Jezza[-W-] ,Bad Wolf 11[SAM] vs nightMareM[30P] :šteta -412.8/ -2040 generala

  • a u koju uru mi napadamo


    Morska bitka kod BG-1

    (20.04.2021 4:07:58)

    Jezza[-W-] iz BG-3, BG-1, Bad Wolf 11[SAM] iz OPOP 4

    vs

    nightMareM[30P] iz BG-1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan.............................99(-14) - Brod Ovan..............................0(-50)

    Vatreni Brod..........................36(-39) - Vatreni Brod...........................0(-30)

    Parni ovan............................109(-0) - Parni ovan.............................0(-40)

    ............................................. - Raketni brod...........................0(-15)

    Nosač balona............................5(-0) - Nosač balona...........................10(-8)

    Brod minobacač.........................42(-0) - .............................................

    Podmornica.............................39(-5) - .............................................

    Parni gliser...........................90(-0) - .............................................

    Tender.................................20(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-412.8 - Generali................................-2040

    Napadački bodovi.........................5100 - Obrambeni bodovi.........................1032

    Štete primljeno.........................20640 - Štete primljeno........................102000

    Postotak štete............................16% - Postotak štete............................84%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Bad Wolf 11[SAM], Jezza[-W-]


    Gubitnici: nightMareM[30P]

  • Nije ok napadati komšije bez ikakvih razloga tj ako neprave nikakvih problema napadaju vas prvi ,namerno obaraju veru neulažu u otok i sl .

    A što se vremena napada tiče ova igra se igra 24h i napada se kad se za to ima vremena a na svakom od nas je to dali če mo lepo razdvojeno držati vojsku i flotu i sprečiti time hof ili nečemo to .Čestitam na hofu a mojoj saveznici BO pa da vam vrati to .

  • Nije ok napadati komšije bez ikakvih razloga tj ako neprave nikakvih problema napadaju vas prvi ,namerno obaraju veru neulažu u otok i sl .

    A što se vremena napada tiče ova igra se igra 24h i napada se kad se za to ima vremena a na svakom od nas je to dali če mo lepo razdvojeno držati vojsku i flotu i sprečiti time hof ili nečemo to .Čestitam na hofu a mojoj saveznici BO pa da vam vrati to .

    Napad na susjedu je bio nesporazum prije tjedan dana, a sinoć smo morali uzet joj 2 luke zbog upada inače su dobrosusjedski odnosi svetinja i to se zna. A za vraćanje, svi su dobrodošli u posjetu, samo ako nismo doma nemožemo svakog ugostit uvijek:).

    13a329c14e07cb3a.jpg

  • nightMare nam nije susjed. A ova o kojoj ti pricas je sluzila samo za prebacivanje vojske/flote i jos jednom kada smo ja i vuk vodili ol i uzeli smo njen grad( prije toga smo poslali garnizonsko pravo na koje nije odgovoreno)