Aktualizacje

  • Dzień dobry,


    w tym poście poruszę temat aktualizacji Ikariam, a właściwie temat z nimi związany. W ostatnim tygodniu została wgrana nowa aktualizacja. Niektórych pewnie ten news zaskoczy, bo informacji o tym nie uświadczyliśmy ani w grze, ani jako post na forum. Trzeba było sięgać do angielskiego forum, by się o tym dowiedzieć (oraz o tym, co wniosła nowa wersja).

    Przypomnę czasy, w który aktualizacje były anonsowane z wyprzedzeniem albo nawet takie, kiedy informacje o nich przychodziły jako wiadomość w dyplomacji, ale co bardziej istotne... Brakuje w grze aktualnego „logu” (w zakładce u góry: „Lista zmian”)


    Pytanie do zespołu, który zajmuje się polskimi serwerami – czy jest możliwość, aby ta zakładka została zaktualizowana do stanu obecnego (wraz z poprzednimi wersjami)? Ostatni wpis w zakładce jest z 11 maja ubiegłego roku. To wpłynęłoby na jasność, klarowność i transparentność mechaniki naszej gry. Być może nie znaczy to wiele, ale może też nie byłoby trudne do skorygowania. Bardzo bym o to prosił, ale przede wszystkim prosiłbym o wyjaśnienie tego (dlaczego przestało to być aktualizowane i czy zespół stracił do tego uprawnienia)...


    Pozdrowienia serdeczne!

  • Ciężko powiedzieć, do poziomu SGO nie ma możliwości edytowania tego, czyli ewentualnie GA lub Coma może tylko to zrobić

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Pytanie do zespołu, który zajmuje się polskimi serwerami – czy jest możliwość, aby ta zakładka została zaktualizowana do stanu obecnego (wraz z poprzednimi wersjami)? Ostatni wpis w zakładce jest z 11 maja ubiegłego roku.

    Hej, z poziomu GA jest to niemożliwe. Dopytam się pracowników Gameforge, czy jest możliwość aktualizacji.

    W ostatnim tygodniu została wgrana nowa aktualizacja. Niektórych pewnie ten news zaskoczy, bo informacji o tym nie uświadczyliśmy ani w grze, ani jako post na forum.

    Faktycznie nie pokazała się u nas taka informacja na forum, bo publikację postu zaplanowałem na inny miesiąc .... (missclick). Po powrocie z pracy opublikuję posta. Przepraszam za zaistniałą sytuację.

  • Podciagne temat (nie wiem czy tutaj), w ramach aktualizacji (potencjalnych w przyszłości) chciałbym zaproponować modyfikacje która pozwoli na rabowanie złota z idlerów na każdym serwerze.


    Czy wgl jest to wykonalne i czy taki pomysł spodobałby się graczom?


    Zróbmy coś z tą grą żeby nie umarła ;)