NesaKalasnikov[-Т-] vs. Petar_[-LE-] 456.8/1918

  • Au ljudi, pa šta je ovo, najveći ratnik medju ratnicima u ulozi visuljka :D

    Kačio ga do sada Kadiako pa rekoh ajde malo i moj red:P

    Posveta našim Templarima a za ovaj presmešni savez imam jednu poruku:Nikada ali NIKADA ni na jednom ostrvu nećete imati mira ma gde bežali.Duga ruka našeg saveza će vas svuda stići hahahhahahahaha



    Поморска битка поред Beograd

    (04.11.2021 7:36:56)

    NesaKalasnikov[-Т-] из C U C S, Никшић, Beograd, Medo

    vs

    Petar_[-LE-] из Beograd


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................67(-15) - Брод ован.............................18(-51)

    Парни ован.............................56(-0) - Парни ован.............................0(-52)

    Подморница.............................48(-2) - Подморница............................41(-15)

    Баги-педалина..........................80(-0) - Баги-педалина..........................30(-0)

    Носач Балона............................7(-0) - Носач Балона...........................10(-4)

    Пламени брод...........................9(-37) - .............................................

    Брод минобацач.........................42(-0) - .............................................

    Тендер.................................15(-0) - .............................................

    Ракетни Брод...........................20(-4) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали...............................-456.8 - Генерали................................-1918

    Нападачки поени..........................4795 - Одбрамбени поени.........................1142

    Претрпљена штета........................22840 - Претрпљена штета........................95900

    Штета у процентима........................19% - Штета у процентима........................81%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: NesaKalasnikov[-Т-]


    Губитници: Petar_[-LE-]

  • Највећа иронија на серверу Јота од настанка: Људи направе 6-7 налога, градове тих налога распореде на два острва како би утабали терен да преместе градове главних налога ту и коначно побегну са острва Темплара и онда дође Герила и заузме им једно место на острву, уништи им читаву причу, уништи им све паре које су ушли у премештање и натера их да исто то понове само на другом острву:D

    Кадиако га хофнуо на налогу Теута, са налога Драгица је побегао у мод а онда остави главни налог и олеши га Неша чак и ту:D:D

    П.с не знам где је она доминација заказана за септембар, па новембар од стране великог Пинк Пантера који се вратио на Икариам како би сви остали замрзЈели игрицу^^

    Честитке Нешо, верујем да ти није било тешко намлатити овог аматера :D:D:D


  • Па је л' нам то Петар опет виси овде :D

    Мало се мењамо, налупам га ја, па га налупаш ти, и тако...

    А он ни сам више не може да одлучи са којим налогом више воли да виси :)

    Браво Нешо, само гази те нубаре :)

    Највећа иронија на серверу Јота од настанка: Људи направе 6-7 налога, градове тих налога распореде на два острва како би утабали терен да преместе градове главних налога ту и коначно побегну са острва Темплара и онда дође Герила и заузме им једно место на острву, уништи им читаву причу, уништи им све паре које су ушли у премештање и натера их да исто то понове само на другом острву:D

    Кадиако га хофнуо на налогу Теута, са налога Драгица је побегао у мод а онда остави главни налог и олеши га Неша чак и ту:D:D

    П.с не знам где је она доминација заказана за септембар, па новембар од стране великог Пинк Пантера који се вратио на Икариам како би сви остали замрзЈели игрицу^^

    Честитке Нешо, верујем да ти није било тешко намлатити овог аматера :D:D:D


    Све савршено речено, само бих додао то да је направио СВАКИ ПО 6-7 налога, од бивших савезника су узели још једно 5 налога, рушили градове у упропашћавали налоге и укупно пребацили 8 својих градова од којих 2 на Премијум место ;(

    Џаба им све то, лепо каже Неша

    Нема бежања од Темплара!

    39:8 8)