OL - H E R A [AQUA] Vs Dome1[ SPQR] - 1869.6 / 2006.6

  • Nikada sebe ne valja nazvati najboljim flotasem, takvi ne postoje ...samo oni sretniji, ili malo manje sretniji ;)

    Ovaj put, sreća je bila na mojoj strani.

    Bitka je dogovorena, fer i korektno odrađena s obje strane.

    Volila bih da je bilo više rundi, u 4 se jako malo može pokazati...no što je tu je ...svakako bi visio :P

    Posveta mojoj AQUA-i <3



    Morska bitka kod ERIDA

    (07.04.2021 23:59:41)

    H E R A[AQUA] iz ILITIA - A, ERIDA, Ruza vjetrova

    vs

    Dome1[SPQR] iz Kristal, ILITIA - A, ERIDA


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................464(-72) - Brod Ovan............................341(-72)

    Vatreni Brod...........................2(-92) - Vatreni Brod...........................8(-99)

    Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač........................126(-0)

    Parni ovan............................18(-21) - Parni ovan...........................141(-21)

    Podmornica...........................112(-16) - Podmornica............................122(-4)

    Parni gliser..........................210(-0) - Parni gliser..........................330(-0)

    Nosač balona............................4(-4) - Nosač balona............................6(-4)

    Tender................................100(-0) - Tender................................101(-0)

    ............................................. - Raketni brod..........................11(-12)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-1869.6 - Generali..............................-2006.6

    Napadački bodovi.......................5016.5 - Obrambeni bodovi.........................4674

    Štete primljeno.........................93480 - Štete primljeno........................100330

    Postotak štete............................48% - Postotak štete............................52%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Dome1[SPQR]


    Gubitnici: H E R A[AQUA]


    Screenshot-1.png

  • Fer cisto posteno fino, sve kako treba treba propratiti sva kretanja, Sem svaka cast. :love:

    Dome burazere sta ces desava se. ^^

    Cestitam na hofu..Domu bo, pa da uzvrati... Lepo je videti onl borbe..

    Jeste ih lepo videti, steta sto se ti izvlacis a sam ih predlozis, bolestan, prodao flotu, itd itd itd itd mesecima ne? :rolleyes:

    :closedthread:

  • Ja shvacam da si ti i koliko vidim ima vas jos.. da ste frustrirani jer ne mozete odraditi pravednu OL bitku samnom a da ne visite ovdje, pa onda prozivate ovako.

    Rekao jednom jedan filozof


    Čestitke mojoj šefici koja još jednom pokazuje i dokazuje da je glavna faca na Delti,a i šire 😘

    Dome ti prvo moraš Ćanu nadvladati da bi išao na Sem😂

    BO

    Screenshot-1.png

  • Hvala bogu da je netko i njemu više usta začepio odličan si igrač ali moraš shvatiti da nisu na vrhu hranidbenog lanca .Semplice je igračica koju ja znam pa skoro 10 godina i uvijek je bila jedna od najboljih nikad se nije posebno hvalisala ni isticala ima više bitki nego većina ovdje na serveru bilo je tu i poraza i pobjeda ali ona je oduvijek napredovala bilo to kopno ili flota i zato je i dalje broj 1 što se tiče ove ba domene.Čim su došle nove rotacije na floti i kopnu sem bi to sve testirala mene je isto podučila svim mogućim cakam samo naravno ja sam pola zaboravio :D

    dome tebi tvoj tag baš pristaje jer kad god je spqr bio nasuprot semoplice uvijek je bio na gubitničkoj strani .

  • Cestitke Semplice na odlicnoj bitci i zasluzenoj pobjedi :D


    Bila si spretnija od mene, ja sam imao gresku koja me kostala hofa :)


    Odradimo i revans ako si za.. uskoro :D

  • Fer cisto posteno fino, sve kako treba treba propratiti sva kretanja, Sem svaka cast. :love:

    Dome burazere sta ces desava se. ^^

    Cestitam na hofu..Domu bo, pa da uzvrati... Lepo je videti onl borbe..

    Jeste ih lepo videti, steta sto se ti izvlacis a sam ih predlozis, bolestan, prodao flotu, itd itd itd itd mesecima ne? :rolleyes:

    Ma glupo da kacim saveznika 8o

    <3Другарство, братство и слога <3

  • Ljubice .....cestitke ...klasika tvoja ....sve ispratis savrseno ....:thumbup:



    Dome ...rakete ...sekunde .....a ovi ostali ....smesno ....:thumbup:

    Svi su nesto veliki kada Sem dobije ....kao da su oni postavili hof ...:/



    Ade Ljubice ...ziveli ....:)

    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46

  • Bravo!!! Što reći.... igra sreće i iskustva, ali već sam i prije znao da su sreća i iskustvo na tvojoj strani.... stoga, pitajući mene pitanje pobjednika uopće nije bilo upitno :D

    Još jednom bravo!!!


  • Gavra sreco, oni i jesu veliki ... maaalo zahrdjali... ali su veeeliki, ogromni :love: i s manama i vrlinama, moji :)


    Cestitke Semplice na odlicnoj bitci i zasluzenoj pobjedi :D


    Bila si spretnija od mene, ja sam imao gresku koja me kostala hofa :)


    Odradimo i revans ako si za.. uskoro :D

    Hvala Dome na fer play-u. Nisam ti rekla Bo- jer tebi to ne treba :-)

    I ne, nije bila samo jedna greska u toj rundi, naslozio si dvije u drugoj (ubacivanje raketa i nepovlacenje istih ) i dvije u trecoj. I sam znas da tu nikako nisi smio ostaviti mix podmornica i raketa, trebao si ubaciti nove i natjerati me da ubacim vatre...kao sto sam ja tebe u zadnjoj rundi da pustis rakete...

    sa 66.8 razlike, skocio si na 142.2 stete, a u zadnjoj smanjio na 137...

    Al to je sad cista matematika...

    S druge strane to dokazuje da si bio svjestan da mi poklanjas hof :-), jer da ih nisi ubacio, nebi bilo hofa....ako su racunao , jel ;)


    Nadam se da se ne ljutis, no ja volim prokomentirati poteze sa protivnikom i zasto su neke stvari ispale onakve kakve jesu ..:-)


    Revans....kada god zelis :-)



    Hvala svima na cestitkama... djecaci :*

    Screenshot-1.png

  • ma nema problema Sem, kao sto sam ti rekao na viberu sinoc, da nisam ubacio rakete nebi presao 2k stete, ali bi bilo steta da ovakvu OL bitku ne okacis.. bez obzira sto sam ja sa druge strane i visim, steta da se ova bitka ne okaci i podijeli sa ostalima

    znam da bi meni bilo zao da odradim sve kako treba a ne mogu kaciti dogovorenu bitku jer nije preslo prag hehe..


    Mozete o meni svasta govoriti da sam ovakav ili onakav, ali uvijek gledam i na prijatelje i na protivnike isto i prema svima treba fer i korektno.. kao sto i radim, premda se bond, cana i dios.. kure i ostali ima ih ha ha.. odnose prema meni kao da sam budala i ne znam sta radim.. a ja dobro znam sta radim i ne ljutim se na njih

    Ako me zele i oni okaciti u OL neka se jave pa probaju.. :)


    Ja sam isao na zadnjih 5 sec kraja runde sa raketama i vatrama, napravio sam gresku u drugoj rundi gdje nisam stigao povuci i ostale su i u sljedecoj rundi, da sam i ubacio jos 2 polja raketa da popunim, ti bi pustila jos 12 vatri i opet bi gubio sa stetom, tako da mi je bilo svejedno.. i da sam ubacio i da nisam kad bi steta otisla nepovratno.. jel tako Sem? :D

    Racunam i ja ha ha

  • Ne vjerujem da je tu stvar misljenja " da si budala ili da ne znas sto radis..."...Daleko od toga...ima nesto i u onom da podrugljivom stavu kojji iritira ljude :-)

    A toga ovdje na forumu nikad nije falilo, ili ingame porukama... :-)


    Pa ne znam...mozda j nebih pustila 12 vatri ;-)

    Screenshot-1.png

  • Fer cisto posteno fino, sve kako treba treba propratiti sva kretanja, Sem svaka cast. :love:

    Dome burazere sta ces desava se. ^^

    Cestitam na hofu..Domu bo, pa da uzvrati... Lepo je videti onl borbe..

    Jeste ih lepo videti, steta sto se ti izvlacis a sam ih predlozis, bolestan, prodao flotu, itd itd itd itd mesecima ne? :rolleyes:

    Ma glupo da kacim saveznika 8o

    A cuj kad je to pa bio problem, izadjem ja iz saveza bez problema. :S

    :closedthread:


  • Cestitke Sem :!: Odlicno odradeno bez greske, lijepo te vidjeti nazad na forumu :)


    Dome je ipak pogrijesio vidim, jbg dogada se i najboljima. Drugi put vise srece, malo vise pratiti ulaz/izlaz ;)

    Cestitam na fer korektnoj bitci bez povlacenja


    Nema tu najboljih, nepotopljivih, svi mogu napravit gresku, tako da svi koji vidite ovaj hof, malo manje samovelicanja molim :S




  • Fino vi to radite, samo se igrajte cestitke SEM :/ Da si tako precizna s bastom gdje bi ti kraj bio cak bi i izvozila u moje krajeve 8oa ne zamjerila kHm:thumbdown::S


    DOME vise srece dr. put ti i SEM kako ste krenuli mislim da i jeste najbolji s znanjem trenutno vojno aktivni igraci na DELTA domeni 1-2 # 2-1 :thumbup:Prema tome samo se igrajte, ovi ostali neka komentarisu:D X/8) Ocekujemo taj uzvratni DUEL...


    .Screenshot-1