LAUGREANO[HERO] VS Thor1[-SG-] - 3678/7916

  • Borba za Novi mramor

    (14.05.2021 7:24:49)

    LAUGREANO[HERO] iz Polis, Brzi, Blato

    vs

    Thor1[-SG-] iz Novi mramor


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................420(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-168)

    ............................................. - Bacač Koplja............................0(-2)

    Mačevalac..........................2722(-954) - Mačevalac............................0(-1918)

    Kopljanik.........................3311(-1025) - Kopljanik............................0(-1885)

    Girokopter...........................800(-24) - Girokopter............................0(-382)

    Ovan..................................189(-0) - Ovan....................................0(-6)

    ............................................. - Katapult...............................0(-10)

    Minobacač.............................194(-0) - Minobacač..............................0(-39)

    Doktor................................120(-0) - Doktor..................................6(-0)

    Kuhar.................................225(-0) - Kuhar..................................26(-0)

    ............................................. - Zid.....................................0(-7)

    Željezni div..........................500(-0) - .............................................

    Balon Bombarder.......................0(-179) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali................................-3678 - Generali..............................-7916.2

    Napadački bodovi......................19790.5 - Obrambeni bodovi.........................9195

    Štete primljeno........................183900 - Štete primljeno........................395810

    Postotak štete............................31% - Postotak štete............................69%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Thor1[-SG-]

  • A ko se nama skucao s kopnom ko? Bu buuuuuuu? Nije više samo da se skucavaš u floti??


    Ajde ja držim otvoreno polje, ne sakrivam se iza zida kao ti, dođi na lekcije malo.

  • Jutros nam je zube prosuo na kopnu i na floti naš vrli Myster, ne ide po planu nešto ratovanje a? A kad ja napadnem zato redovno bjezis kukavice jadna i sakrivas se iza zida. Dok ti ja pustim otvoreno polje i borim se ne gledajuci pri tom granicu hoffa.


    Ali zaboravljam, tvoj mentalni sklop ni na forumu više nitko ne podržava, kamo li u igrici. Sinoc je veliki Roland otisao u modus u roku sat vremena a prije toga pisao kako ce on maltretirat HERO...


    Pitanje je sta ces ti napisat sljedece da ima veze sa zdravom pameću, pošto tvoj logički sklop nitko ne razumije.

  • Jutros nam je zube prosuo na kopnu i na floti naš vrli Myster, ne ide po planu nešto ratovanje a? A kad ja napadnem zato redovno bjezis kukavice jadna i sakrivas se iza zida. Dok ti ja pustim otvoreno polje i borim se ne gledajuci pri tom granicu hoffa.


    Ali zaboravljam, tvoj mentalni sklop ni na forumu više nitko ne podržava, kamo li u igrici. Sinoc je veliki Roland otisao u modus u roku sat vremena a prije toga pisao kako ce on maltretirat HERO...


    Pitanje je sta ces ti napisat sljedece da ima veze sa zdravom pameću, pošto tvoj logički sklop nitko ne razumije.

    Već sam rekao mišiću...Laža si jedna velika... Objavi gdje sam ja to jutros zube prosuo...ali objavi i ovo što se upravo dešava i ono od jučer što si se triput zakucao...

    Ako nešto nije hoff to se niti ne spominje...dosta više plakanja....igrajte

  • Daj sinko upravo cu ti potopit sve generale na floti, ti ces prije praga pobjec s upaljenim kolosom. Ko laže a?


    Evo ti flote na max polju, bjezis prije hofa jer tebi to nista ne znaci -> https://prnt.sc/132qdkc


    A tu si se kao veliki kopnaš prosuo u 2 runde, dok ti ja kukavice nisam dao zidove da lomiš, nemoj mi držat predavanja o borbi i igri kad si jadan shvacas li.


    Evo ti ss kopna, smješan igralec -> https://prnt.sc/132qgs7


    Što je sljedeće a? Ko laže? Daj mi nemoj bit klaun više i bahatit se ovuda, ni kopno ni flotu ne smiješ u ravnopravnu online bitku, samo priznaj to i amen.


    I DOK SPAVAM TI SE SAMOHOFFAŠ.

  • Morska bitka kod Azellia_S1

    (18.05.2021 13:35:27)

    LAUGREANO[HERO] iz Sumpor Kolos

    vs

    Myster[-SG-] iz Azellia_S1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................232(-18) - Brod Ovan.............................92(-18)

    Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač.........................84(-0)

    Parni ovan............................93(-37) - Parni ovan............................94(-19)

    Podmornica.............................45(-0) - Podmornica............................114(-4)

    Parni gliser..........................120(-0) - Parni gliser..........................120(-0)

    Nosač balona...........................38(-2) - Nosač balona...........................42(-2)

    Tender.................................15(-0) - Tender..................................5(-0)

    Raketni brod...........................41(-4) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali................................-1146 - Generali...............................-682.8

    Napadački bodovi.........................1707 - Obrambeni bodovi.........................2865

    Štete primljeno.........................57300 - Štete primljeno.........................34140

    Postotak štete............................62% - Postotak štete............................38%

    ---------------------------------------------------------------------


    Ako ćemo se zamarati s glupostima evo i tebi jedan

  • Morska bitka kod Azellia_S1

    (18.05.2021 13:20:12)

    LAUGREANO[HERO] iz Sumpor Kolos

    vs

    Myster[-SG-] iz Azellia_S1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Brod Ovan.............................110(-0)

    ............................................. - Brod minobacač.........................84(-0)

    Parni ovan.............................0(-30) - Parni ovan............................113(-0)

    ............................................. - Podmornica............................118(-0)

    ............................................. - Parni gliser..........................120(-0)

    ............................................. - Nosač balona...........................44(-0)

    ............................................. - Tender..................................5(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali.................................-720 - Generali....................................0

    Napadački bodovi............................0 - Obrambeni bodovi.........................1800

    Štete primljeno.........................36000 - Štete primljeno.............................0

    Postotak štete...........................100% - Postotak štete.............................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    A ovakvih imam na desetke...mišiću

  • Pada hof u narednih 45 minuta ako se ne povuče jadnik. Svi ste svjedočili ovome. Sad da vidimo Mysteru koliko si jadan, imaš flote za 4 runde da vidimo sta ces ucinit.

  • Ovaj drugi je slanje 30 parnih brodova po otoku za provjeru di ima flote i to vrlo dobro znaš, ja od tebe biža nisan osim kad bi mi srušili sva čuda na izvornim otocima pa me napadali s hefestom jer drugačije ne možete. Sve šta je potrebno za porazit sve šta pišeš je spomenit da je online bitka još uvik u ponudi a ti se bojiš prihvatit. I pazi se šta pišeš, još jednom ti govorim za to vriđanje misleći na TVOJE dobro.