חזרה למשחק

• אהלן חברים

בעבר הייתי משחק במשחק ורציתי לדעת אם יש טעם לחזור לשחק מבחינת שחקנים פעילים ולא סתם בנאים. (שיחקתי בשנת 2012)

אשמח לתשובות…

והאם לדעתכם יש שרתים לא בישראל שהם פעילים יחסית ועדיף להתחיל שם (כמובן מעדיף בשרת ישראלי).

• ברור

בוא לסיגמא שרת מצויין ומאוד פעיל

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• אני לא יודע מה לומר לך מציע לך להכנס לשרת יציב וישן יחסית כי אחרי 4 חודש כל שרת חדש מת פה

• דבר ראשון הזאב צודק אחרי כל כמה חודשים בשרת חדש הוא מת .. דבר שני בבטא יש לחימה ארוכה של מעל שנה לפי מה שזכור לי, לא ייגמר בקרוב לצד החלש יש עוד איזה כמה מאות מיליוני גנרלים ..

באלפא השרת מת ..כל החברה של אלפא פחות או יותר התאגדו ויש איזה פדרציה של 7 בריתות בערך ..

הדבר היחיד שיחיה את המשחק זה שהמנהלים יחזרו להשקיע בו, ויעשו על הדרך איחוד שרתים אלפא בטא או אלפא ושרת ותיק אחר .. אחרת אין למה, אני גם חושב אם לחזור לשחק ..לא אופטימי במיוחד חח

- LEGEND -

• היה מלחמות גדולות באלפא בשנים שעברו אבל דיאף ניצחה בכולם והכניסה את המתחרים החזקים פנימה בעוד שהאחרים נזרקו לאיקסים

ככה שאף אחד לא רוצה לעזוב את דיאף זה אחלה תנאים שם וחסות וכולי

אז כרגע הרעיון במשחק זה לבנות באלפא

למרות שלפי שמועות אלפא הולך להיכנס לבאלגן של בטא וינסו להוריד את דיאף

למרות שזה לא כלכך אפשרי אבל יהיה הרבה מלחמות ארוכות בדיוק כמו בבטא

מציע לבוא לאלפא כשעדיין שקט ואפשר להתקדם כדי שכשהמלחמה תגיע תהיו מוכנים וחזקים יותר

• דבר ראשון הזאב צודק אחרי כל כמה חודשים בשרת חדש הוא מת .. דבר שני בבטא יש לחימה ארוכה של מעל שנה לפי מה שזכור לי, לא ייגמר בקרוב לצד החלש יש עוד איזה כמה מאות מיליוני גנרלים ..

באלפא השרת מת ..כל החברה של אלפא פחות או יותר התאגדו ויש איזה פדרציה של 7 בריתות בערך ..

הדבר היחיד שיחיה את המשחק זה שהמנהלים יחזרו להשקיע בו, ויעשו על הדרך איחוד שרתים אלפא בטא או אלפא ושרת ותיק אחר .. אחרת אין למה, אני גם חושב אם לחזור לשחק ..לא אופטימי במיוחד חח

לסיכום שרת יציב לא ישן ולא חדש - סיגמא

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• הדבר היחיד שיחיה את המשחק זה שהמנהלים יחזרו להשקיע בו, ויעשו על הדרך איחוד שרתים אלפא בטא או אלפא ושרת ותיק אחר .. אחרת אין למה, אני גם חושב אם לחזור לשחק ..לא אופטימי במיוחד חח

צודק 100%