oyun bitirme

• acaba bu oyunun sonu varmı mesela tüm inşaatları ve araştırmaları bitiren oldumu acaba:/

• Hesap var mı bilmiyorum, ama oyunu kafasında bitirmiş bir ittifak biliyorum.
    İsimleri deltagücü, liderlerini arayıp bulun sorun bakalım. Ne oluyormuş.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• acaba bu oyunun sonu varmı mesela tüm inşaatları ve araştırmaları bitiren oldumu acaba:/

Araştırma bitirmek çok da zor değil.
    Sadece TR Delta'da bile 20 kişi var araştırmalarını bitiren. 14,420,352 araştırma puanı gördüğün herkes araştırmayı bitirmiştir.

Ama konu inşaatlarda bitirmeye gelince orası biraz karışık. Çünkü herkes aynı şekilde şehrine bina basmaz. Mesela kimisi 1 liman/1 donanama basar, kimisi 2 alana da liman basar. Mesela birisi şehrine düşürücü bina basmaz, diğeri 5'ini birden 32 yapar. Mesela kimisi tapınak basar ihtiyacı olduğu için, kimisi basmaz, onun yerine depo basar.

Bunlara kafa yormayın. Strateji temelli bir savaş oyunu bu, efektleri iyi değildir ama stratejin yoksa kaybedersin. Korsana çok bulaşmayın beyniniz sulanır, örnek deltagücü... Mesela gidip adamını yağmalayıp tatile aldırıyorsun, tatile gitmeden önce 'bana bir daha gelme ittifaktaki başka arkadaşıma git lütfen' diyor. Ve bu rezaletin ortasındaki ittifak yönetimi de korsan listesi yapınca seviniyor vs...
    Dediğim gibi savaş oyunu bu, kafana gör bir arkadaş bul 1 vs. 1 atın kafanız dağılır.

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• evet arkadaşlar biraz araştırma yaptım eski serverlere baktım 95 milyon puanda olan 2 kişi buldum sordum onlara 100k aşağı yukarı ulaşıbilecek en son puan bu dedi 2 senedirde aynı puandayız dediler

• Başlığı açan arkadaşa katılıyorum; güzelim oyunu bitirdiler:(

Yok yahu hala bir ümit var gibi görünüyor şu sunucu açıldığı kadar 1 2 senede bir de sunucu birleştirilmesi yapılırsa o zaman bu oyun eski şöhretine kavuşur düşüncesindeyim. Tabi bu bizim takımın elinde olan bişey olmamakla beraber gameforge un bu işe el atması gerekli artık

images.png

• evet arkadaşlar biraz araştırma yaptım eski serverlere baktım 95 milyon puanda olan 2 kişi buldum sordum onlara 100k aşağı yukarı ulaşıbilecek en son puan bu dedi 2 senedirde aynı puandayız dediler

95 m puanda bitmiyor oyun. Onlar detay kaçırdıkları için yapamıyorlar. Yakında benim hesap 97 98 m civarı olur :)

• Sanırım benim tüm araştırmalarım 4 veya 5 sene kadar önce bitti.

Tüm araştırmalar 25. seviyede bittiği halde bir dönem ara vermiş bulunsam da tüm bilim adamları çalışmaya devam ediyor.

• Bilim Adamları: 4,416
    • Araştırma Puanı: 142,010,421
    • Saatlik: 7,494.24

Şuan bu durumda ve araştırma puanı yükselmeye devam ediyor. Nedeni düşük ihtimal dahilinde bile olsa 26. 27...... seviye araştırma güncellemesi gelirse direkt satın almak için.

• Hocam sen o bilim adamlarını bana gönderde 2 3 ay bende çalışsınlar :D maşallahın var :D

images.png