Crni Labud Z[-SG-] VS LAUGREANO[HERO] - 2604/252

  • Ružno pače je prvo ispalilo kolosa sinoc, kao ostala trojica, jos dvojica spakovana u modus, Myster bjezi cijelu noc i dan, logicno... Ipak je malo 38k generala za zaigrat kopno/flotu, jasno je da nije lako. Treba 380k onda možda proviri iz rupe bijeda....


    Morska bitka kod Lovac na Gusare

    (19.05.2021 9:18:06)

    Crni Labud Z[-SG-] iz Vino 2

    vs

    LAUGREANO[HERO] iz Sumpor Kolos


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan..............................0(-19) - Brod Ovan.............................500(-0)

    Brod minobacač.........................0(-31) - Brod minobacač.........................84(-0)

    Parni ovan...........................165(-49) - Parni ovan............................130(-0)

    Raketni brod............................0(-1) - Raketni brod...........................41(-9)

    Podmornica.............................0(-11) - Podmornica.............................90(-0)

    Parni gliser...........................50(-0) - Parni gliser..........................180(-0)

    Nosač balona............................6(-9) - Nosač balona...........................50(-0)

    ............................................. - Tender.................................30(-0)

    Vatreni Brod...........................4(-22) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali................................-2604 - Generali.................................-252

    Napadački bodovi..........................630 - Obrambeni bodovi.........................6510

    Štete primljeno........................130200 - Štete primljeno.........................12600

    Postotak štete............................91% - Postotak štete.............................9%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Crni Labud Z[-SG-]

  • Sami omjer u hofovima je 13-1 i to samo zato ovaj 1 jer je napao Matu koji je bio offline, inače nebi bili u stanju napravit ni taj 1 hof... smješna ekipa. 80% modus.

  • Molim moderatora da zatvori hof sekciju za zetu, pa stvarno više nema smisla, ispada da se hvalimo i da samo mi igramo :D neka im je brz oporavak, treba nam vreća za nabijanje :)

  • Razočaran sam tvojom bezobraznom komunikacijom, nema posta u kojem ti ne nazivas misicima... klaune...

    Pa kad i jesi...mišiću...imaš razmjerno mali ACc..koji ti je netko drugi razvio pa poklonio...ni to nisi bio sposoban...samo vojsku znaš štancati...ikariam je više od vojske...i ratovanja...kad to shvatiš, onda nećeš više biti mišić...moj omiljeni....makar i Jakov ti konkurira za tu laskavu titulu

  • Uz bezobrazluk tvoj očaj nema granica, pričaš o sposobnosti... napadas acc na kojem ne drzim kopno koliko si jadan... pricas o poklanjanjima, lazes kao inace, jedina tvoja sposobnost je dic zid na 40 level, sve ostalo si krajnje nesposoban igrat. Ikariam je samo za boba graditelja da se gradis gradis i gradis braaaavooooooo... otvorenih bitaka se bojiš ko đavla, držim ti kopno na otvorenom polju flotu isto ne smiješ napast jadniče... sve stoji na istom otoku gdje je tebi grad 1:86 kordinate.


    Em lazes sve sto zines, em places na sve strane cviliš i moliš da te spašavaju, onda kad ne znaš što bi više od nemoći vrijeđaš...


    Dodi ubuduce i napisi normalan post bez vrijeđanja tvoga u startu, inace si klaun teski, sto svaki moj argument dokazuje.


    Admin molim :closedthread:

  • Klaune nauči se izražavat ne vrijeđaj u svakom obraćanju nama. Moraš naučit igrat ikariam prvo, znači savladat osnove kopna, kao što smo vidjeli popodne, pojma nemaš igrat otvoreno polje. Flotu si 5300 generala potopio da te ne hofnem... a s kopnom bježiš prije nego te i tu hofnem.


    Ajde sad produži s moga hofa, ne spamaj nerelevantne činjenice, napiši ''klaun sam ne znam igrat nakon više od desetljeća na ikariamu'' i gotova priča.


    Admine, po drugi puta molim lijepo zatvorit temu. :closedthread:

  • O kakvoj prevari ti pričaš hahahaha... To što tebe admini obožavaju jer si usamljena kukavica iza zidića, koja se ulizuje moljaka cvili i plače vječito... tebi će omogućit da si 24 ure dnevno na ikariamu naravno.. Što je fizički nemoguće bez sna funkcionirat toliko i to svi znamo.


    Primjer si hodajuće prevare, ako je potrebno priložit ćemo kako si 5 dana po 24 ure dnevno na Zeti goriš i moliš Boga da ti se ne pojavimo u dvorištu. Imamo ti špijano u gradovima online status. Kako je gadno kad se kažu činjenice a?


    Odgoj je gadna stvar, a iz bezobrazluka i očaja proizlazi lažovčina ko što si ti.


    Ne javljaj se više ako nemaš napisat da čestitaš što ste zakačeni ovdje. Kao što sam i ja tebi pristojno čestitao na hofu nad mojim saveznikom.


    Admine, valjda je treća sreća. HOF :closedthread:

  • čestitao sam još na početku mišiću... uvijek čestitam...toliko o kulturi...

    Što se odgoja tiče...budi muško...ne cvili...već igraj...sve što je po pravilima u igri je dopušteno...makar i neke stvari koje su po pravilima nisu fer...npr... imaš više naloga i jednog igrača napadač jedan dan s jednim, pa onda poslije s drugim i tako u krug...zato mišiću maleni zadnji si da pričaš o korektnosti, odgoju i poštenju...

    Sve ti govori broj baniranih iz tvog saveza...

    Takvi kao ti ste napravili karikaturu iz ove igrice...

    Ali ne brini mišiću....ja sam tu da te izvedem na pravi put...

  • Laže, bježi, moli okolo tuli cvili plače... pravi si primjer kmeta i klauna. Od sebe si napravio klauna, nismo ti mi krivi što nemaš pojma i već treću godinu te bijemo na ikariamu što kopno što flota....


    Iz tvog saveza ja iman dokaza na novom i starom forumu o navodno spojenim nalozima a sudjelovali u istoj bitci matičnog grada drugog naloga, pa ne prijavljujem....


    Uostalom, što me briga što su ti admini iza leđa, nije protiv pravila da te gazim u igri na svakom frontu. Ali ni ne moram, sam to sebi radiš...


    Ponovo mišiću pišeš, ponovo si klaun ili kmet? Biraj. :closedthread:

  • Ekonomista - Odmori ponovo od foruma. Optuzbe na racun tima se apsolutno nece tolerisati. :thumbup:


    Ostali vratite se normalnom komentarisanju teme bez teorija zavere.;)

    Uzalud ti Ekonomistu baniraš s foruma kad on to zaobilazi i objavljuje i sudjeluje u raspravi pod drugim Nickom. Ekonomista2...ako pravila vrijede selektivno onda se mome druženju s Ikariamom bliži kraj..