House killer[lVV] vs tin1406[CARPI] šteta: 563.6 / 3563.2

  • Mislim da nije u redu da ja kao prašinar radim samo flotu :D

    Sad sam našao gde mu je sav taj sumpor za flotu :D

    Vozimo dalje PemziĆi


    Borba za Sumporovo

    (19.04.2021 14:27:27)

    House killer[lVV] iz -H3S-

    vs

    tin1406[CARPI] iz Sumporovo


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................168(-0) - Sumforni Mušketar.....................18(-93)

    Mačevalac.............................520(-0) - Mačevalac.............................0(-126)

    Kopljanik...........................738(-212) - Kopljanik..............................0(-14)

    ............................................. - Željezni div..........................0(-132)

    Girokopter............................390(-0) - Girokopter............................0(-112)

    Minobacač..............................60(-0) - Minobacač..............................0(-62)

    ............................................. - Zid.....................................0(-7)

    Balon Bombarder......................104(-46) - .............................................

    Ovan...................................30(-0) - .............................................

    Doktor.................................60(-0) - .............................................

    Kuhar..................................50(-0) - .............................................

    Katapult...............................30(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-563.6 - Generali..............................-3563.2

    Napadački bodovi.........................8908 - Obrambeni bodovi.........................1409

    Štete primljeno.........................28180 - Štete primljeno........................178160

    Postotak štete............................13% - Postotak štete............................87%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: House killer[lVV]


    Gubitnici: tin1406[CARPI]

    House-Killer-Sig2-zpsmjcsl1s0-1.jpg

  • nema više vojske, pratim mu gradove br generala. Ujutru prvo njemu pogledam GS score pa stavim kafu:D Inače ovo sam radio sa posla, ono nisam ni računao koliko ima u gradu, znao sam da zbog zida lvl 32 imam 4 runde za hof, tako da je ovo na sreću izvučeno sa min brojem rotacija :D


    Hvala sad je vreme da se posvetim malo više poslu :D

    House-Killer-Sig2-zpsmjcsl1s0-1.jpg

  • nema više vojske, pratim mu gradove br generala. Ujutru prvo njemu pogledam GS score pa stavim kafu:D Inače ovo sam radio sa posla, ono nisam ni računao koliko ima u gradu, znao sam da zbog zida lvl 32 imam 4 runde za hof, tako da je ovo na sreću izvučeno sa min brojem rotacija :D


    Hvala sad je vreme da se posvetim malo više poslu :D

    Ako ti treba flote da ubijas javi .

    Samo udri redno i konstantno samo mu rese ne diraj da dize u krug dok ne presusi. :D

    :closedthread: