Prezentacje sojuszy i poszukiwanie sojuszu [Wątek zbiorczy]

  • To bajkowa stronka, jestem pod wrażeniem autora wyobraźni i nie mogę się poznać , tal zmężniałem przez te lata na tym świecie he he :)

    Stronka jeszcze w trakcie edycji, więc jak będzie cała gotowa, na pewno będzie aktualizacja ;)

  • Witam,
    Znany niegdyś z innych serwerów sojusz Bad Funkers [BFs] wraca do świata Herakles.. Zapraszam wszystkich chętnych, którzy:
    * są aktywni;
    * bawią się grą;
    * ogarniają grę, bądź uczą się z pozytywnym efektem;

    Bad-Funkers.png

    tomlegensiglegion2.png

    'Nie bądź obojętny bo zatoniesz jak Titanic..
    W tej rzeczywistości pozbawionej wszelkich granic..
    '

  • wstawiam, bo chce się pochwalić, że jestem mistrzem painta 8)

    strona zewnętrzna Puchaczy i Sów [PiS] na Heraklesie


    IdgR8Pp.png

  • Prezentacja grzecznościowa bo nie możemy być gorsi :D8o
    Nieoficjalna strona reprezentacyjna sojuszu LEGION [-LEG-] ze świata Herakles.

    Legion.png

    tomlegensiglegion2.png

    'Nie bądź obojętny bo zatoniesz jak Titanic..
    W tej rzeczywistości pozbawionej wszelkich granic..
    '

  • Dziękuję! ;) Jedna z moich ulubionych czcionek (Ringbearer). W razie czego, polecam się.. 8o

    tomlegensiglegion2.png

    'Nie bądź obojętny bo zatoniesz jak Titanic..
    W tej rzeczywistości pozbawionej wszelkich granic..
    '

  • Gildia Strong Reason

    tag:> STR świat:> Hera s50

    Zapraszamy serdecznie wszystkich śmiałków z okolic centrum naszego sojuszu do wspólnej zabawy.

    Jesteśmy sojuszem skierowanym lokalnie , aby móc szybko działać i sprawnie rozwiązywać konflikty.

    Jesteśmy grupą osób aktywnych (logujących się co dziennie), chcących się rozwijać i rozbudowywać.

    Nie przyjmujemy ludzi z "drugiego końca mapy".

    Osobiście zapraszam do naszego sojuszu (tag: STR),

    Razem raźniej, możemy się wspierać i wymieniać surowcami.

    Jak owosz musisz złożyć podanie jeżeli chcesz być z nami.


    Z uszanowaniem ~Smok~

  • Siemka. Szukam sojuszu na serwerze Epsilon. Gram od kwietnia tego roku, buduję konto od zera. Mam aktualnie prawie 500k pkt w RO, wykonany pełny komplet badań (prócz przyszłościowych) oraz wszystkie ulepszenia jednostek i statków na złoto. Na ten moment posiadam 8 stałych miast (3 hefki, 5 delfinków) oraz 1 mobilną lotkę. Wszystkie miasta zabezpieczone kryjówką. Jestem aktywna, gram codziennie.

    Mam małe doświadczenie w ika. Grałam przez kilka lat na serwerach Psi i Apollon z kontynuacją na Tau i Ypsilon w wyniku łączenia światów. Potem miałam długą przerwę, wróciłam i kilka lat pograłam od nowa na Alphie. Potem znowu długa przerwa i teraz ponowny powrót do gry, tym razem wybór padł na Epsilon.

    Szukam sojuszu aktywnego. Jeżeli ktoś byłby uprzejmy dać mi szansę to proszę o kontakt w grze. Mój nick na serwerze: eper.