Best [ TERM ] vs Inspektor [ KOM ] - 5178.4 / 2682.4

  • Какве су ово незналице, данас је Панта почишћен

    Бест је нешто покушавао са Флокијем па је онда побегаоо копном

    пробао и бродовима па се насукао, али воли човек да губи па то ти је

    вечерас је позвао ону побегуљу од Симитара да му прави друштво, дошли су ми у госте

    пустио сам да узму мало злата али хтели су и да ме потопе, иако сам остао са мало флоте

    продао сам Флокију да терорише Термите

    и то мало је довољно, али по обичају изгледа када губе покушају да секу ротације

    али и за то постоји лек, попио је Колоса, па се онда покупио са остатком флоте и бежанија

    толико о овим играчима, слободно могу да идем у пензију, јер ја сам лош али они су мноооогооооо лошији од мене


    Поморска битка поред Primo

    (20.10.2021 1:44:50)

    Best[TERM] из Sused, Kamen, Kameno Doba 3, Primo

    vs

    Inspektor[KOM] из Primo, Bonez, Kontrollieren


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................0(-167) - Брод ован............................47(-114)

    Пламени брод..........................0(-263) - Пламени брод.........................38(-120)

    ............................................. - Брод катапулт.........................172(-0)

    ............................................. - Брод минобацач........................105(-0)

    Парни ован.............................0(-76) - Парни ован............................83(-10)

    Подморница.............................0(-44) - Подморница............................32(-42)

    ............................................. - Баги-педалина...........................5(-0)

    ............................................. - Носач Балона..........................14(-10)

    ............................................. - Тендер................................106(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-5178.4 - Генерали..............................-2682.4

    Нападачки поени..........................6706 - Одбрамбени поени........................12946

    Претрпљена штета.......................258920 - Претрпљена штета.......................134120

    Штета у процентима........................65% - Штета у процентима........................35%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Inspektor[KOM]


    Губитници: Best[TERM]

    inspektor.jpg