Servera sarunas - Zeta

  • Atļaušos atzīmēt:

    • minētie kara noteikumi ar attiecīgo redakciju ir spēkā jau gandrīz 3 gadus - līdz šim neviens nav iebildis;
    • piesakot karu forumā, noteikumi (vismaz teorētiski) tika izlasīti;
    • ja administrācija neseko noteikumiem - ir slikti, ja seko noteikumiem - arī ir slikti.

    Atvainojos, bet mēs nesāksim šķirot, uz kuru karu attiecīgo noteikumu punktu attiecināt un uz kuru nē.

    Ir iebildumi pret kara noteikumiem vai ko citu - varat veidot diskusiju tēmu, kur to apspriest, man nav nekādu iebildumu. Bet bezjēdzīga un nepamatota apvainošana šeit netiks pieļauta.

  • Atļaušos atzīmēt:

    • minētie kara noteikumi ar attiecīgo redakciju ir spēkā jau gandrīz 3 gadus - līdz šim neviens nav iebildis;
    • piesakot karu forumā, noteikumi (vismaz teorētiski) tika izlasīti;
    • ja administrācija neseko noteikumiem - ir slikti, ja seko noteikumiem - arī ir slikti.

    Atvainojos, bet mēs nesāksim šķirot, uz kuru karu attiecīgo noteikumu punktu attiecināt un uz kuru nē.

    Ir iebildumi pret kara noteikumiem vai ko citu - varat veidot diskusiju tēmu, kur to apspriest, man nav nekādu iebildumu. Bet bezjēdzīga un nepamatota apvainošana šeit netiks pieļauta.

    Admina kungs. Nu kurš tad bija tas ģēnijs pirms tiem trim gadiem, kurš izdomāja šādu noteikumu? Vai pašiem nemaz nelikās sviests pat ja neviens neprotestēja? Izrādās jūs arī tā Latvijas Republikas Saeima. Izdomā un pieņem idiotiskus likumus par kuriem tauta nemaz nezina. Tad nu pēkšņi uzrodas visādi Tutiņi, kuri interpretē noteikumus pa savam.

    Vai ir jēga iebilst? Kas no tā mainīsies? Es tak saku adminu kasta ir tā kā LV Saeima. Pilda tikai 3% solījumu un pārējo vāra savā sulā. Un ziniet es katru dienu sēžu ikaru forumā un lasu tos noteikumus tāpat kā Latvijas Vēstnesi.

    Acīmredzot arī mazākums šo noteikuma daļu nelasa piesakot kariņus. Cerot laikam uz kaut kādu loģiku šajā spēlē, bet NĒ. Kā saka noteikumi taču patiesībā domāti priekš adminiem.

    PS

    Cerēju ka loģiski būtu ka karš ir tā ka starp aliansēm. Nu ģēniji, ģēniji!!!

  • Ir vairākas brīvas kulturas, nepieciešams steidzami.


    Niks Ar4ssS

  • Sveiki,

    Kāds zin kas noticis ar transporta kuģu ātrumu. Visu laiku ceļoju starp tuvākām salām 16+ minūtes, bet tagad kopš 2020 gada 1. janvāra tas palielinājies uz 20 minūtēm.

    Tas būs patstāvīgi vai kāda spēles kļūda?

  • Sveiki,
    Man kārtējais varbūt dīvainais jautājums.
    Kā var saņemt papildus tirdzniecības kuģus no draugu saraksta.

    Man ir 11 draugi, bet nevienu papildus tirdzniecības kuģi neesu saņēmis. kas man jādara lai saņemtu tos. Papildus laivas vienmēr noder.

  • Jap, tieši tā, kopš lobija ieviešanas vairāk nav iespējams uzaicināt uz spēli draugus - līdz ar to papildus tirdzniecības kuģus no draugiem nav iespējams iegūt.

    45d8c899d9.png

  • Paldies, bet man nākais pretjauntājums. Kas ir lobija sistēma.

    Tad vēl jautājums par Feniķiešu kuģiem.

    Mēs būt viņiem akcijas lētēkai iegādei?

    Ar 190 tupelēm kratītīs ir ilgi jo nu vairs nekas neceļas par 94k resursiem. Nu jau vajag mili :(

  • Man ir tikai 2 konti. Zeta atjaunotais un Lambda tagad palaistais. Vairāk arī man nav. Ceru uz Zetu kad dzīvība parādīsies. Pagaidām audzēju muskuļus starp mutantiem.