Zakład pirotechnika i warsztat cieśli

  • W mieście z zakładem pirotechnika redukcja kosztów przy produkcji jednostek/statków wynosi 0%. W mieście, w którym jest zakład pirotechnika i warsztat cieśli, redukcja kosztów wyliczana jest poprawnie. W mieście tylko z warsztatem cieśli - koszty siarki i drewna są zmniejszone.


    Edit: w mieście tylko z warsztatem cieśli koszty wina i kryształu również są zmniejszone o 32%.


    Może teraz będzie łatwiej zrozumieć.


    Drewno Wino Kryształ Siarka
    Warsztat cieśli (32)
    -32% -32% -32% -32%
    Zakład pirotechnika (32)
    -0% -0% -0% -0%
    Warsztat cieśli (32)
    Zakład pirotechnika (32)
    -0% -0% -0% -0%
  • Przeprowadzę odpowiednie testy

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • No jest jak jest - bug istotnie występuje.



    Czy wiadomo już coś w tej kwestii?

    Ten bug uniemożliwia mi normalną grę.

    Ale teraz to trochę odleciałeś z uniemożliwianiem gry. Ten bug zapewne jest od wielu wielu lat w ikariamie i to że znalazł go ktoś dopiero teraz świadczy właśnie o tym, że da się z nim grać. Z resztą szczerze mówiąc - kto buduje w mieście pirotechnika, a cieśli nie?


    Tak czy inaczej - przekażę info o bugu dalej.

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Ten bug zapewne jest od wielu wielu lat w ikariamie

    Corey ten bug jest chyba od nie dawna, ponieważ jakiś miesiąc temu jak robiłem statki, to cena np za rakiety tam gdzie nie mam budynku pirotechnika kosztowała 1200 siarki, teraz jak patrzę to wszystkich miastach, mam obniżone koszty. Poniżej przykład z miasta gdzie nie mam tego budynku pirotechnika, a miesiąc temu było inaczej, przynajmniej u mnie


  • Tak, jest od niedawna. Wydaje mi się, że od zmiany 8.4.0.

    Pytasz, kto buduje w miastach zakład pirotechnika, a warsztat cieśli nie. Odpowiedź - ja.

  • No bez różnicy, jak już mówiłem - odpowiednie osoby pacnięte. Teraz tylko pozostaje nam czekać.

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Witam bug nie od zawsze a faktycznie od wersji 8.4.0, i nie tylko przy zakładzie pirotechnika są babole. Dla przykładu w mieście z cieślą i architektem oprócz standardowych zmniejszeń zuzycia drewna i kamienia; mam także zmniejszone zużycie siarki. Natomiast na innym serwerze cieślę architekta i winiarza; mam także zmniejszone zużycie kryształu.

    Coś mi się wydaje że ktoś pomylił się i przesunął całą tabelkę redukcji o jedno pole względem posiadanych budynków.


    Pozdrawiam