niech będzie :>
czy Konrad tu jeszcze zagląda?
niech będzie :>
czy Konrad tu jeszcze zagląda?
Czasaami..
Ola?
jestem :]
Lilit? ;]
jestem ![]()
Corey?
nope
Lucyfer?
Nie
Ja
Brawo ja!
To teraz może dla odmiany znów ja
Brawo Ty! Ale tym razem to ja...
Konrad
No nieee.. jak mogłem nie zgadnąć ![]()
Ola?
no tak, bo przecież moja obecność tutaj była taaka przewidywalna ;P
Konrad ^ ^
Jestem i ja
Ola?
Wreszcie zrobiłem coś na co czaiłem sie od dłuższego czasu i kliknąłem budowę dwunastu Akademii na 32. poziom ![]()
Coreeeeeeey!
Ale cisza ![]()
Nowe forum ogolnie tetni zyciem.
kto tęskni za starym forum łapka w górę xd
hmm kto napisze następnego posta? Furby1?
Nope
Lilit?
Nudy;P
Jestem, jestem ![]()
Ola?
Nie tym razem ;p
Corey?