Dyskusja do wojny Monopolowy (MONO) vs Marvel (MRVL)​​

  • Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka <3


    Dzięki! <3

    Mam nadzieje ze wygra prawo i sprawiedliwość:!:

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Witam

    Gratulacje dla sojuszu MONO. Mimo ze wojny nie wygraliscie oficjalnie to daliscie nam sporego kopniaka - jednak prawie dwukrotne RO, zapas zlota i przewaga 300k rg na poczatku wojny zrobila robote i nie szlo tego ugrac na nasz korzysc (osobiscie liczylem ze cos ustrzele w ostatnich dniach, godzinach na nasza korzysc). Wieksze walki po waszej stronie - gratuluje


    W tej chwili dla Marveli najwazniejsze jest aby Spider sie odnalazl bo pojechal na wycieczke na skuterach wodnych 3 dni temu i do tej pory sie nie odezwal - jednego sojusznika stracilismy z dnia na dzien i nie chcemy aby to sie powtórzyło ;/

  • Witam,

    Ja chciałbym tak czy siak podziękować na pierwszym miejscu całemu sojuszowi za mega organizacje. Mimo okresu wyjazdów na długi weekend i wielu przeszkód bardzo dużo osób zmobilizowało się do walk oraz produkcji wojska. Z wojny na wojne jestesmy bardziej zgranym sojuszem i akurat to mobilizuje do dalszej gry i trzymania sie naszą ekipą.

    Dzieki MRVL za kolejna wojne, z której można było wyciągnąć pare lekcji jesli chodzi o manewry flotą. Procentowy podział strat pokazał, że byliśmy lepiej przygotowani dzieki poprzedniej wojnie z wami i mam nadzieje, że następne wojny z wami tylko nas umocnią. Z mojej strony szkoda tylko, że nie zakonczylismy tej wojny oficjalnie bo czy byłaby to wygrana czy przegrana dla któreś ze stron nie było się czego wstydzić patrząc na wkład sojuszy.

    Milego dnia wszystkim i dzieki za wspolnie spedzony czas. Mam nadzieje, ze mimo wszystko spider wroci dosc szybko bo nie ukrywam, ze traktuje go jako mojego ulubionego czlonka waszego sojuszu (bez sarkazmu tym razem).

    Flugel