Crosser[BOLKI] vs _Wujek_ - 1561,8 WSG dla Wujaszka

  • Krygonitowi się udało, bo nie byłem online.. a tutaj większy i silniejszy jednak wolał uciec :rolleyes:



  • Na Krygo miałeś za mało sparty, dobrze, że ją dokupiłeś, będzie co złomować :D:D:D

    Spokojnie, starczy dla wszystkich ale możecie mnie informować lub atakować jak jestem :) bo ataki nocą są trochę słabe jak na tak wielki sojusz ;) no chyba że strach was paraliżuje by w dzień zaatakować kogokolwiek :)


    PS. naucz się szpiegować bo tracąc przy trzech próbach szpiegowania 16 to sporo nawet jak na amatora :)

    Pozdrawiam z pełnym szacunkiem

  • Spartanie to część gry jak każda inna. Zalecam zarzucenie praktyki komentowania tego stylu gry.

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Spartanie to część gry jak każda inna. Zalecam zarzucenie praktyki komentowania tego stylu gry.

    Podobnie jak ataki w nocy, nie "zalecisz" zarzucenia praktyki komentowania tego stylu gry?
    Mam wrażenie, ze najchętniej "zaleciłbyś" zarzucenie praktyki komentowania i dodawania na forum czegokolwiek.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Spartanie to część gry jak każda inna. Zalecam zarzucenie praktyki komentowania tego stylu gry.

    Mam wrażenie, ze najchętniej "zaleciłbyś" zarzucenie praktyki komentowania i dodawania na forum czegokolwiek.

    Po niektórych bym nie płakał. Teraz proszę o powrót do tematu wątku.

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"