ONL-borba Ф Л О К И[D-F] vs Примаријус[-OV-] steticaa---> 4574.6/5905.4

  • Ja ne znam kakav covek treba da bude da bi mi dokazao nesta sto je prosto ne moguce protiv mene!:/ Doticni dolazi danima nocima pokusava nesta i stalno,ali stalno ga opeglam i uvek ce mu biti tako:D! Prvo bio u nekom savezu koji vise i ne postoji,zatim napravio svoj savez NFLO svi protiv Flokija (kompleksi su cudo,ali procice to:P),aktivan mu bio savez svega 10 dana onda usledio kratki BAN zbog njegovih spanova,ali i tu sam ga opomeno ali kazem kad neko ima komplekse,onda sta da sae radi...zatim je usao u OV (olovne vojnike) da bi imao bolji pristup menei jel taj savez je okruzen mojim ostrvima.I opet sam ga 2x nalupo gde je pobego napo sam ga 3 put i evo igarao je onl koprco se malo,ali sta da sae radi kad je neko nemac pojma i nezna nista! cika Primarijuse samo ti tako nastavi meni je ovo zanimaacija decenije,da te lupam 25-0 trenutno idemo dalje! Prozivas me na agori zbog kolosa! PA uvek ce te cekati kolos dok seces rotacije! posveta za -Djuka le- i ceo DF savez i brace iz HAte saveza..




    Поморска битка поред Klinika

    (24.03.2021 19:58:09)

    Ф Л О К И[D-F] из Хефа-4, Klinika, Vuna_

    vs

    Примаријус[-OV-] из Klinika, SRBINGRAD4, Хефа-4, Kristal, Slayer


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован............................86(-198) - Брод ован...........................330(-198)

    Пламени брод..........................2(-273) - Пламени брод........................298(-391)

    Брод минобацач.........................84(-0) - Брод минобацач........................147(-0)

    Парни ован...........................170(-23) - Парни ован...........................323(-32)

    Ракетни Брод............................0(-4) - Ракетни Брод...........................2(-28)

    Подморница...........................173(-40) - Подморница............................99(-16)

    Баги-педалина.........................392(-0) - Баги-педалина..........................63(-0)

    Носач Балона...........................4(-15) - Носач Балона..........................58(-22)

    Тендер................................256(-0) - Тендер.................................70(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-4574.6 - Генерали..............................-5905.4

    Нападачки поени.......................14763.5 - Одбрамбени поени......................11436.5

    Претрпљена штета.......................228730 - Претрпљена штета.......................295270

    Штета у процентима........................43% - Штета у процентима........................57%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Ф Л О К И[D-F]


    Губитници: Примаријус[-OV-]

    <3Другарство, братство и слога <3

  • Ima6 60K generala, svu flotu raspoređenu u tri grada tu na istom ostrvu a ja se borim iz jednog grada sa akcionim poenima 5.

    Šalješ po 250 tendera i 300 bagi pedalina u jednom napadu a rotacije ti se svodi na slanje 24 plamenih i 5 nosača balona po rundi.

    I na sve to, ti imaš obraza da pališ Kolosa i još da to objašnjavaš i pišeš u ovom tvom polupismenom eseju,

    Prijavljuješ me za slanje 12 brodova na tvoje daleko ostrvo a ti si to meni uradio bar 10 puta,

    To je tako amaterski i tužno, a da ne pričam koliko si nepismen i nerazumljiv u ovim tvojim pokušajima pisanja eseja kako bi me vređao i pravio se pametan.

    Tužno je sve to i amaterski, ali bahatost kada tad dođe na naplatu, kao što sam ti jednom objasnio to je jedan od najvećih smrtnih grehova.

    Niko te ne voli, a pričao sam sa mnogim ljudima tu u tvojoj okolini čak i iz tvog saveza.

    Terorišeš, pretiš ljudima i bahato se ponašaš.

    Da ne pričam da imaš više dodatnih naloga koja koristiš.

    Ono što sam ja do sada otkrio je:

    F L O K I

    Crvena armija

    Silver Warriors

    King Vlade

    Samo ti vređaj i omalovažavaj, ja sam jedini koji sme da ti se usprotvi, i realno gledano ništa mi ne možeš jer ti je nalog KANTA,

  • Ово слободно проследи преко тикета убудуће, томе нема места на форуму. Срећно у будућим окршајима 8)

    “The guilty one is not he who commits the sin, but the one who causes the darkness.” ~Victor Hugo

  • Bravo opeglani,hahahah kako si mi pamtan... kanta nalog nalupa boraniju 25 puta HM? drugo slao napade preko 3h na tebe nikad jer se drzim stogih pravila ike za razliku d tebe! trece kolos sam ja lupio u mom gradu odakle sam slao napade jer secu rotacije ne radim protivnicima cetvrto TEROLISEM protivnike kao ti jer mi se moze i imam mogucnosti! te sto si pito za mene su neki poput tebe slicni ili ti gori.. sledece nema pravo da mi ista pises ili ti da komuniciras samnom drzim ti casove svaki dan i ti dalje nista ne znas.imam preko 450 hofova dok ti imas 3 ili 4 nisam siguran.. sledece sve sto napises ovde ili na agori smatraj da je pisano od muke i tuge jer sam ti nabio kompleks,govoris mi kak osi ugasio igraca BBRS a nisi svestan sta ti je on tek radio dok je igrao protiv tebe.. ja nema sta vise da ti pisem i objasnjavam jer si ti umislio da si bog i batina,ustvari batina jesi cim te peglam svakodnevno.. ljubi te i voli tvoj Flokisa

    <3Другарство, братство и слога <3

  • Aha, bas je zeznuto citati..pa ti ako ne znas da citas ima jedan kod mene drzi casove Srpskog..aj bezi bre tamo pobeguljo..narednih dana neces znati sta te snaslo..samo lagano sve ce doci na svoje..

    <3Другарство, братство и слога <3