BELGRADE BOYS, Кадиако N E S A, Adonis, NesaKalasnikov [-Т-], Hazarder[SPQR] vs Danilo__ [-LE-] 6587.4 + 18296.7 = 24884.1

  • Vrhunac nemoći jednog saveza utkano u jednom hofu.Ceo dan im ovog samozvanog iskusnog ratnika LEmamo a njegovi saveznici nisu smeli ni da pomirišu blizu ostrva.Svaka čast opet svima na organizaciji a ovog puta nam se pridružio i član iz drugog saveza.:thumbup:

    Želim Danilu brz oporavak pa da nam o5 ovako prodje :D:D:D



    Борба за Sumpor 1

    (03.09.2021 16:15:07)

    BELGRADE BOYS[-Т-] из -T-, Кадиако[-Т-] из Kristal, Sumpor 1, N E S A[-Т-] из MERMER 5, Adonis[-Т-] из Kristal, Bivolje, Sumpor 1, Hazarder[SPQR] из Pjesivci, NesaKalasnikov[-Т-] из Kristal, Sumpor 1

    vs

    Danilo__[-LE-] из Sumpor 1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Сумпорни Мускетар.....................674(-0) - Сумпорни Мускетар.....................0(-636)

    Мачевалац..........................906(-1680) - Мачевалац............................0(-3174)

    Копљаник...........................100(-1372) - Копљаник.............................0(-2761)

    Гирокоптер..........................281(-234) - Гирокоптер............................0(-897)

    Балон Бомбардер.......................0(-292) - Балон Бомбардер........................0(-60)

    Ован..................................130(-0) - Ован..................................0(-120)

    Минобацач..............................24(-0) - Минобацач.............................0(-160)

    Доктор.................................40(-0) - Доктор.................................50(-0)

    Кувар..................................85(-0) - Кувар..................................50(-0)

    ............................................. - Зид.....................................0(-7)

    Катапулт................................6(-0) - .............................................

    Челични џин..........................181(-60) - .............................................

    ............................................. - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-6587.4 - Генерали.............................-18296.7

    Нападачки поени......................45741.75 - Одбрамбени поени......................16468.5

    Претрпљена штета.......................329370 - Претрпљена штета.......................915978

    Штета у процентима........................26% - Штета у процентима........................74%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: N E S A[-Т-], NesaKalasnikov[-Т-], Adonis[-Т-], Кадиако[-Т-], Hazarder[SPQR]


    Губитници: Danilo__[-LE-], BELGRADE BOYS[-Т-]

  • Свака част Нешо пре свега на проналаску и отварању, рутински одрађено све8)

    Велико браво за екипу која се скупила у кратком року да се дружимо и причамо док је циркус трајао из рунде у рунду:D

    Ја сам мислио да ће моћи макар лето да одлетују како треба, али их је ударио жешћи децембар још на почетку лета па све до сада;)

    П.с чуо сам неко је отворио плажни бар, могао би да нас части макар лимунаду за овај терор8)


  • Веома ми је драго што сам био део овога, свака част свима, лепо смо се дружили 8)

    Неши свака част на проналажењу и хвала Адонису који нам је такође помогао пар рунди :thumbup:


    Оно што је најбитније је да је ово званично највећи нападачки ХОФ на Јота серверу од његовог постојања, тј. ХОФ са највише нападачких поена а укупно други највећи ХОФ на Јоти икада.


    Противника нећу пуно коментарисати. Пре неки дан ми каже да спремим војску да ме налупају, видим како је прошао.

    Лепо је што си нам дошао на Јоту, али ниси могао гори савез да изабереш :D

    Идемо даље!

    14:7


  • Tuzno je kako si zavrsio posto vidim crveni krstic pored tvog imena i naloga, malo mi te je zao :D:D:D


    https://prnt.sc/1r8vku4

  • sta je sad ovo raspisali ste se svi po nekoliko poruka a sada muk???

    nego jel pozdravio neko rahmetli kadiaka- rahmetilija :-))))))))))))))))))

    Coveculjak pitao sam te i u PP sto pobeze juce? To treba da te zanima a ne ovo :-) kad budes smeo da ostanes do kraja onda mozes i da pises nesto do tada pali opet na Palma De Majorku :D:D:D

  • sta je sad ovo raspisali ste se svi po nekoliko poruka a sada muk???

    nego jel pozdravio neko rahmetli kadiaka- rahmetilija :-))))))))))))))))))

    Coveculjak pitao sam te i u PP sto pobeze juce? To treba da te zanima a ne ovo :-) kad budes smeo da ostanes do kraja onda mozes i da pises nesto do tada pali opet na Palma De Majorku :D:D:D

    Druze ogranicena ti je inteligencija definitivno jer sa tobom sam razmenio 10 poruka u svakoj je bilo do 10 reci a u tih 10 reci od slova do slova imas napisano palma de majorka.:* Ne znam o kakvim bezanjima pricas i kakve tebe muke more.

    Kad budes skupio hrabrosti pa me napao posto non stop pricas o nekom bezanju onda cemo videti kakav ce ishod biti puno mi pozdravi kralja prevara i multi naloga coveka koji je oborio sve rekorde jer je kaznjen po treci put za multije a ima ih ravno 10 naloga ( ahilov sampion)

    Na kraju se izvinjavam posto cu oko 27 ovog meseca morati na dve nedelje u mod jer cu ici na put pa ako smem da odsustvujem sa igrice 2 nedelje pa eto da znate kad odem tada u mod mozete pricati skoro dve nedelje koliko ste strasni i kako sam pobegao od vas.... oprostite mi molim vas ;(;(


    P.S.

    U gusarenju nikad vise neces biti ni u prvih 20 a tebe to mnogo boli

  • Bice ishod da ces lupiti kolosa i pobeci u MO ^^ eno ti pogledaj koji sam bio u gusarenju ako se ne varam u prvih 5 hahaha e moj indijanac ^^ps. Znas ti dobro koliko si puta pobegao..hmm Nego sto ne prihvatiste rat ? Sto ne komentarises hof? Visuljak jedan uzivaj i ne opterecuj se ti ko je banovan ili nije to rade administratori ;)

  • Komentarises na Hofu koji je najveci napadacki hof na Joti ikada, sta god da brbljas to samo ide u korist nas i ovog hofa.

    Pricas o stvarima koje sa tobom nemaju veze i o kojima je zabranjeno diskutovati na forumu iako i sam imas multi nalog sa kojim rusis veru. Istina je da vas je sve kolektivno sramota ovog hofa, ljubomorni ste. Farmamo vas neprestano i teramo u MO. Nahofali smo vas istorijski, legendardno. Ovakav hof vi ne mozete ni da sanjate. Savez -T- je ono sto biste voleli da je -LE-, ali na vasu zalost, to nikada nece biti.


    Pre neki dan te Nesa napadne sa dva ostrva daljine, u tvoj grad gde imas Kolosa i ti opet pobegnes, ne smes, plasis se, nemas hrabrosti, nemas znanja. O tom bezanju pricamo, kao i o mnogobrojim drugim. Umes li da odigras vise od dve runde flotom? Pitam informativno.


    Oteran si u MO jedno pet puta u sred

    napada i ti se sad tu pravdas. Svaki sledeci odlazak u MO je kukavicki potez jer znamo koliko si vec puta tamo pobegao. Idi u MO, tamo si ionako najbolji, nema nikakve razlike, 0 bitki sa tobom i u modu i van njega.

    I da te podsetim, N E S A je bio 4. u gusarima, lose ti je pamcenje s obzirom da se to juce desilo.

    Idi nam prokomentarisi jos po koji hof da izadje na vrh i dobije na pregledima :)

    P.S.

    Gde putujes? Da nije Majorka?

  • Tebi da je obraz na djonu mozda se ne bi javio ali niti imas obraza niti imas djon izgleda da ti je obraz negde drugo.

    Decko imas 10 multi naloga, jel treba da napisem svaki po imenu? Pokrij se usima

    Ti pricas o odlasku u mod u borbi pa licno si dva puta u 5 dana pobegao u mod ne secas se e pa dobices skrinove ovde lazovcino jedna sa sve datumima dok ti gradovi gore a ti pod palmom uz imena svih 10 naloga koje koristis kao multije.

    Multisa(rahmetlija) napisi nam ti sta je na slici mi smo slepi pa ne vidimo

  • Multisa podseti me molim te posto sam ja covek u godinama pa zaboravljam koliko si ono puta ti hofnut od mene a koliko ja puta od tebe?

    Samo leba ti preskoci ove postove od 760 redova tipa moji hofovi su grbavi pa ne valjaju pa su ovakvi pa onakvi pa su losi a tvoju su najbolji najlepsi najispravniji. Opali samo rezultat molim te ;(;(;(;(;(

  • Aj o'ladi malo covece, vredjas i saljes izvestaje drugih borbi sto je sve zabranjeno na forumu. Imam citavu arhivu od 6 stranica takvih bitki gde ste vi bezali pred hof samo ne zelim da se spustam na taj nivo da ovde saljem to. I naravno da ce steta na mojoj strani biti veca s obzirom na zid sa kojim sam se borio. Hvalis mi se tu hofovima koje si pravio dok sam imao 10k poena i vise od pola flote neistrazeno i nenadogradjeno. Jedina prava borba koja smu vodili pod jednakim uslovima i okolnostima a da se zavrsila hofom je ova

    Kadiako[-O-] vs Petar_[Џокер] 949.2 /1005.2

    Kao sto vidis, nadigran si u svega dve runde, mogu da zamislim kako bi bilo posle 10...Imam cak i skrinsotove tvog bezanja u sred online bitke u TVOM SOPSTVENOM gradu.


    Ovakvih ima jos koliko volis.



    Evo ako smes, hajde dodji da odigramo online bitku kad vec mislis da si bolji, necu je ni kaciti na forum ako tako zelis :)

    Ne mogu vise da trosim vreme na ljude kao sto si ti, reci gde, kada i pod kojim uslovima, pa da te poducim. Ako se plasis da prihvatis ponudu, mani me se.


    Digli ste toliku galamu oko offline bitke...

    Cestitke na hofu, BO kome treba

    Hvala!

    Edited 2 times, last by Semplice: Uklonjeni ss-ovi koji nemaju veze sa ovom bitkom ().

  • Uklonjeni su svi izvještaji i ss-ovi koji nemaju veze sa ovom bitkom. Molim vas da se držite pravila foruma, i komentare usmjerite na postani HOF, a dobacivanje uvredama prebacite na bojno polje.

    Rasprave o bilo kakvim kaznama nisu dozvoljene na forumu, a ukoliko bilo tko od vas ima sumnje za "multi" naloge koji se kose pravilima igre imate Podršku gdje to možete i prijaviti.

    Screenshot-1.png