Dyskusje ogólne - Lips

• hejka hejeczka :D co tam słychać na tym jeszcze nie do końca zatrutym skarbonkami serwerze?

ojjj a tu załączam poradnik jak w łatwy sposób za pomocą zwykłego dodawania uzyskać ponad 100k RG w zaledwie kilka minut!!! 8o

e345b5cb-1fd4-4f76-a28f-06e954d728c5.png

+

9c7c437d-f9c7-4c3f-a2a2-cc74e6a67836.png

=

ffb5eee2-6723-4d99-b9c8-f88d26d916a4.png

• Przed nami kolejny popis sojuszu LEO.

Już ponad dobę trwa walka lądem na 50:50, po odzyskaniu jednego z portów postanowiliśmy utrzymać tam walkę na najmniejszym możliwym polu. Nie spodobało się to zarządowi LEO, który postanowił wysłać swojego zawodowego muła .... po naszej stronie.

Tak jak pisałem na discordzie, grałem przeciwko różnym ludziom ale jeszcze nikt nie grał tak nieczysto jak ta trójca, praktycznie przy każdych walkach muszą pokazać, że znają doskonale najciemniejsze strony ikariama. Bo nie da się walczyć bez wywalania wojsk w kosmos przez kasacje lotek mułów, bez odpalania pakietów na mułach podczas okupacji i bez tego dzisiejszego wydarzenia.

Żenujący pokaz waszych możliwości panowie Alchemik, Patros i Aggeusz

• Jeśli nie potrafią wygrać z przewagą 100k RG i mając za plecami jeszcze 2 sojusze to muszą chwytać się takich metod. Grając kilka lat temu różne rzeczy widziałem ale takiego czegoś to jeszcze nie.. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz a administracja zrobi coś z tą sytuacją.

• LEO robi się już takie monotonne :D serio - od kiedy z nimi walczymy zawsze muszą odwalić jakąś krzywą akcję z mułami... za każdym je.anym razem. jestem ciekawy jakim gównem jeszcze w przyszłości nas zaskoczą

jesteście rakiem tego serwera. wcześniej wiedział tylko o tym GANG - mam nadzieję, że reszta też to wreszcie zrozumie

• Nie ma, bo walki trwają , zaraz się skończą i coś z tym całym rg które zostało trzeba będzie zrobić :S

Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

• nie żebym robił z tego powodu Wam jakieś wyrzuty no ale wychodzi na to że TEYLA123 daje RG albo gepek daje złoto z pozycji tych słusznych ;) no a jeżeli jednak nie to proszę Cię fariś o uzupełnienie infografiki bo jest nie pełna ;) to nie jest do końca tak ze wszystko jest czarno białe, pozdrawiam

• Super że udało się wyzerowac ta Skarbonke z leo . Patros koziolku czy jak to tam pisałeś, jeszcze napisz że braliśmy rg z hadesa:D w sumie gdybyś napisał to raczej by nie było dziwne gdyż ty tylko głupoty wypisujesz :)

• Super że udało się wyzerowac ta Skarbonke z leo . Patros koziolku czy jak to tam pisałeś, jeszcze napisz że braliśmy rg z hadesa:D w sumie gdybyś napisał to raczej by nie było dziwne gdyż ty tylko głupoty wypisujesz :)

no widzisz to w takim razie jest nas teraz dwóch ;) Ale tak na poważnie to liczyłem na to że ktoś poważniejszy z GANGu powie, że konto gepek nigdy w GANGu nie było a spadek na nim podczas walk złota z 22k do 8k i taki wzrost złota u shadovprove kiedy już miał kiepsko ze złotem to w ogóle nie ma ze sobą nic wspólnego podobnie konto "kolecha" które kiedyś miało nick dromader i również było w sojuszu też z kilka k złota mu ubyło. Konto TEYLA123 oczywiście konto Robercika ale widać że to mrożone rg już nie śmierdzi (swoją drogą kolejne konto ściągnięte z innego serwera i żaden ikariamowy konstytucjonalista nie bije na alarm?!). Szkoda może jedynie że nie robiłem screenów skoro teraz taka jest metoda udowadniania bo byście mieli zgodnie z logiką 2 wyjścia: albo potwierdzić co by oznaczało że w gruncie rzeczy robicie to samo no albo zaprzeczyć co by poddało w wątpliwość siłę Waszych argumentów, nie robiłem screenów bo ja bardzo dobrze znam typ gracza hmm nazwijmy go roboczo: "ikariamowy zakonnik" a piszę to tylko po to żeby ktoś postronny zobaczył też drugą stronę medalu w tym Waszym sabacie. Żeby było jasne nie czynię z tego powodu zarzutu komukolwiek i nigdy nie czyniłem, czynię zarzut ze w sferze deklaratywnej to Wy jesteście lepsi niż Joanna d'Arc no a prawda okazuje się być jednak trochę inna, bo podstawowa różnica między mną a Wami jest taka ze ja nigdy nie miałem gęby pełnej frazesów. no a tak poza konkursem dobre :) 3h temu wielki wyczyn wypalenie 50k rg które shadovprove czy mr John łykają tak o choćby od wspomnianego wyżej konta TEYLA123 a chwilę potem cały tytaniczny wysiłek legł w gruzach :) hehe faktycznie jak ktoś tam napisał wyżej-mało widzieliście :)

no widzisz to w takim razie jest nas teraz dwóch ;) Ale tak na poważnie to liczyłem na to że ktoś poważniejszy z GANGu powie, że konto gepek nigdy w GANGu nie było a spadek na nim podczas walk złota z 22kk do 8kk i taki wzrost złota u shadovprove kiedy już miał kiepsko ze złotem to w ogóle nie ma ze sobą nic wspólnego podobnie konto "kolecha" które kiedyś miało nick dromader i również było w sojuszu też z kilka k złota mu ubyło. Konto TEYLA123 oczywiście konto Robercika ale widać że to mrożone rg już nie śmierdzi (swoją drogą kolejne konto ściągnięte z innego serwera i żaden ikariamowy konstytucjonalista nie bije na alarm?!). Szkoda może jedynie że nie robiłem screenów skoro teraz taka jest metoda udowadniania bo byście mieli zgodnie z logiką 2 wyjścia: albo potwierdzić co by oznaczało że w gruncie rzeczy robicie to samo no albo zaprzeczyć co by poddało w wątpliwość siłę Waszych argumentów, nie robiłem screenów bo ja bardzo dobrze znam typ gracza hmm nazwijmy go roboczo: "ikariamowy zakonnik" a piszę to tylko po to żeby ktoś postronny zobaczył też drugą stronę medalu w tym Waszym sabacie. Żeby było jasne nie czynię z tego powodu zarzutu komukolwiek i nigdy nie czyniłem, czynię zarzut ze w sferze deklaratywnej to Wy jesteście lepsi niż Joanna d'Arc no a prawda okazuje się być jednak trochę inna, bo podstawowa różnica między mną a Wami jest taka ze ja nigdy nie miałem gęby pełnej frazesów. no a tak poza konkursem dobre :) 3h temu wielki wyczyn wypalenie 50k rg które shadovprove czy mr John łykają tak o choćby od wspomnianego wyżej konta TEYLA123 a chwilę potem cały tytaniczny wysiłek legł w gruzach :) hehe faktycznie jak ktoś tam napisał wyżej-mało widzieliście :)

sorka miało być oczywiście 22kk i 8kk. mozna post wyzej skasować

• Nikt z nas nie skupił RG od żadnego TEYLA123, jak już tak patrzysz na rankingi to powinienieś sobie dobrze z tego zdawać sprawę że to było RG Roberta. Popełnił błąd ale jak można było zauważyć zrezygnował z chomikowania RG zanim zaczęły się walki. Skup tej floty to była reakcja na wasze zachowanie. Ostrzegałem, że poniesiecie konsekwencje tego wybryku jak nie wycofacie smyka, w przeciwnym wypadku prawdopodobnie do końca walczylibyśmy tylko swoim RG.

A w przelewaniu złota to zawsze potentatem był wasz sojusz, no głównie jeden gracz ale jego zapasy są większe niż niejednego sojuszu i do tej pory mało kto robił z tego problem. Szczególnie, że liczby, które podajesz nawet nijak się mają do waszej twórczości. Jeżeli przedstawiasz tak dokładnie dane dwóch kont to jeszcze poczekamy na raporty z finansów kilkunastu multi Alchemika, jako ciekawostke możesz dodać ile pakietów z nich ubyło, pewnie kolega podzieli się takimi danymi statystycznymi.

P.S. Kiedy miałem według twojej opinii "słabo z złotem" to faktycznie dostałem mocny zastrzyk gotówki ale od kolegi z sojuszu ;)

• żyjemy, ale cel ciężko znaleźć jakiś, bo ludzie chowają coś się ;/ no i powoli skarbonki się zaczynają to się grać nie będzie dało za niedługo...

no i coraz więcej ludzi kończy tu grę niestety

IdgR8Pp.png
  • Tym bardziej będzie tętnił życiem tej nocy, kiedy oczy całego serwera będą zwrócone na pierwszą w historii galę FAME IKA MMA. W walce wieczoru w kategorii do 20k RG flotą zmierzą się Bruti Prymityw[PCh] i Toyyus Głównodowodzący[INF].

Miejscem tego wydarzenia jest miasto Oktagon na 50:50.

Zachęcam wszystkich do wykupienia PPV na tą gale, o najwyższą jakość transmisji zadba Nerka . Tego nie można przegapić.