War Server logovanje

  • Pozdrav ljudi. Potrebna mi je pomoc. Juce dok je bio problem sa serverom i logovanjem u igru. Par puta sam hteo uci na profil na ratnom serveru i onda mi je posle izbacilo sledece.


    Sorry, you tried more passwords than normal users should. To protect accounts with weak passwords you are locked out for a while. If you are not a password guessing bot please come back in three hours (and maybe use the password recovery email instead of guessing). See you later!


    E sad,pisao sam tiket i savet je da resetujem ruter i da nije proslo 3 sata. Resetovao ruter 2 puta i proslo 12 sati od ovog ali i dalje ne mogu pristupiti profilu. I stalno mi izbacuje ovo. A ne mogu ni sifru traziti za taj profil. Jer nije mi jedini profil na toj adresi. Jer imam na toj adresi jos 13 ili 14 profila sto su sa istim mejlom. Tako da mi ovaj profil nije odvojen posebno. Sta da radim sad,ima li kakva ideja, i da li je imao neko ovakav problem? A i nije mi slab profil. Ulozio sam i vremena i truda da gradim profil i da sve ovako padne u vodu. Pa nema sanse.


    Hvala vam ljudi unapred na resenju problema.

  • Imao sam isti problem, ali se je resio sam od sebe, putek mobilnih podataka ili drugog wifi uredjaja mozes uci

    My - Denis1998 No Autority(N_A )

    Epsilon - Denis1998

    Eta - Denis1998

  • Prvo, Šifru tražite u lobiju , šifra koja je od lobija je šifra ze sve račune na tom lobyu, mail i šifra stižu na mail od lobya.
    Niste mogli napraviti 15 lobya sa istom mail adresom.


    Riješenje problema je da promjenite browser i logirate se ,poslije možete opet koristiti uobičajeni(naravno ako stvarno ne fulate šifru)

    uqhz02y.gif

  • Jučer su se pojavili problemi sa logiranjem na igricu na gotovo svim svjetovima i javljeno je od strane GF da se radi na otklanjanju problema.

    I na Discordu je bila obavijest.

    Meni je sve proradilo nakon nekog vremena, nadam se da sada radi i ostalima.

    Screenshot-1.png