Server birleşmesi

• ağlamaya devam

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• Herkesin taşı kendisine. Kaldiki sende sevmiyosun adamlari. Sana tekmeyi vurmadilar mi ^^

Olum tam unutuyorum derken ne diye hatırlatıyosun kovulma olayını;(

erkek degil ki o

bir bayan :D

Emrah bu sana ne diyor olum ^^

Dayı konudan alakasız sana direkt olarak sorayım dedim. Omega serverı doldu mu? Arkadaş geçmeye çalışıyor da sunucu hatası alıyormuş. Biliyorsan sen biliyorsundur :D

• Dayı konudan alakasız sana direkt olarak sorayım dedim. Omega serverı doldu mu? Arkadaş geçmeye çalışıyor da sunucu hatası alıyormuş. Biliyorsan sen biliyorsundur :D

Yok sunucu birlestirmeleri buglardan dolayi durduruldu. Comanin aciklamasi var. Ikinci bir aciklamaya kadar ücretli tasimalarda durdu. Yeni aciklama gelene kadar beklemede kalin.

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

• yeni aciklamada gelmiş. Güncellemeden sonra hesap tasimayi deneyebilirsiniz.

Merhaba,

Mevcut sorunların bazılarının çözüleceğine inandığımız bir güncelleme gerçekleştireceğiz.

Bu güncelleme sonrasında;

• Birleşmeden sonra 7 gün zorunlu tatilde kalma.
    • Yanlış versiyon nedeniyle birleşmenin mümkün olmaması.
    • Birleşmeden sonra hesaplarınızın lobi de görünmemesi
    • Benzer ittifak adı nedeniyle birleşmenin tamamlanamaması

Bu konular haricinde sorunlar olduğunun farkındayız ve çalışmalarımız devam ediyor.

Güncelleme 10 aralık Saat 12:00 gibi sunucularda yapılacaktır. Güncelleme sonrası tüm sunucuları yakından takip edeceğiz ve beklediğimiz gibi çalışıp çalışmadığını kontrol edeceğiz.

Tekrar yaşanan sorun için özür diliyor, anlaşışınız için teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla.

• keşke modlarda bazen özür dilendiğinde anlaşıyla karşılasa kaç tane arkadaşım basit bir ıp paylaşımından korsan kastı diye gitti, ama 40 hesaba bakan gp basıp ticaretini yapan büyük ittifaklara bir ban atabilseler. karaborsa kalkmadığı sürece sanırım bu işler düzelmicek

• Karaborsa bütün oyun dengesini ve adaletini yerle bir ettmis aslanı kediye boğmak gibi birşey teke tek bile birle savasamiyirsun o yüzden ben cifciligi seçtim cifcilige devam bakalim

• Karaborsa bütün oyun dengesini ve adaletini yerle bir ettmis aslanı kediye boğmak gibi birşey teke tek bile birle savasamiyirsun o yüzden ben cifciligi seçtim cifcilige devam bakalim

gübre mazot ortada ne ekiyorsun bamyamı bostan mı :)

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

Sen altin yumurtlayan tavugu kesermisin. Yöneticilerde kesmiyor iste birak yesin millet birbirini ^^

• keşke modlarda bazen özür dilendiğinde anlaşıyla karşılasa kaç tane arkadaşım basit bir ıp paylaşımından korsan kastı diye gitti, ama 40 hesaba bakan gp basıp ticaretini yapan büyük ittifaklara bir ban atabilseler. karaborsa kalkmadığı sürece sanırım bu işler düzelmicek

Herkese adalet anca ahirette olur. Kullarin sagladigi adalet anca bu kadar olur ^^

Herkese adalet anca ahirette olur. Kullarin sagladigi adalet anca bu kadar olur ^^

vay vay güzel laf ama doğru modlara da çok yüklenmemek lazım ama ben mod olsam muhtemelen oyuncu bırakmam, sistem zaten ıp paylaşımı ile çoklu hesap kullanımına izin veriyor

• vay vay güzel laf ama doğru modlara da çok yüklenmemek lazım ama ben mod olsam muhtemelen oyuncu bırakmam, sistem zaten ıp paylaşımı ile çoklu hesap kullanımına izin veriyor

Banlayacaklar zaten acele etme. Yeni serverlarda oyuncu bulamadiklarinda multiciler tek tek banlanacak. Yeni servera dogru iteklenecek ^^ bir önceki birlesimi hatirla. Aynen böyle curcuna oldu. 3 aya kimsecikler kalmadi serverlarda ^^ paraci kuşlar oldukdan sonra sirketin sirti yere gelmez ^^