ßrotherhood(ßro) ile ÇILGINTÜRK(ıYı) İttifakının Savaş İlanıdır.

• Savaş Açan İttifagin Adi : ßrotherhood

Savaş Açan İttifagin Tagi: (ßro)

Savaş İttifagin Adi: ÇILGINTÜRK

Savaş Açılan İttifakın Tagi: (iYi)

Savaş Nedeni: Server Renk Amaçlı (Dostluk) Savasıdır.

Savaş Zamanı : 06.AGUSTOS.2021 Cuma Saat 18:00 de

Savaş Kuralları:Belirlenen Konumda iki ittifakının 8 Er adet 8/8 seklinde 17. Sehir yasak olmak şartı ile söm sökme yasak bir şekilde . Saldırı , savunma Deniz ve kara olmak ile aynı zamanda tüm adayı yeşile boyuyana denk Sürücek bir savaşa iyi seyirler dileriz.

ßro İttifakı Yönetim Olarak Hazırlanıp Tüm Servere iyi seyirler

• hayirli olsun

6 AGUSTOS 2021 cuma gunu saat 18.00

> > > > > > Karsilikli saldiri yagma yok

> > > > > > İttifaklar arasinda baris imzalansin .savas saati bozariz

> > > > > > Rodosn yok

> > > > > > 8+8 17 yok

> > > > > > Kara deniz savasi

> > > > > > Som sokmek yok

> > > > > > Adayi yesile boyayan kazanir

• Savaşın Kuralları,

1- Savaşta Rodos ve Ares kesinlikle yok.

2- Savaşa kadar ve savaş süresince sebep her ne olursa olsun. Kesinlikle ve kesinlikle örs düşürme yoktur. Örs düşürmede ısrar eden olursa hangi taraftan ise ittifaktan çıkarılacaktır.

3- Savaş süresince 44.47 adası dışında herhangi bir yerde en ufak karşılıklı saldırı olmayacak. Adadaki bütün şehirleri alana kadar.

4- Savaş adası olan 44.47 de bütün şehirlere saldırı serbesttir.

5- Savaş adası olan 44.47 de sebep her ne olursa olsun sömürge yıkmak veya taşınan şehri yıkmak kesinlikle yasaktır. Bunu yapan taraf yenilmiş sayılacaktır.

6- Savaş 6 Ağustos saat 18:00 da başlayacaktır. O tarihe kadar kesinlikle karşılıklı saldırı yapılmayacaktır.

7- 44.47 de ki bütün şehirleri işgal + ablukaya alan taraf savaşı kazanmış sayılacaktır.

iyi olan kazansın

• beni niye çağırmadın be abi darılmadım değil :(

• sayin arkadaslar

Anlasmali ve dost savasi dedik ama

İyi ittifagi savasa yarim saat kala benim ve serdar daki karaborsa yi kitledigi icin maalesef savas olmayacak

Ben tatile aldim

50-57 adssindaki wenom oyun maalesef. Karaborsayi kitledi

Hayirli olsun

Guya dost savasi olacakdi

Bunlarin dosrlugu bu

Ayrica lider olan sondemo nun bu kadsr seswiz kalmasi ve ittifagin ipini baskalarina vermesi manidar

• bana demislerdi de ben lider var engeller demistim

Ama demekki lider lider olmaktan ote

Oyuncak olmus bir kac kisinin elinde

• Bu venomun IYI ittifağından birinin olduğunu nereden biliyorsun. Fazla bir şey yazmayacağım. YUSEL en iyi yaptığı şeyi yapıp tatile almış. Siz de YUSEL den oyunu oynamayı öğrenip arkasından tatile almışsınız. Saldırı ve savunma puanınıza baktığımda ise en iyi yaptığınız 2. şeyse çiftçilik gibi gözüküyor. Tatile almada ve çiftçilik yapmada hepinize başarılar dilerim.

ParaNora

• onu reapar a soracan dostum

Bilmemis ayaklarina yatmayin

Sizin karakteriniz bu

Ben tatile aldim . boyle seref yoksunlariyla anlasmali savas yapmam

• Geçtiğimiz ay içerisinde daha fazla saldırıya dayanamayan bro ittifakına server şenlensin diye savaş teklifimiz vardı.. bro ittifakı ise bu savaş teklifini sanki kendileri yapmış gibi Forumda paylaşım yapmışlardır..

Bugün ise tüm İYİ ittifakı olarak savaşa tam hazır konumda belirlenen adada beklerken ,bro ittifakı sözde depo hesabı olarak kullandıkları serdar hesabından asker satamadıklarını dile getirerek hesaplarını korkakça tatile aldılar..

bahsi geçen hesap ile herhangi bağıntımız olmamasıyla birlikte böyle bir planımız olsaydı hiçbir şekilde GP basmaz sadece o işe odaklanırdık.

Ama bizi geçmişte tanıyan ve gelecekte tanıma fırsatı olan tüm dostlarımız bilirki biz İYİ ittifakı böyle şeylerin arkasına sığınıp savaştan kaçmaz. Bro ittifakının savaşı kaybedeceklerinin farkına varıp böyle saçma bi olayın arkasına sığınıp korkakça savaştan kaçıp hesaplarını tatile almalarını şaşkınlıkla karşılıyoruz. Kendilerine müsait oldukları an savaş dersi vermeye her zaman hazır olduğumuzu bildiririz.

Öncelikle üslubunuza dikkat edin yaşınızın hürmetine saygı duyuyoruz ve terbiyeye davet ediyoruz bu yaşınıza kadar öğrenenmemişseniz İYİ ittifağı olarak öğretmek üstümüze düşer ve seve seve öğretiriz liderimiz hakkında ileri geri konuşmuşsunuz şöyle açıklıyalım onuda oyundan önce biz insanız ve insani görevlerimiz var liderimizinde babası rahatsızlanmış ve onunla ilgileniyor insani görevini yerine getiriyor tabi siz bundan anlamazsınız zaten size açıklama yapma gereği bile duymayız bu üslubla konuştuğunuz sürece diğer saygı değer from kullanıcıları için yazıyoruz

• yukardaki arkadaş demişki depo hesaplarına biz karışmadık diye. wenom adlı oyuncu nereden tahmin ettiyse savaşa kısa zaman kala özellikle serdara saldırı yapmış onu kilitlemiş.:) wenoma helal olsun bu durumda. nerden aklına geldiyse böyle bir hamle yapmak 4 5k puanı olan adam durduk yere 70k gp olan adama saldırı yapmış :) arkadaşım sen sanırım karşındaki kişileri ya salak sanıyorsun, yada oyundan anlamıyor sanıyorsun. onu geçtim savaştan korkup kaçtı dediğin ittifak senden 80k yüksek generale sahip bir ittifak. o kadar resmiyetle yazmışsın ama bi o kadar da boş yapmışsın. he daha istersen biraz daha ittifak toplayın yanınıza dönüşte maazallah savaş dersiniz yarıda kesilir.

• Geçtiğimiz ay içerisinde daha fazla saldırıya dayanamayan bro ittifakına server şenlensin diye savaş teklifimiz vardı.. bro ittifakı ise bu savaş teklifini sanki kendileri yapmış gibi Forumda paylaşım yapmışlardır..

Bugün ise tüm İYİ ittifakı olarak savaşa tam hazır konumda belirlenen adada beklerken ,bro ittifakı sözde depo hesabı olarak kullandıkları serdar hesabından asker satamadıklarını dile getirerek hesaplarını korkakça tatile aldılar..

bahsi geçen hesap ile herhangi bağıntımız olmamasıyla birlikte böyle bir planımız olsaydı hiçbir şekilde GP basmaz sadece o işe odaklanırdık.

Ama bizi geçmişte tanıyan ve gelecekte tanıma fırsatı olan tüm dostlarımız bilirki biz İYİ ittifakı böyle şeylerin arkasına sığınıp savaştan kaçmaz. Bro ittifakının savaşı kaybedeceklerinin farkına varıp böyle saçma bi olayın arkasına sığınıp korkakça savaştan kaçıp hesaplarını tatile almalarını şaşkınlıkla karşılıyoruz. Kendilerine müsait oldukları an savaş dersi vermeye her zaman hazır olduğumuzu bildiririz.

Öncelikle üslubunuza dikkat edin yaşınızın hürmetine saygı duyuyoruz ve terbiyeye davet ediyoruz bu yaşınıza kadar öğrenenmemişseniz İYİ ittifağı olarak öğretmek üstümüze düşer ve seve seve öğretiriz liderimiz hakkında ileri geri konuşmuşsunuz şöyle açıklıyalım onuda oyundan önce biz insanız ve insani görevlerimiz var liderimizinde babası rahatsızlanmış ve onunla ilgileniyor insani görevini yerine getiriyor tabi siz bundan anlamazsınız zaten size açıklama yapma gereği bile duymayız bu üslubla konuştuğunuz sürece diğer saygı değer from kullanıcıları için yazıyoruz

1- savas teklifi sizden geldi .bizde tamam dedik. Resmi olarak sartlarin belli oldu lmasi ve duyuru icin .size ben form a savas ilani verin dedim .vermediniz ?arkadasimiz resmi savas ilani verdi.

2- wenom hesabi reapar in hesabi .uc gun once bir arkadas ona saldiri yaptiginda .reapar arkadasa mesaj atmis .teyzemin oglu saldiriyi ceo demis?arkadas cekmis.iyi ittifai kesaj atmis .hesap bizim demis?saldiri cekilmis.

Ve reapar iletisimden goruldu arkadasligi sonlandirmis ve rapor var

3- burada korkak kim belli oldu. Yaptiginiz karaborsa kilitlemeleri bariz bir ornek

4- boyle sozunde durmayan bug ile yalan ile ve sahtekar biri ile anlasmali savas yapmak istemedigim ve zaman cok daraldigi icin tatile aldim.

5- tatil iki gun donunce gorecez .korkak kim.kacak kim.

6- her turlu hile desise tezvirat yalan numara sizde massallah

Neymis yasima saygi .neymis terbiye ogretecekmis.yerim sizin terbiyenizi

7- ben sondemo ile her dk sn gorusen biriyim.son iki gundur attigim mesaji okuyor.cevap vermiyor..hastasi varmis gecmis olsun.allahim acil sifa versin.

Benim muhatabim lider .gerisi fisilti.

Lider vermis ittifagin ipini 3 densize .mesajlari okuyuo okuyup kenardan bakiyor.

Onemli degil .biz insan olana deger veririz.oyun bu oynarken zevk almakmlazim.

Kimi her turlu yalan.iftira.rezvirat.algi .hile hurda ile oynamayi kendine aliskanlik haline getirmis.bunu kendine gururla yakistiriyor?

Ne diyim yolunuz acik olsun

Halep ordaysa aeneas burda

• Kıymetli kardeşlerim, şimdi ben normal üyeyim yönetimde değilim elimden geldiğince tarafsız yorumumu yapıcam bu konuda şimdi karaborsa bugını kim yaptı bir bilgim yok belki bizden belki değil. şimdi gelelim görüşlerime

1-) anlaşmalı savaş kadar saçma bir şey olamaz.

2-) yapılan anlaşmadaki kuralları bizzat ben paylaştım anlaşma şartlarında nasıl rodos söm yıkmak örs düşürme ares gibi şeyler yasaklandıysa

o zaman bunları da yasaklayacaktınız yasaklanmayan şey hakkında laf edip burda söylenemezsiniz. şimdi diyeceksin ki karaborsa adamlık mı o zaman örs düşürmek mesela doğru bir davranış mı değil o zaman iş adamlığa bırakılıyorsa örsüde düşürmeyi listelemeseydiniz kuralını koymasaydınız.

3-)bro ittifağı savaş ilanından sonra mekan36 ve meandros gibi ilk 10 da ki adamları aldılar çok takip edemedim, dağılan rvl ittifağından çoğu kişi geçti zannedersem sizce bu ne kadar doğruydu

4-)depo yapmak ne kadar bir doğru davranış anlaşmalı savaşta mesela :) tartışılır strateji dersen bende örs düşürme söm yıkma rodos vurmaya da strateji derim o zaman bunlar yasalanmasaydı

bur da kimse adamlıktan flan bahsetmesin arkadaşlar kim nasıl oynarsa karşı tarafta ona göre muamele yapar.

Anlaşmalı savaştan sonra sen üye alımı yap depo yap işte rodosu örsü söm yıkmaları savaş kuralında yaz.

her şey senin istediğin kurallara göre giderken bir karaborsa kitlemesi için savaşı iptal et.

kimse bur da kimseyi kandırmasın kimse cocuk değil bur da. sen kurnazlık yaparsan rakibinde yapar.

işler hakarete girmesin. keyifli oyunlar dilerim.

• aa bak buna benzer bir olay daha olmuştu

Beni tanıyan bilir hangi ittifaktaysam elimden gelenin en iyisini yaparım. bu anlattığım olaylar 5-6 ay içerisinde oluyor o yüzden kopukluk olabilir detaylı bilgi isteyen oyundan ulaşabilir :)

Hidra serverına 2 ay geç başladım bro ittifağına girdim iyi dostluklar edindim eski dostlarımda vardı bunlardan şuan halen aynı ittifakta olduklarımda var neyse hidrada broda madeinhell sayesinde çok ekipler saç baş yolup ittifağı terketmişti, ittifağı bir güzel dağıtmıştı ittifak 80 kişilerden 40 kişilere düşmüştü sanırsam, çıkanlardan biride bendim. kendisine şahsen kötü sözüm olmadı yıldızlarımız uyuşmadı diyelim. ban başka bir ittifağa geçecekken bana teklif geldi gel şöyle böyle baktım mantıklı JİTEM ittifağı kuruldu.

sonra brolu dostlarımıza barış anlaşması yolladık ettik fakat sırf ego ve hırsı yüzünden madeinhell ve yusel bizim ittifağımızdan arkadaşlara ışın attılar saldırdılar tabi bizde ışınla olay yerine gittik.

bizi bi an kolay lokma zannetmişti kendisi sonra baktı yenemicek tatillediler ve bir daha hidra serverında gözükmediler ittifaktaki arkadaşlarına dahi haber vermemişlerdi bugün o yüz üstü bıraktıkları arkadaşları şuan benim yanımdalar.

bu anıyı niye anlattım, benzer gibi geldi anlattım kimseyi zan altında bırakmak istemem.

TEKRARDAN KEYİFLİ OYUNLAR DİLERİM...