SON KALE (ŞAH) İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

• Gece ittifağına karşı aldıkları tartışmasız galibiyetten dolayı tüm şah ittifağı üyesi olan, savaşta lojistik destek veren, rodos vursun da tekrar saldırayım diye bekleyen ve emeğinin karşılığını rakibini hangi koordinatta olursa olsun bezdire bezdire kesip rodos vursa da yılmadan bıkmadan aynı disiplinle savaşa emek veren herkesi ederim... şu eldeki raporları da artık bi zahmet asın miskinler :)

Gece ittifağı üyesi olan arkadaşları da savaşta ortaya koydukları emeklerinden dolayı tebrik ederim. Içlerinde düzgün adamlar da var yenilgiyi kabul edip tatile alırken şehir ismini "Tebrikler" ya da "Tebrik ederim" yazip öyle hesaplarını tatile aldılar. Gerçi ıconium un savaşın bittiğinden haberi yok geçici olarak ara verdik savaşa demis :)

Hicbir gece ittifağı üyesi de çıkıp demiyor yeter ıconium savaşı kaybettik foruma da girmiyoruz sen de forumda fazla bidi bidi yapıp bizi rezil etme diye.

Oyundan mi mesaj atsam bilemedim şimdi forumda gece üyesi de kalmadı oyunda hesabı tatilde olmayan kaldı mi gece üyelerinden? Şaşkınım valla :)

9GVNX8.png

• ramazan ayı da dahil iki bayramı da içine alacak şekilde savaşmayı kaldıramadılar, şimdiye kadar kaç defa bunlara karşı savaştıysak hepsinde yenilgiye bir mazeretleri vardı yok ssf destek oldu yok rodos vurdunuz yok keserken cok incittiniz vs...gibi... ama bu kez hicbir mazeret ortaya koyamadıklari ve ezile ezile kesilip yenildiklerini onlar da kabullendigi için hiçbirinin (aktif savaşan gece ittifağı üyelerini kastediyorum ıconium 'ün savaşla alakası yoktu çünkü) ne oyunda ne forumda sesi soluğu çıkmaz oldu...

Büyük raporları asın beyler çerezlerle uğraşmayın.

9GVNX8.png

• Çerez rapor diye birşey yok 5 aydır ilmek ilmek işledik bu savaşı.

Emeğimiz bütün raporlar.

Yeri geldi baskın için gecenin körüne alarm kurduk uyandık, yeri geldi işten izin aldık sabaha kadar alev aksiyonu attık.

Tabikide asacağım raporları.

Her biri asılacak.

Had bilmek önemli şeydir demiştim zamanında. Had bilmeyen bütün çocuklara;

Haddini bildireceğiz...

1k alev nedir?

Nasıl kesilir adlı seriye hoşgeldiniz.

Sonra yine getir. Tekrar keselim :)

• Bu dakikadan sonra yazacak fazla bir şey yok. Gece ittifağını eze eze döve döve yendik. Elde 150-160 rodos. 4-5 tane 7000-8000 üzeri rapor var. Şimdi gelmiş bazıları burda boş boş konuşuyo. Iconıum foruma ayırdığı zamanı oyuna ayırsa biz de eylensek bir az bir az

• Ne diyorduk en son?

Bizim elimizde rapor yok muymuş?

Raporumuz varsa asalım mıymış?

Gece savaşı kaybetmemiş miymiş?

Savaşa aramı vermişlermiş?

Miş miş mişte muş muş muş :)

• sero bunlar seni ben sanıp GRAND mi diyordu sana???

Anlayin la işte bunları kesebilen bi ben sanıyorlar kim kesse kesin GRAND budur diyorlar. Öyle sanıyorlar. Varın ordan anlayın işte zamanında bunları güneş ışığı gibi deri altına isleyecek, kış ayazındaki jilet gibi kesen sert ruzgarlar gibi nasıl kestigimi...

Hani o gereksiz biri vardı epsilona düzen getireceğiz diyen... şu hesabı tatilde olan gece üyelerinin resmini bi şuraya ekleyin de düzeni kim getirmiş kim kuracakmis kim bozacakmış o kudret kimde varmış görsünler. Sero nün bir lafı var.... şah ittifağı adamın kimyasını bozar...

Aynen aynen :!:

9GVNX8.png

• Hangisi O Ya Bu muı?

gece-tatil-lisetesi.png

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Tarihi kazananlar yazar abim. Bu savaşı biz kazandık ve tarihini de biz yazacağız.

Okullarda okutulması gereken, kitaplarda yazılması gereken ders niteliğinde kesimlerimiz, raporlarımız var boy boy.

Bizim söylediğimiz her söz onlar için ata sözüdür :)

İnsan atasını iyi tanımalı. Onlar da bizi iyi tanıyacak.

iconium nerede ya öldü galiba biri baksın gecede hala nefes alan birileri kalmış mı?

Kalmışsa gidip onları da keselim :)