανουμε μαχες....

  • Όλοι οι servers War (Ares) θα συγχωνευτούν στον EN203, του server πολέμου EN.


    Υπάρχει σχετική ενημέρωση πλέον για τον πολεμικό server, όπου μετά την ένωση θα είναι ενεργότατος να ευχαριστηθείτε μάχες!!


    Το νήμα κλειδώνει

    AchingEcstaticAegeancat-size_restricted.gif