ΤΑΓΜΑ ΑΧΙΛΛΕΑ (TΓM-A) VS ΜΟΛΟΣΣΟΙ (MØΛ)

  • Α! ξεχασα να σας δωσω συγχαρητηρια για τον πολεμο.Δεν ειχα την ευκαιρια να σας ευχηθω απο κοντα.Εισαστε η μοναδικη συμμαχια στο ικαριαμ που ανοιξε πολεμο και δεν εκανε ουτε μια επιθεση.


    Γιατί νομίζεις ότι αυτό το νήμα, θα έχει άλλες μάχες εκτός από τα αρμέγματα του χαϊβανάκου;

    Μόνο με κράξιμο θα συντηρείται από εδώ και πέρα...8o

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • εννοειται οτι θα εχει την ιδια καταληξη το ξερουμε ολοι μας αυτο.


    Απλα τους πονεσε πολυ η φαπα που εφαγαν που προσπαθουν με καποιο τροπο να απαλυνουν τον πονο τους

  • δεν υπαρχεις κυριε ΝΤ εισαι ασχετος με το νημα παρακαλω να εξελθεις μαζι με τον ακατανομαστο! Ανοιξτε κυριε ΝΤ αλλο νημα και μιλατε εκει εδω ειναι το νημα με τους φολ ! Αν παιζεις αλλο λογ στους φολ και ντρεπεσαι να το πεις για καποιο λογο να μας το πεις αλλιως μοκο τσοκο

  • δεν υπαρχεις κυριε ΝΤ εισαι ασχετος με το νημα παρακαλω να εξελθεις μαζι με τον ακατανομαστο!


    Εμένα λες ακατονόμαστο ρε Βλαδή-μωρε...?

    Έχεις αντιληφθεί ότι δεν έχεις ανοίξει πόλεμο, αλλά νήμα πολιορκιών που μπορεί να σχολιάζει ο καθένας...?

    Καλύτερα βέβαια, γιατί αν άνοιγες νήμα πολέμου, πάλι ρεζίλι θα γινόσουν...<3

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.




  • [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για Trolling[/mod]

  • η ιστορια επαναλαμβανετε στον αλφα ,με το ΤΑΓΜΑ να καρπαζωνει τους ΜΟΛ γιατι ειναι καρπαζοεισπρακτορες ... οι μαχες ηταν πολυ τεχνικες απο πλευρας ΤΑΓΜΑΤΟΣ και αναστατωθηκε ο astaroth και η χαρυβδη . το φαντασμα του μπαναρισμενου ΝΤΑΛΙΝ υπαρχει ακομα στο φορουμ ,λογ στο παιχνιδι δεν ξερουμε ποιον εχει αλλα θα μαθευτει .....καλες μαχες με νικη στο ΤΑΓΜΑ .....

  • Θα προσπαθησω να στο εξηγησω οσο πιο απλα και ευγενικα μπορω ! ολοι μας ειχαμε μια γκομενα που εκανε τη διαφορα και τη θυμομασταν μια ζωη . Η Μαρια η Γιωργια η Ελενη η Νταλια , αχ αυτη η Νταλια κτλ . Ε ετσι κι εσυ εισαι η καλυτερη μας γκομενα και σε αναφερουμε συχνα τα κανεις ολα και συμφερεις ;(;(;(


    Υπάρχει βέβαια και μια άλλη εκδοχή, που λέει ότι όταν για μια γκόμενα είσαι "αξεπέραστος", ψιθυρίζει το όνομά σου μέχρι και στον ύπνο της και το ουρλιάζει τις στιγμές κορύφωσης της...<3

    Μήπως συμβαίνει κάτι τέτοιο κι εδώ...?:love:


    [mod='Panos276']+1 Προειδοποίηση για Spam&Trolling[/mod]

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Υπάρχει βέβαια και μια άλλη εκδοχή, που λέει ότι όταν για μια γκόμενα είσαι "αξεπέραστος", ψιθυρίζει το όνομά σου μέχρι και στον ύπνο της και το ουρλιάζει τις στιγμές κορύφωσης της... <3

    Μήπως συμβαίνει κάτι τέτοιο κι εδώ...? :love:

    Ενταξει με καλυψες δεν εχω να γραψω κατι αλλο.Ακουσες πουτινακι?αξεχαστες οι φαπες που σας εχω ριξει.



    Οριστε ως και ο τζοτζος νταλιν ανεφερε.μα καλα ρε κοριτσια τοσο καλα σας δερνω............ και καθε φορα που γραφετε αν δεν γραψετε νταλιν δε μπορειτε?



    Και πουτινακι που σαι.Καταντησατε να εχετε στην ομαδα σας τον τζοτζο.Δεν εχω να πω κατι αλλο ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ


    Καλα μετα το αρμεγμα του χαιβαν τουτε λογος για αλλη μαχη ετσι?


    Μπορειτε και πιο χαμηλα.Το βαρελι σας δεν εχει πατο.


  • Καλα μετα το αρμεγμα του χαιβαν τουτε λογος για αλλη μαχη ετσι?


    Μπορειτε και πιο χαμηλα.Το βαρελι σας δεν εχει πατο.

    Εγώ ως θεατής Νταλινάκο μου βλέπω γράφεις ΄΄ούτε λόγος για άλλη μάχη΄΄ , ΄΄ μπορείτε και πιο χαμηλά ΄΄ το κοντέρ όμως γράφει ότι είσαι πίσω. Το μπαλάκι σε σας είναι που πρέπει να ρεφάρετε. Οι άλλοι τώρα φέεεεετααα καμία πίεση. Αλλά δεν θα έχετε πρόβλημα αφού λέτε ότι ψάχνετε... κάτι θα βρείτε έτσι δεν είναι?

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • βρες μου εσυ κανεναν ταγμα εκτος διακοπων με στρατηγους και παω.εκτος του χαιβαν εννοειται.αυτος προκειμενου να μην παιξει μαχη με ον παικτη απολυει

  • Εγώ ως θεατής Νταλινάκο μου βλέπω γράφεις ΄΄ούτε λόγος για άλλη μάχη΄΄ , ΄΄ μπορείτε και πιο χαμηλά ΄΄ το κοντέρ όμως γράφει ότι είσαι πίσω. Το μπαλάκι σε σας είναι που πρέπει να ρεφάρετε. Οι άλλοι τώρα φέεεεετααα καμία πίεση. Αλλά δεν θα έχετε πρόβλημα αφού λέτε ότι ψάχνετε... κάτι θα βρείτε έτσι δεν είναι?


    Κοίτα να δεις φίλε Τραμπάκουλα, τι γράφει ένα άλλο νήμα που έπεσε τυχαία στην αντίληψή μου...8)


    sotos13[-BRO-]

    Brotherhood(-BRO- ) vs Κόσμος Epsilon vol.1653



    μεχρι το ποστ 170 .. ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ BRO VS ΙΛΙ ......
    ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΙΛΙ ... 7800- ΑΠΩΛΕΙΕΣ BRO ... 33200 και κατι ψιλα ................διαφορα υπερ πορφυρα φαλαγγα ΙΛΙ .. 25400 και κατι ψιλα και συνεχιζουμε ....


    Είναι από άλλο κόσμο βέβαια, αλλά νομίζω ότι οι συνθήκες είναι πάνω κάτω ίδιες, με αυτά που γράφεις...8o

    Τι λες, συμφωνούμε ή διαφωνούμε...?:*

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • ...μμμμ ή τα ελληνικά σου θέλουν φρεσκάρισμα ή θες άλλα γυαλιά Αιαντάκο μου. Ευχαρίστως θα συμφωνήσω μαζί σου αν μου πεις που ακριβώς στο θέμα του νήματος λέει BRO vs κάποια άλλη συμμαχία. Κάτσε να το γράψω από κάτω με λίγο μεγαλύτερα γράμματα μπας και το εμπεδώσεις...ουφ δεν μπορώ να το κάνω να αναβοσβήνει...


    Brotherhood(-BRO- ) vs Κόσμος Epsilon vol.1653



    Από το να γράφεις βλακείες επειδή έτσι σε βολεύουν κάνε κάτι χρήσιμο. Κάνε μία συνολική καταμέτρηση στο νήμα, βγάλε αν έχεις τα άντερα τα αποτελέσματα εδώ και έλα να μου πεις αν οι συνθήκες είναι ίδιες ...χεχεχε πικραμένε και εσύ!!!8)8)8)

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • Δεν νομίζω ότι τα Ελληνικά μου θέλουν φρεσκάρισμα αγαπητέ Τραμπάκουλα. Όταν ανοίγεις νήμα εναντίον όλων (λέμε τώρα), η κάθε μια συμμαχία, δικαιούται να κάνει καταμέτρηση για τον εαυτό της, ανεξάρτητα με το πόσο ξύλο έχουν φάει οι άλλες.

    Τώρα, αν θέλει ο θεματοθέτης, να καταμετρήσει συνολικά, αυτό είναι δικαίωμά του, αλλά το ξύλο που έχει φάει επιμέρους ισχύει, ανεξάρτητα με το αν έχει δείρει κάποιες άλλες φαρμοσυμμαχίες.

    Πολύ σωστά ο σακαφλιάς, μετράει το ξύλο που σας έχει ρίξει η δική του συμμαχία. Κατά τα άλλα, μπορείτε να μετράτε ότι σας βολεύει. Όπως μετράει και το Τάμα τις λεηλασίες σε off του χαϊβάν και πανηγυρίζει ο Βλαδή-μωρος που ο σύμμαχός του απολύει στρατό, για να μη φάει ξύλο...<3

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Όταν ανοίγεις νήμα εναντίον όλων (λέμε τώρα), η κάθε μια συμμαχία, δικαιούται να κάνει καταμέτρηση για τον εαυτό της, ανεξάρτητα με το πόσο ξύλο έχουν φάει οι άλλες.

    Δείξε μου και αυτό που το λέει αγαπητέ γιατί στο πρώτο ερώτημα που σου έθεσα γαργάρα το έκανες. Γρήγορα τις άρχισες τις γαργάρες.

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • Είναι ανάγκη να το πει κάπου...?

    Εσύ που άνοιξες νήμα εναντίον όλου του Έψιλον, που το βρήκες γραμμένο...?

    Για δείξε μου και θα σου πω εγώ τι θα πει γαργάρα...:*

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Κάνε μία συνολική καταμέτρηση στο νήμα, βγάλε αν έχεις τα άντερα τα αποτελέσματα εδώ και έλα να μου πεις αν οι συνθήκες είναι ίδιες


    Τραμπ κάντε μωρε μια γενική καταμέτρηση να γελάσουμε λίγο, οι ΜπαρμπαΓιωργος πέταξαν το 80% της ρεζΙΛΙ που εφαγε ξυλο, αναρτημένες αναφορές στο νημα που τα βλέπει ολος ο κοσμος .... κράτησαν 15 λογαριασμους, οι περισσότεροι σε διακοπες και νομίζει ο τζοτζος οτι κερδίζει .... αυτα ουτε ο Κωτσος δεν τα εκανε .... χαχαχα

    Edited once, last by MountaiN ().

  • Στους κανόνες πολιορκιών, αναφέρονται τα εξής:



    Αν και αυτό καθιστά εκ των προτέρων άκυρο ένα νήμα πολιορκίας του στυλ "Δερβέναγας vs όλου του κόσμου που νομίζω ότι μπορώ να δείρω", ας σου κάνω την χάρη αγαπητέ Τραμπάκουλα, να θεωρήσω τις πλευρές δύο. Αν σου κάνω αυτή τη χάρη όμως, μην έχεις την απαίτηση να μου σουμάρεις τις ήττες σου με κάποιες συμμαχίες και τις νίκες σου με κάποιες άλλες και εφόσον το ισοζύγιο σου βγει θετικό, να μου κουνιέσαι κιόλας.

    Έτσι πασά μου...?<3

    Να τα λέμε όπως έχουν...;)


    Κάνε μία συνολική καταμέτρηση στο νήμα, βγάλε αν έχεις τα άντερα τα αποτελέσματα εδώ και έλα να μου πεις αν οι συνθήκες είναι ίδιες


    Τραμπ κάντε μωρε μια γενική καταμέτρηση να γελάσουμε λίγο, οι ΜπαρμπαΓιωργος πέταξαν το 80% της ρεζΙΛΙ που εφαγε ξυλο, αναρτημένες αναφορές στο νημα που τα βλέπει ολος ο κοσμος .... κράτησε 15 λογαριασμους, οι περισσότεροι σε διακοπες και νομίζει οτι κερδίζει .... αυτα ουτε ο Κωτσος δεν τα εκανε .... χαχαχα


    Εσύ φίλος...?

    Από που μας έρχεσαι...?

    Είσαι κι εσύ ένας από το "Δερβέναγας vs όλου του κόσμου που νομίζω ότι μπορώ να δείρω" ή εσένα ο Τραμπάκουλας και οι φίλοι του δεν τολμούν να σε ακουμπήσουν...?:D

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Εσύ φίλος...?

    Από που μας έρχεσαι...?

    Είσαι κι εσύ ένας από το "Δερβέναγας vs όλου του κόσμου που νομίζω ότι μπορώ να δείρω" ή εσένα ο Τραμπάκουλας και οι φίλοι του δεν τολμούν να σε ακουμπήσουν...?:D

    Γιατί βλέπεις να γίνετε παιχνίδι αν ανοίξεις πόλεμο;

    Ανοίγεις ενα γενικο νήμα και βαρας οτι θελεις ...κανενας δεν τον απαγορεύει ...θα βρεις περισσότερους απ οτι σε ενα πολεμο με ελεγχόμενες συμμαχίες.

    Σας βλέπω και εδω στον αλφα ,βλεπω και σε ολους τους κόσμους, μια δυο μαχες στη χάση και στη φέξη και πολυ μπλα μπλα απο κουκουλοφόρους λογαριασμους στο φορουμ ντισκορτ κλπ...

  • Γιατί βλέπεις να γίνετε παιχνίδι αν ανοίξεις πόλεμο;

    Ανοίγεις ενα γενικο νήμα και βαρας οτι θελεις ...κανενας δεν τον απαγορεύει ...θα βρεις περισσότερους απ οτι σε ενα πολεμο με ελεγχόμενες συμμαχίες.

    Σας βλέπω και εδω στον αλφα ,βλεπω και σε ολους τους κόσμους, μια δυο μαχες στη χάση και στη φέξη και πολυ μπλα μπλα απο κουκουλοφόρους λογαριασμους στο φορουμ ντισκορτ κλπ...


    Εγώ βλέπω τι λένε οι κανόνες, όσον αφορά τα νήματα πολιορκιών. Μιλάνε ξεκάθαρα για δύο μέρη κι όχι για ένα μέρος εναντίον ότι να 'ναι...

    Και μαζί σου, για το να βαράει ο καθένας ότι θέλει. Απλά όταν δεν του βγαίνει, να μην μας το παίζει κονιόρδος, ότι και καλά κερδίζει στη σούμα, γιατί αυτομάτως γίνεται περίγελος. Πολύ περισσότερο όταν θέλει να κριτικάρει ξένα νήματα και να ειρωνευτεί συμμαχίες που βρίσκονται πίσω στο σκορ, όταν η δική του τον έχει πιει μπούζι, από αυτούς που υποτίθεται δέρνει σε άλλο νήμα.

    Και στην τελική όπως προείπα, αφού ο φίλος μου ο Τραμπάκουλας μαζί με τα άλλα αστέρια της συμμαχίας του, ανοίγουν ότι νήματα θέλουν και μετράνε ότι θέλουν, πολύ καλά κάνει αντίστοιχα και ο σακαφλιάς και μετράει το σκορ της συμμαχίας του...ότι θέλει και ότι τον βολεύει δηλαδή...

    Βρίσκεις κάτι μεμπτό σε αυτό...?


    [mod='Panos276']Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας[/mod]

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.