ΒΓΑΛΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΣΚΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΤΟ LOGIN

  • Τι θα γίνει με αυτό το πράμα κάθε φορά; Και στην τελική μας δημιουργεί και προβλήματα σύνδεσης, χωρίς να προσφέρει κάτι ουσιαστικό. Σαν αυτό με τις πειρατικές που πρέπει κάθε φορά να αποκρυπτογραφούμε και να φοράμε κιάλια για να τα διακρίνουμε. Ένα κολοπαίχνιδο είναι, όχι τα μυστικά του κράτους που κάνετε τόσες προφυλάξεις. Αυτά ξέρετε να τα πειράζετε, για τα δεκάδες bugs όμως η εταιρεία δεν έχει προσωπικό και ούτε που αγγίζονται. Για να μην πω οτι έχω ποστάρει κι άλλη φορά διαμαρτυρία στο φόρουμ και ούτε εμφανίστηκε πουθενά.

    Μετά θέλετε να έρθει και κόσμος, Ας είναι καλά τα κορόιδα που υπάρχουν και κάποιοι που προσπαθούν να βρουν ιδέες να βελτιώσουν τα ασυμμάζευτα....

  • Όπως γνωρίζεται, η συγκεκριμένη λειτουργία είναι για αποφυγή χρήσης bot/script. Από εκεί και πέρα η ΟΔ δεν μπορεί να κάνει απολύτως τίποτα.

    %CE%92%CE%9F%CE%9B%CE%9F%CE%A3+%CE%9A%CE%9B%CE%91%CE%9C%CE%A0.jpg

  • Δεκτός ο λόγος που υπάρχει, αν δημιουργεί πρόβλημα σε συνδέσεις, τότε είναι άχρηστο. Και πόσοι έχουν μείνει για να χρησιμοποιήσουν bot/script;

    Δεν καταλαβαίνω το ότι η ΟΔ δεν μπορεί να κάνει απολύτως τίποτα. Αν δεν μπορεί να διορθώσει το πρόβλημα που μου παρουσιάζει ξαφνικά αυτό το μαραφέτι, τότε ας το αναλάβουν από την ίδια την εταιρεία. Το πως... είναι δικό τους θέμα. Ως πελάτης θέλω να λυθεί το πρόβλημα στο προϊόν της που μου πουλάει (αμβροσία γαρ) εδώ και καιρό και δεν αναφέρομαι στα τόσα bugs που έχει το παιχνίδι και ανεχόμαστε και επιπλέον αδιαφορεί, (για ανάπτυξη του παιχνιδιού ούτε λόγος), αλλά για δικαίωμα χρήσης (είσοδο) του παιχνιδιού. Ξέρει όμως να με ζαλίζει με διαφημίσεις για άλλα παιχνίδια που έχει στέλνοντας e-mails.

    Με άλλα λόγια μου λες δηλαδή ότι αγοράζω ένα αυτοκίνητο, και αφού το πληρώσω και γίνουν τα τυπικά, διαπιστώνω ότι δεν λειτουργεί. Και η απάντηση είναι ότι αυτό γίνεται για λόγους ασφάλειας μην πάθει κάποιος κάτι.

    Για να καταλάβεις ένα πρόβλημα κ. Darksoul πρέπει να το βιώσεις. Θα σου ευχόμουν να συναντήσεις το ίδιο πρόβλημα και να μην στο λύσει κάποιος (και να αδιαφορήσει επιδεικτικά θα έλεγα), αλλά επειδή το θέμα δεν είναι προσωπικό (είσαι ένας ενδιάμεσος μεταξύ εταιρείας-πελάτη), δεν στο εύχομαι.

    Μήπως (λέω εγώ τώρα) η εταιρεία μας πετάει έξω με τον έναν ή τον άλλο τρόπο για να μην έχει να κάνει με πολλούς, πολλά και διάφορα;;;

    Αν δεν υπάρχει κάτι ουσιαστικό να ειπωθεί από την ΟΔ, το νήμα μπορεί να κλειδώσει.

  • Σας έχω δώσει απάντηση σχετικά με αυτό το θέμα.

    Επίσης, το συγκεκριμένο σύστημα ενεργοποιείται αν ο χρήστης χρησιμοποιεί proxy/vpn.

    Ας κλείσει το νήμα, μιας και δεν υπάρχει κάποια λύση για το συγκεκριμένο θέμα.

    %CE%92%CE%9F%CE%9B%CE%9F%CE%A3+%CE%9A%CE%9B%CE%91%CE%9C%CE%A0.jpg