SON KALE (ŞAH) İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları

• ''Tanrım, düşmanıma akıl, bilgelik, cesaret ve onur ver, çünkü savaşımın sonunda galip gelirsem galibiyetimden dolayı utanmayayım''

Elin kızılderilisi bile ne güzel bi temenni ne güzel bi dua etmiş bizler Türklüğümüzle imanımızla cesaretimizle ahlakımızla övünen bir millet olarak bir kızılderili kadar olamıyoruz

sıfırdan hesap açıp milletin annesine karısına küfür etmek ne demektir biraz haysiyet onur şeref varsa hesaplarınızı silersiniz ki zaten olsa savaşı cenk meydanında kaybedip masa başında kazanmaya çalışmazsınız

maksadınız milleti sinirlendirip ettiğiniz küfüre karşılık aldığınızda opa bildirip ceza aldırmak olduğu aşikar ama bu ayaklarına karnımız tok burdan tüm ikariam görsün sizin karakterinizi bu bize yeter

bu UTANÇ'ta size yeter

Başını Daima Dik Tut...

Başı Yerde Olanın CELLAD'ı Çok Olur.

• öncelikle emeği geçen tüm arkadaslarımı tebrik ederim.şimdi caresizliğin ispatını sizlerle paylasıyorum...:D

son dakika isimli hesap tarafımızca bilinmeyen kim olduğunu bizimde cok merak ettiğimiz bir sahıs:Dekran görüntülerinde net olarak anlasıldıgı gibi arkadasın balon gemileri mucitsiz ve örssüz şekilde bizim saflarımıza cepheye sokuluyor şairin buradaki amacı füzelerimizi ve ön safımızı fazla kesmek bu secenek onları kurtarır mı :Dtabi ki hayır savasın gidisatı ve sonucuyla ilgili cevabı yukardaki ekran görüntüsü net olarak ortaya koyuyor.konuyla ilgili bildirim oyun yetkililerine iletilmiştir bakalım altından kim cıkacak:thumbdown:

7B8A0W.png

• Merhabalar :) Son Astığım Rapor Rakibimizin Ne Kadar aciz ve korkak olduğunun tescilidir :) kesim farkını multil hesapları ile örssüz balon yollayarak kapatmaya çalışan çaresiz gece ittifakı... diyeceklerim bu kadar takdir milletin :) tarla yapıcam hepinizi tek tek şu savaş bitsin cehennemi tadacaksınız EPSİLON'da :) Ne Rodoslar Kurtaracak Sizi Nede Maşalığını Yaptığınız Abileriniz :)

kesim1-rodoslu.png

kesim2-rodoslu.png

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Maşalara Vuruyoruz Sesi Senden Çıkıyor Hayırdır? Maşalarınız Kendilerini Savunamıyorlar mı? Hadi Oyunda Biz Tepelerindeyiz 12 Saatte Bir Rodos Vurarak Bizi Yıldıracaklarını Sanıyorlar Sesleri Çıkmıyor. Forumdan Bari Kendilerini Savunsunlar :)
    Gece Galibiyeti Demişsin Rodos İle Alınan Rapor Sana Göre Galibiyet İse O Senin Acizliğin Bişey Diyemem :)

Şuan Maşalarınızı Eze Eze Yeniyoruz Bindik Üstlerine Vuruyoruz Kırbacı. Anlaşılan Biz Kırbacı İndirdikçe Acısını Sende Hissediyorsun :)

Asacak ss olmayınca sıkıntıdan gece galibiyet raporları asılmaya başlamış. :)

Bir iki tanede ssff nin sayfasına assanıza.Orayla ilgilenen yok.

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Galip gelen GECE ittifagimi tebrik ederim.

Böyle galip geldigimizi her yere asarsiniz sizide adam ettik sonunda ;)

Senin Birileirni Adam Edebilmen İçin Önce Kendin Adam Olman Gerekiyor :D

Şaka Gibi Yaratıklarsınız Rodosla Alınmış Raporları Galibeyet Sayacak Kadar Acizsiniz Oyun Cahilisiniz :D

Az Delikanlı Olunda Rodos Vurmadan ERKEK Gibi Savaşın Şuan Rodoslar Sayesinde Ayakta Duruyorsunuz Şamar Oğlanına Çevirdik Sizi Pişkin Pişkin Birde Galibiyet Diyorsun Arsız :D

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Kocareis sana bir görev. Bu savaşta ve diğer sff savaşlarında ilk rodos basan kim olmuştur. Bunu araştır.Anneye küfür edip banlanan ilk kim olmuştur bunları araştır. 2000 raund ile 3500 raund arası 5 büyük savaşı kim kazanmış bunları araştır.Seninde dediğin gibi az delikanlı ve objektif sekilde bunları araştır sonra formda yazamaya devam edersin.

Hayır okadar komik bi durum aldıki bu savaş. İnanın neyapsanız kar etmez.Savaşta her zaman kaybeden taraf sucludur.

• Merhabalar Ahali Bayadır Rapor Asmıyordum Canım Sıkıldı Giriyim Bir İki Rapor Asayım Dedim Savaş Ezici Üstünlüğümüz İle Devam Ediyor Tutunacak Tek Bir Dalları Kaldı Oda RODOS Ne Yazıkki :)

Oyuncualrı Sırasıyla Tatile Kaçıyorlar Daha Önce Doğa Ablacıkları Kaçmıştı Şimdi Tosun Paşaları Kaçtı Demekki Hakiki Tosun Paşa O Değilmiş :)

rapor1.png

rapor2.png

rapor3.png

tutunamayanlar.png

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Almış olduğunuz raporlardan ötürü Tebrik ederim..

Rodos tek taraflı basılmıyor. Raporları paylaşırken bu detaya dikkat etmenizi öneririm :)

lv585X.png

Beni Eskiler Tanır, Yeniler örnek alır, Tanımayanlar ise İbret Alır.

• Bu sayfada işleyiş farklı ilerliyor. Yenen taraf değilde yenilen taraf ss asıyor.İlginç

Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

D A N D İ K

• Bu sayfada işleyiş farklı ilerliyor. Yenen taraf değilde yenilen taraf ss asıyor.İlginç

yenen tarafın nasıl yendiği ortada, kaybedenler kısmındakilerin nasıl kaybedenler kısmında olduğu ortada kesim farklarıda ortada. hatta senin gibi algılama sorunu olan insanlar iyi görsün diye bir iki raporda kesim farklarını kırmızı kare içerisine almışım. ve şunuda söylemeden edmiycemde gecelileri kesiyoruz sesi senden çıkıyor hayırdır? sen git ssf ile uğraş hallaç pamuğuna dönmüşsünüz. müteffiklerini savunacağına yürü git kendi ittifak üyelerini savun. ha yok bende istiyorum diyorsan bekle bu savaş bitsin sanada hakkını veririm.

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• Beyler size nasıl yansıtıyor sff liler savaşı bilmiyorum ama savaş adasında 4 tane sff li kaldı.225 kişiden 4 kişi kaldı.Bence sen genede yenemediğin galip gelemediğin ss leri asma. Kesim farkları ayrıdır ona bişey diyemeyiz ama bukadar da olmaz. Ben gecenin rodossuz kazandgı büyük bir savaş gördüm. Bence o savaşı anlatıyor.

Büyük savaşları kaybedip KESİM FARKLARI göstererek savaş kazandım demeyi kimse yutmaz diyorum. Piyon olmak gerekir yutmak için. Akatsuki gelsin mesela :)

Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

D A N D İ K