ikariam nie działą

  • Witam po zalogowaniu i próbie wejścia w świat wywala spowrotem niedziała wejscie w żaden swiat na którym gram,skiron delta hades

    Stop czarnemu rynkowi zabił przyjemność grania

  • To samo. Z tym że teraz wita mnie wiadomość


    "Sorry, you tried more passwords than normal users should. To protect accounts with weak passwords you are locked out for a while. If you are not a password guessing bot please come back in three hours (and maybe use the password recovery email instead of guessing). See you later!"


    także ten... cya za 3 godziny to może naprawią...

  • Mi dalej nie działa. Wyskakuje ten błąd: Sorry, you tried more passwords than normal users should. To protect accounts with weak passwords you are locked out for a while. If you are not a password guessing bot please come back in three hours (and maybe use the password recovery email instead of guessing). See you later!

  • Podłączam się pod wątek jest totalna lipa na innych światach mi działa wszystko ,a wchodząc na SKIRON pozamiatane ... od godziny 16 żart 2 wiadomości na support, a tu odpowiedź, że naprawione .. Nie jestem sam i nie jest naprawione ...

  • Na Beta normalnie się mogę zalogować a Alpha leży. A licznik pokazuje że ileś tam osób jest.


    Edit: Pomogło zalogowanie się przez VPN... albo akurat się rozwiązał problem w ciągu ostatniej minuty... kto tam wie...

    Edited once, last by Arthzil ().

  • Ja mam tak samo wejdę na jakikolwiek świat jest ok ... SKIRON próbuję a na nim gram ogólnie więcej nic... od 16 nie mogę się zalogować ... 6 osób niby aktywnych ja nie mogę ... Pozdrawiam

  • Kolega z sojuszu zgłasza, że wciąż nie może się zalogować - mnie osobiście gra działa, nie miałem żadnych problemów, no ale ja się nie wylogowywałem już kilka miesięcy....

  • tego tematu nie można chyba nigdy zamykać, może się jeszcze przydać - czy ktoś jeszcze nie jest w stanie się zalogować? (dzisiaj, 24 grudnia 2021 o godz. 12:55)