Servera sarunas - Epsilon

  • Kā pirmais cilvēciņš ierakstīšu !


    Ir interese spēlēt epsilon serverī, protams, ja ir jēga un tur ir aktivitātes ;) Var piedāvāt forumā dodot ziņu :)

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Sveiki visiem Epsilon!
    Nepieciešami vairāki Epsilon spēlētāji ,kas palīdzētu uzrīkot interesantu un neparastu kauju ar balvu :P

    1.Neitrālā pilsētā savest daudz skaistu un noderīgu resursu ! ( Tā būs balva ) :) - resursu daudzums būtu atkarīgs no spēlētāju skaita! :)
    2. Pilsētas aizsardzībā izvietot konkrētu skaitu ĢP ( ĢP var veidot izmantojot nestandarta vienības - metēji,lokšāvēji utt... )
    3. Veidot uzbrukumus šai pilsētai izmantojot nestandarta vienības - pīķneši , lokšāvēji, katapultas utt... ( par vienībām būtu jāvienojās )

    Tā būtu interesanta kauja gan uzbrucējiem gan arī tiem ,kas aizsargātos :) Balvu fonds arīdzen :)
    Meklēju cilvēciņus ,kam tas liktos interesanti un ,kas gribētu man palīdzēt šādu pasākumu noorganizēt ;)

    pook pok pook

  • "THIS IS SPARTA"
    Nepieciešami 16 spēlētāji :)
    Uz neitrālas salas katrs no spēlētājiem uzcels "pludu" . Katram no spēlētājiem būs atļauts konkrēts skaits ĢP kurus sastādīs nestandarta vienības :) Metēji , Pīķnesis, Lokšāvējs, Katapulta. Uzdevums būs izdzīvot pēdējam uz salas un protams uzvarētājs tiks dāsni atalgots. :) Garantēju no savas puses 1000 000 resursu uzvarētājam. Protams balvu fonds vaar palielināties ja būs vairāki ieinteresāti spēlētāji . Lūdzu dalaties arī ar idejām un papildinat šo eventu ;)


    pook pok pook

  • Godīgi sakot, lasot par šīm idejām radās liela neskaidrība par šo visu pasākumu...

    Izklausās kaut kas nepārdomāts un neskaidri pasniegts.


    Vienības varēs atjaunot?

    Mūri kaut kāda līmeņa varēs izmantot?


    Ja man ir 10k ĢP aizsardzībā, uzbrucējam arī 10k ĢP, tad 2 uzbrucēji sadarbosies un mani ātri iznesīs, ja vienīgi nedabūšu sev aizstāvi. Bet ja pasākumā piedalās 10 draugi un 6 neitrāli spēlētāji, tad draugu kompānija jebkurā variantā uzvar. Šajā idejā ir daudz trūkumu, vismaz rodas tāds iespaids, izlasot to mazo aprakstu.



    p.s. es piekristu, ka GF palaistu veco labo PvP, kur vairākas ally sadalītos pa frontēm un turētu konkrētas pilsētas nocietinātas, apbruņotas. Bet tas laikam nenotiks.

    45d8c899d9.png

  • Kā jau pareizi saki - TAS NENOTIKS. :) Pagaidām esošā ideja ir tikai idejas līmenīi un tādēļ nav detalizēts apraksts , bet gan atvērta diskusija . :) Lai vispār varētu ,kas notikt ir nepieciešami spēlētāji ,kas būtu ieinteresēti vispār piedalīties. :) Uz doto brīdi daži ir , bet līdz pilnai salai vēl spēlētājus vajag :) Par tiem draugiem - savāc 10 draugus šajos laikos :D

    pook pok pook

  • domaa 10 speletaji maz ir saja spele? :DD

    aizmirsti

    te viss ir dead.

    nav vairs nekas te glābjams, ja ir laiks, jākaro cik uziet un jāmet mieru ar prieku par pazaudētajiem dzīves gadiem =D

    sharps.lvKURSAsharps.lv

  • :D Labi pateikts - tas jāatzīst! :)
    Bet par SPARTAS pasākumu - es viņu uzrīkošu ;) Tici man ;) Un atradīšu tos 16 lunatiķus ,kas ar mani izspēlēs ikariam battle royal :D Man no LAT uzrakstīja labu vielu pārdomām ;) - Mums visiem tak ir tās metēju , šķēpu pakas un viņas nekur nav kur likt ;) Te varēs viņas nokaut :P Atvainojos ja doma nav skaidra jo pats neesmu īpaši skaidrā pašlaik ;)

    pook pok pook

  • Un tagad vēlos pievēst uzmanību aktivitātei!

    Man ir radusies ideja uzrīkot "THIS IS SPARTA" slaktiņu. :)

    Viena sala, 16 spēlētāji, 16 pludi , sabūvēta metēju (2000), pīķnešu(2000) armija ar katapultām(150) , lokšāvēji(500) un Pavāriem(10).1lvl mūris un 1lvl pilsēta. Nedrīkst (čupoties) , nedrīkst neko vest no armijas klāt, nedrīkst pamest salu un nedrīkst arī neko jaunu rekruēt. Viss uz paša godprātību! Ja beigās tiek konstatēts ,ka acīmredzami pārkāpti noteikumi ,tad tiks diskvalificēts un balvu nesaņems. Jautājums ,kas par balvu!? Ļoti vienkārši - es personīgi atvedīišu uz kādu no jūsu pilsētām 1 000 000 resursu pēc jūsu izvēles. ;)


    Kurš ,tad uzvarēs ? Ļoti vienkārši... uzvar ,tas ,kas izdzīvo pēdējais vai arī ir okupējis visvairāk pludus! :)

    (drīkst izmantot brīnumus un citas ikariam viltības )


    Protams varam arī diskutēt par nosacījumiem. un kko mainīt ... ;)


    Tātad - gaidu vēstules no kandidātiem...

    pook pok pook

  • Sveiki Epsilonieši!


    Forumā kā redzat vari man atrast ar niku "4Fun", spēlē, ja nemaldos, esmu "Odin".

    Tātad, īsumā par sevi gan jau! Ikariam sāku spēlēt, kā teikt, ikariam zelta gados, 2009, nesen atdzīvīnāju vienu acc, īsti nezinu no kura orģinālā servera viņš bija, bet tas bija atpakaļ 2011, gadā, takā pēdējo reizi spēlēju pirms 10 gadiem, un nesen izdomāju, ka ir vērts pamēģināt atkal, jo kādēļ gan ne :)

    tātad, atpakaļ laikos biju spēlējis ar vairakiem nikiem, bet vispopulārākie bija "Baltais" un "Raibais", spēlēju serveros- Beta (biju, protams, SBS patriots), Gammā, tur ne tik aktīvi, tur biju -MH- alliancē, ja nemaldos, tad Munnerhamnieši vai kas tāds bija nosaukums :D, tad Deltā, PEACE alliancē biju un gan jau, ka tad arī beidzu ar nākamo, serveri!

    Ideja kādēļ sāku atkal spēlēt ir pa visam vienkārša, atdzīvināt mazliet servi, ja ir iespējams, un protams pakutināt nervus lielajiem mošķiem kas tur sēž :), šobrīd esmu pa visam sīks, nemaz nezinu vai pat ir 1k punkti :D, bet nu pamazām un kad būs jau lielāka iespēja, tā sākšu slānīties ar visiem apkārt, izveidoju arī savu allainci, saucas "Krakeni" (iedvesmojos no jaunās NHL komandas, zinās, kas seko līdzi hokejam), jo nu ideja, "nākšu negaidot" :)


    Tad nu sekojat līdzi, un ceram uz mazu servera atdzīvināšanu ;)

  • Nezinu es domāju tev ātrāk apniks pašam kā iegūsi. Zetā piemēram tā ir ... Prosta non stop palmas, tas arī viss. Vesels arhipelāgs ar 8- 10 kontiem, x3 10 dienu laikā palmas saliek , jo 3x gāju ... Skumji.

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S