SON KALE (ŞAH) İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

• Beyler size nasıl yansıtıyor sff liler savaşı bilmiyorum ama savaş adasında 4 tane sff li kaldı.225 kişiden 4 kişi kaldı.Bence sen genede yenemediğin galip gelemediğin ss leri asma. Kesim farkları ayrıdır ona bişey diyemeyiz ama bukadar da olmaz. Ben gecenin rodossuz kazandgı büyük bir savaş gördüm. Bence o savaşı anlatıyor.

Büyük savaşları kaybedip KESİM FARKLARI göstererek savaş kazandım demeyi kimse yutmaz diyorum. Piyon olmak gerekir yutmak için. Akatsuki gelsin mesela :)

Savaşı Anlamak İstiyorsan Savaş Başladığından Beri Ali Kıran Baş Kesen Gibi Coşan TosunPaşa Ve Doğa Ablacığınız Neden Tatilde? :) Sen Anca Bu Şekilde Konuşarak Kendi Maşalarına Moral Verir Onları İnandırırsın :) Böyle Devam Et Herşey Ortada :)

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Bize karşı kazandığınız büyük savaş var ise(ki yok) foruma asın ve susun. Bu sayfada sizlere daha fazla cevap verilmeyecektir. Rodosunuza tapınmaya devam edin çocuklar. Elinizde başka birşey kalmadı çünkü.

• 63 10da 3 kisi bizden 3 kisi sizden tatilde

Geri kalan savaslar devam ediyor

Generalimize nasil yenik dustugunun kesim farkiyla ezildiginin raporlari zaten sayfamizda mevcut konusacak yuz bulman bile bir mucize

• Bize karşı kazandığınız büyük savaş var ise(ki yok) foruma asın ve susun. Bu sayfada sizlere daha fazla cevap verilmeyecektir. Rodosunuza tapınmaya devam edin çocuklar. Elinizde başka birşey kalmadı çünkü.

lv585X.png

Beni Eskiler Tanır, Yeniler örnek alır, Tanımayanlar ise İbret Alır.

QPallV.png

İyi dedin kral ;) Kesim farkları herşeyi ortaya koyuyor zaten...

cooltext331017424694436_1.png

Haksızlık karşısında susan,dilsiz şeytandır.

Hz.Muhammed(S.a.v.)

QPallV.png

İyi dedin kral ;) Kesim farkları herşeyi ortaya koyuyor zaten...

Mesela beyni olan bir insan ssf'e karşı aldığı bir raporu gelip benim sayfama asmaz. Her zaman dediğim gibi ŞAH adamın kimyasını bozar.

• zodyak da rodos vurup tatile gitti

Ben, rodossuz, tertemiz, hem de 1000 raunddan fazla ve GECE ittifakı na karşı aldığımız 2 rapor asayım

telden yaptığım için biraz kesik oldu kusura bakmayın lütfen

• Savaş başlıklarınıza 1'den fazla rapor asacaksanız mutlaka raporlarınızı tek mesaj içerisine atmalısınız,
    • Ard arda savaş raporu asma süresi 2 saattir, 2 saat öncesinde rapor asmanız durumunda mesajınız kaldırılacaktır.
    • Savaş başlıklarında yaşanan en büyük problemlerden bir tanesi büyük harf kullanımıdır, mesajlarınızın bir kısmının veya tamamının büyük harf ile yazılması yasaktır, mesajınız editlenebilir, uyarı alabilir veya mesajınız kaldırılabilir.

UH0Ub1.jpgyUTH1N.gif

• Şah Travel İyi Seyahatler Diler..

yagma1.png

yagm2.png

yagma3.png

yagma4.png

yagma5.png

yagma6.png

yagma7.png

yagma8.png

yagma9.png

yagma10.png

gakko-tatil.png

Bu Hemen Yan Adada FlemaN İsimli Arkadaş Vardı Kendisine Geleceğimi Anlayınca Hemen Hop Tatile. Oysaki Oda 1 hafta Öncesine Kadar Burda Asıp Kesiyordu.

fleman-tatil.png

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Raporlarından Ötürü Tebrik ederim Başarılı :)

Senin Bölgeme geldiğini astığın bu raporlardan öğreniyorum Memlekete gideceğim Hesaplar bundan dolayı Tatilde :)

lv585X.png

Beni Eskiler Tanır, Yeniler örnek alır, Tanımayanlar ise İbret Alır.

• Tamam inandık. Şuan inandım bak. İnanmış vaziyetteyim.

İnanç yükleniyor...

Raporlarından Ötürü Tebrik ederim Başarılı :)

Senin Bölgeme geldiğini astığın bu raporlardan öğreniyorum Memlekete gideceğim Hesaplar bundan dolayı Tatilde :)

• Adam rodos basıp ezildiği savaşta sırf yeşil aldım diye o savaşa kazandım diyebiliyorsa biz boşuna kürek çekiyoruz demek oluyor ikariamda savaşlar bitsin herkes çifçilik yapsın

Biz o kadar emek verelim gemi keselim adam rodosa bassın yeşil rapor alsın

Biz pes etmeyelim her rodostan sonra yine yeniden saldıralım adamlar yine rodos bassın yeşil alsın 5-6 aydır bu durum bu şekilde devam etsin ve sonunda rodos basan adamlar pes edip herbiri tek tek tatile kaçsın ama savaşı kazanan gece olsun öylemi

Hepinizi tatile yolladık her savaşta kesim üstünlüğümüz var bi rodos düğmesine bastınız diye savaşı sizmi kazanmış oldunuz

size tek sözüm şudur HADİ ORADAN ---- HADİİ ORADANNNN

Başını Daima Dik Tut...

Başı Yerde Olanın CELLAD'ı Çok Olur.