Brotherhood(-BRO- ) vs Κόσμος Epsilon vol.1653

  • Λ

    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη BROδερμ

    (02.06.2021 0:06:25)

    panοpticus[I-P] από phantomdernacht, BROδερμ, Polis 3, Polis 11, Polis 9, jimmad Λ[ΙΛΙ] από phantomdernacht

    vs

    DIKEFALOS_21[-BRO-] από BROδερμ

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Σκάφος-Έμβολο.......................133(-198) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-574)


    Φλογοβόλο.............................0(-515) - Φλογοβόλο.............................0(-333)


    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................0(-294)


    Έμβολο ατμού..........................80(-88) - Έμβολο ατμού..........................0(-572)


    Πυραυλάκατος..........................0(-132) - Πυραυλάκατος..........................1(-177)


    Βάρκα Κατάδυσης.......................94(-22) - Βάρκα Κατάδυσης.....................266(-120)


    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................150(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................660(-0)


    Μεταφορικό αερόστατων..................30(-0) - Μεταφορικό αερόστατων.................62(-88)


    Βοηθητικό..............................61(-0) - Βοηθητικό.............................459(-0)


    Στρατηγοί.................-10435.4 - Στρατηγοί.............-35092.2


    Επιθετικοί βαθμοί.....................87730.5 - Αμυντικοί βαθμοί......................26088.5


    Ζημιά..................................521770 - Ζημιά.................................1754610


    Καταμερισμός ζημιάς.......................22% - Καταμερισμός ζημιάς.......................78%


    Νικητές: panοpticus[I-P], jimmad Λ[ΙΛΙ]


    Χαμένοι: DIKEFALOS_21[-BRO-]


    Στο παραληρημα του υπ αριθ 179 ποστ δεν θα συνδραμω, εχουμε αναφορες μαζι τους , εχουμε τον φυσικο αρχηγο τους σε μονιμες διακοπες μετα απο φαπωμα.


    Στην συνεχεια εχουμε ολη την ηγεσια των BRO-KOLA σε διακοπες διαρκειας.


    Μπραβο σε καποια παιδια του Εψιλον που αντισταθηκαν στον μισθοφορικο στρατο και τους γλειφτες αυτων.


  • Στην συνεχεια εχουμε ολη την ηγεσια των BRO-KOLA σε διακοπες διαρκειας.


    Μπραβο σε καποια παιδια του Εψιλον που αντισταθηκαν στον μισθοφορικο στρατο και τους γλειφτες αυτων.

    Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις, ότι ο Τραμπάκουλος. Άνοιξε πόλεμο με ότι να 'ναι, βάλε κι όσους δεν γουστάρεις μέσα (δεν χρειάζεται να τους πολεμήσεις) και μόλις πάρεις κεφάλι, κάνε συνολική και ανακηρύξου νικητής....μην ξεχάσεις μόνο, να κλείσεις το νήμα και σε φέρουν καπάκι...;(

    Δεν είναι δύσκολο, εξάλλου απ' ότι βλέπω, εδώ χρεώνετε και μάχες σε τρίτους που δεν έχουν σχέση.

    Μια χαρά κόσμος είναι ο Έψιλον και τον είχα παρεξηγήσει...^^

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Ή κάνε ότι βολεύει τον Αίαντα. Σε ένα νήμα έναντι σε όλο τον σέρβερ εσύ μέτρα επιλεκτικά για την συμμαχία σου (αν σε συμφέρει, αν δεν σε συμφέρει ούτε κουβέντα) τι έχει κάνει και προσπάθησε να πείσεις όσους διαβάζουν ότι το θέμα του νήματος είναι διαφορετικό και ότι κερδίζεις.


    Α και που είσαι, μιας και νομίζεις ότι κερδίζεις ζήτα να κλείσει και το νήμα...κατά τον Αίαντα λογικά είναι οκ.


    Μαϊντανέ γύρνα πλευρό ρε...

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • εχουμε φιλοσοφια πολεμικη απο τον sotos13

    καινουργια τεχνασματα, εμεις λεει το βλαχαδερο , κηρυξαμε πολιορκια σε ολοκληρο τον σερβερ, αρα κερδισαμε χαχαχα

    παλιοτερα εριχνε προστιμα σε διακοπες με φωτιες στην πολη τοσα ουμπαλα, διακοπες ενω ερχοταν, τοσα ουμπαλα.

    τα καρουμπαλα φταινε για οσο ξυλο εχει φαει οσο παιζει ικαριαμ.


    Δεν πειραζει βλαχαδερο, ο σερβερ μπορει να εχασε, ΕΜΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ


    μπες στο ντισκορντ να σε γλεντησουμε εχεις χαθει ρε

  • Στο παραληρημα του υπ αριθ 179 ποστ δεν θα συνδραμω, εχουμε αναφορες μαζι τους , εχουμε τον φυσικο αρχηγο τους σε μονιμες διακοπες μετα απο φαπωμα.

    Με την ουρά στα σκέλια σε βλέπω σήμερα ....ετσι να τα μαζεύεις σιγά σιγά μετα το ξεβράκωμα σου...

    Αυτο σε προκαλώ ΜπαρμπαΓιωργο ....να βγάλεις τις ελάχιστες αναφορές που έχεις για να βγάλω εγω τα πολλα μύρια υλικά + τις φάπες σε ΙΛΙ...I-P... ΘΕΣ...DMD....FBS κλπ ρεζιλοσυμμαχιες σου....

    Ετσι δεν θες να το πάμε?

    Ετσι θα το παμε...

    Σου χαλάω εγω χατίρι?

    Απλα την ουρα σου θελω να βλέπω μαζεμένη οπως και σήμερα .... το βλεμα σου εδω να μαθαίνεις ....

    Οχι να μου ποστραρει αναφορές αλλων και να λες οτι χτυπάς Τ Β.... μια ζωή ΑΡΧΙΚΛΕΦΤΑΡΑΔΕΣ στην ρεζΙΛΙ...στα τοσα χρονια παρα το κλέψιμο παλι φάπες τρωτε απο τη Τ Β...


    Αναποδα τα λες Μπαρμπαγιωργο ....

    Μετα την φάπα στον αρχηγο(γλάστρα) σου τον εχουμε έμπρακτα σε μόνιμες διακοπες ...απο τοτε εχει να παίξει ο κακομοίρης ...




    Η Ηγεσία σου απο αυτα που βγάζεις μονος σου χωρίς καμια αίσθηση ντροπής ....χαχαχα




    Η Ενεργη ηγεσία μας...βρες τις διαφορές ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΑ ...




    Εδω το φιλαράκι σου...το πρώην .... που ηταν θα και θα και θα.....θα με έσερνε θα με εκανε θα με ερανε τωρα τον βλεπω να σέρνετε στα νήματα που εγω τον παω ....χαχαχα

    Μεχρι και στην υπογραφή του με εβαλε και ακόμα κανει πως δεν μπορεί να καταλάβει τι του εγταψα...

    Αμισθί τρολλ δεν γίνετε ρε Μπάρμπα ... ρίξε του κανα 5ευρω να παρει μπροστά ....δεν βλεπεις....τρεχουν τα σαλια του ...



    ΦΦΦΦΦφφφφφΦΦΦΦΦφφφφφφφφΦΦΦΦΦφφφφφφφΦΦΦΦΦφφφφφφφΦΦΦΦΦφφφφφφΦΦΦΦΦαπ

  • Ή κάνε ότι βολεύει τον Αίαντα. Σε ένα νήμα έναντι σε όλο τον σέρβερ εσύ μέτρα επιλεκτικά για την συμμαχία σου (αν σε συμφέρει, αν δεν σε συμφέρει ούτε κουβέντα) τι έχει κάνει και προσπάθησε να πείσεις όσους διαβάζουν ότι το θέμα του νήματος είναι διαφορετικό και ότι κερδίζεις.


    Α και που είσαι, μιας και νομίζεις ότι κερδίζεις ζήτα να κλείσει και το νήμα...κατά τον Αίαντα λογικά είναι οκ.


    Μαϊντανέ γύρνα πλευρό ρε...

    Εννοείται ότι θα κάνει ότι τον βολεύει, τζουτζούκο μου. Όπως κάνετε κι εσείς που ανοίγετε πολιορκία που είναι για δύο πλευρές και βάζετε μέσα ότι να 'ναι. Εκτός από τους υποτακτικούς που σας δίνουν στρατιωτικές, πατήματα και...τον παλαιολόγο τους, ακόμα...;(

    Άλλωστε, δεν είναι η πρώτη φορά. Και στον Άλφα δεν σας πήραν οι Τάμα την άδεια, για να βάλουν μέσα τον χαϊβαν...? Αλίμονο τους αν τον έβαζαν χωρίς να προσκυνήσουν και να φιλήσουν το χεράκι του νονού. Κι αυτούς απέξω δεν τους αφήνατε, στα καφενεία που ανοίγατε στον Άλφα...?;)

    Ότι θέλει ο καθένας λοιπόν τζουτζούκο μου. Ότι τον βολεύει, ακριβώς όπως το 'πες. Ειδικά εδώ που ο καθένας, τους τρίτους τους χρεώνει ως αποθήκες σε όποιον δε γουστάρει (ή καλύτερα να πω, σε όποιον έχει καψουρευτεί..?;().

    Ο Έψιλον είναι ο σέρβερ της χαράς του παιδιού. Αφήστε λοιπόν τα παιδιά να παίξουν.

    Μην τους χαλάτε το όνειρο, ότι κερδίζουν...:D

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


    Edited 2 times, last by Aiantas ().

  • σας δίνουν στρατιωτικές, πατήματα και...τον παλαιολόγο τους, ακόμα...;(


    Στρατιωτικές δίνουμε σε ολους... παίζεις έψιλον?

    Ελα στειλε στρατιωτική αν θελεις .... ετσι ξεφυτρώνουν θυματα .......ετσι γίνονταιτα καλύτερα μπερδέματα ..... αν θέλαμε να κάτσουμε στα αυγα μας δεν θα δίναμε σε κανενα .... παιχνίδι να γίνετε Αιαντακο ....


    Ότι θέλει ο καθένας λοιπόν τζουτζούκο μου. Ότι τον βολεύει, ακριβώς όπως το 'πες. Ειδικά εδώ που ο καθένας, τους τρίτους τους χρεώνει ως αποθήκες σε όποιον δε γουστάρει


    Αυτα τα τερτίπια τα ξεκίνησε ο φίλος σου...ο Τζοτζος.... οτι κανει του κάνουμε ... φιλος σου ειναι δεν στα λεει?


  • Δεν πειραζει βλαχαδερο, ο σερβερ μπορει να εχασε, ΕΜΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ

    Μπράβο σας, αλλά στον Άλφα φρόνιμα, ε...?

    Μην τον κάνετε παιδική χαρά με τα καμώματά σας, όπως κάνατε τον Έψιλον.

    Κάτσε εδώ να παίξεις με την καψούρα σου, που ξυπνάει και κοιμάται με το όνομά σου στο στόμα του και αφήστε τον Άλφα, για τις μεγαλύτερες τάξεις. Όταν τελειώσετε το δημοτικό, εδώ είμαστε...;)

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Κάτσε εδώ να παίξεις με την καψούρα σου, που ξυπνάει και κοιμάται με το όνομά σου στο στόμα του και αφήστε τον Άλφα, για τις μεγαλύτερες τάξεις. Όταν τελειώσετε το δημοτικό, εδώ είμαστε...;)


    Και εσυ καψούρης είσαι μαζί μου οπως ο φίλος σου ..... απο τοτε που με είδες πετάχτηκες ...με έβαλες στο στομα σου και με σκέφτεσαι μερα νύχτα ....γιαυτο τριγυρνάς και εδω στα λημέρια μου...στον Έψιλον .... μέχρι και κορνίζα στην υπογραφή σου με έβαλες ....

    Εχω τελικά τον μαγνήτη ....τον μαλακό ....χαχαχα

  • πολυ ΚΛΑΜΑ στο νημα απο mountain και aiantas ,τους πονανε οι αναφορες της ΙΛΙ ....

    sotos13[-BRO-] ο καρπαζωμενος

    Brotherhood(-BRO- ) vs Κόσμος Epsilon vol.1653



    μεχρι το ποστ 181 .. ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ BRO VS ΙΛΙ ......
    ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΙΛΙ ... 21.099- ΑΠΩΛΕΙΕΣ BRO ... 74.013 και κατι ψιλα ................διαφορα υπερ πορφυρα φαλαγγα ΙΛΙ .. 52.914 και κατι ψιλα και συνεχιζουμε ....

  • πολυ ΚΛΑΜΑ στο νημα απο mountain και aiantas ,τους πονανε οι αναφορες της ΙΛΙ ....

    Γατούλη, ο Αίαντας δεν έκλαψε πότε, ούτε στο παιχνίδι, ούτε στο φόρουμ. Ίσα, ίσα χαίρεται, γιατί ξεβρακώσατε (μέχρι στιγμής, τουλάχιστον) τη συμμορία του σωτηράκι, που προσπαθεί να το παίξει δερβέναγας στους σέρβερ. Ο Άλφα όμως, είναι άλλο πράγμα.

    Επειδή κάπου τα έχεις μπερδέψει μέσα στο μυαλουδάκι σου, κάτσε εδώ με το καψουράκι σου να λέτε τις φαντασιοπληξίες σας και να χαίρεστε με άκυρες αναφορές τρίτων που καρπαζώνετε και αφήστε τους άλλους σέρβερ, που λειτουργούν κάπως διαφορετικά.

    Παρέα κατάλληλη έχεις, την ίδια καψούρα μοιραζόσαστε, μοιάζετε στην συμπεριφορά κιόλας, τι θέλεις και μπλέκεσαι σε ξένα χωράφια...?


    Άμα είναι να γλεντήσουμε τον Τραμπάκουλα και τους υποτακτικούς του ανά τους σέρβερ, εγώ μαζί σου είμαι.

    Άλλωστε, βλέπεις τι χαλκά τους έχω περάσει από τη μύτη και τους σέρνω στο φόρουμ. Νήματα πάνε να ανοίξουνε φφφφφφααααππππ τους ξανασέρνω στο παχνί με τα υπόλοιπα γίδια. Τους απευθύνομαι, όποτε θέλω, τους ξεβρακώνω με τα ίδια τους τα ψέματα και όλο με αναζητάνε για να τους δώσω κι άλλο.

    Μην πέσεις κι εσύ στη λούμπα και μπεις στο κοπάδι. Εδώ κάνε ότι θες. Από τον Άλφα μακριά...κι αγαπημένοι...

    Συνεννοηθήκαμε...έτσι...?

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Τζοτζε για ενα πράμα σε παραδέχομαι ....για το κλαψιάρικο αμισθί κουτάβι που εχεις μια διπλα σου ....

    Τωρα σου ζητάει και λογαριασμό ...χαχαχα

    Να κανει τι ρε η κλαψιάρικη φαρμα που τον εχω να σέρνετε απο νήμα σε νήμα?

    Βλέπεις τον εφερα στον εψιλον ....του έβαλα λουράκι που φτανει εδω γυρο γυρο στους φράχτες του εψιλον και δεν παει πουθενά ....

    Του εβαλα να με κανει κορνίζα στην υπογραφή του ....το έκανε και αυτο ....

    Σιγά σιγά θα στον βαλω και στα μαντριά της ρεζΙΛΙ....

    Τελικά είστε η δεν είστε φιλαράκια ....τι θα γινει με εσάς μια τα χαλάτε μια τα φτιάχνετε ?



    Τζοτζε καλα μας τα λες με τους μπρο αλλα η φαπες που εφαγες απο την Τ Β δεν πρέπει να μείνουν ετσι... τι θα γίνει θα κάνουμε κατι της προκοπής?

    Σου ζητάω βεντέτα, ΔΕΝ ....

    Σου ζητάω να κάνεις μάχες μαζί μου παλι ΔΕΝ.....

    Η Σοφουλα σου λεει να κανετε μαχες με τον ρομπαν - Αμαλία και παλι ΔΕΝ ....

    Ο Μπαρμπας σου λεει μη τους μιλας γιατι θα φατε παλι ξυλο και παλι ΔΕΝ....

    Ήρθες στα νησιά μου γιατι ταχα ηρθε η σειρά μου , και παλι μηδενισμένο σε βλεπω μια με φοίνικα μια χωρίς ....

    Τι θα γίνει ρε φάρμα?

    Με το μπλα μπλα δεν κερδας την Τ Β.....εκει θελει πράξεις αλλα πρεπει να εισαι και λίγο θαρραλέος ....

    Που εισαι ....τωρα που σε εγκατέλειψε ο μπάρμπας εχε το νου σου στις αποθήκες ε .....παραμονεύουν τα καρτάλια της Τ Β....

    Περαστικά σου τζοτζε ...

    Edited once, last by MountaiN ().

  • ολοι οι BRO διακοπες ,μονο τα γιουσουφακια τους γραφουν στο νημα ...........η ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ τελειωσε τον sotos13 ,ο γυμνος βασιλιας του εψιλον χαθηκε .... https://prnt.sc/14vd9ke ..Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Alexandra13



    (23.04.2021 5:22:47)



    jimmad Λ[ΙΛΙ] από Μάρμαρο 2 δ-ξ-λ, Alexandra13, Μάρμαρο δ-ξ-λ



    vs



    sotos13[-BRO-] από Alexandra13







    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Σκάφος-Έμβολο........................217(-60) - Σκάφος-Έμβολο.......................139(-144)



    ............................................. - Βαλλιστροφόρο..........................25(-0)



    Φλογοβόλο............................19(-123) - Φλογοβόλο.............................0(-384)



    Κανονιοφόρο............................30(-0) - .............................................



    Έμβολο ατμού.........................207(-10) - .............................................



    ............................................. - Πυραυλάκατος...........................0(-46)



    Βάρκα Κατάδυσης.......................37(-18) - .............................................



    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................74(-0) - .............................................



    Μεταφορικό αερόστατων..................43(-2) - Μεταφορικό αερόστατων..................0(-16)



    Βοηθητικό..............................36(-0) - .............................................



    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Στρατηγοί.............................-1722.2 -
    Στρατηγοί.............................-4836.8



    Επιθετικοί βαθμοί.......................12092 - Αμυντικοί βαθμοί.......................4305.5



    Ζημιά...................................86110 - Ζημιά..................................241840



    Καταμερισμός ζημιάς.......................26% - Καταμερισμός ζημιάς.......................74%



    ---------------------------------------------------------------------------------------------







    Νικητές: sotos13[-BRO-]lol.giflol.gif







    Χαμένοι: jimmad Λ[ΙΛΙ]











    Το θαύμα « Κολοσσός » του sotos13[-BRO-] ενεργοποιήθηκε. (23.04.2021 5:22:03)


    [mod='Panos276']Η αναφορά έχει ανέβει ξανά στο #140. Δόθηκε προειδοποίηση για spam. [/mod]

  • Τζοτζακο ειπα να σου χαρίσω την διαπόμπευση για την πατάτα που εκανε με την ιπταμενη αλλα μαθαινω πως παλι παραμιλάς για εμενα στο ντισκορτ ....

    Έχουμε και λεμε για να μαθαίνει και ο κόσμος που δεν ξερει ποσο άσχετος εισαι ...


    Εχει δυο μερες ο Λαζαρ ρωτάει αν υπάρχει καπου να χτυπήσει ....εχει κάπου 50.000 στρατηγούς ο Λαζαρ.... εκει που είμασταν για μπυρες με τον ρέγκα και τον μυτονκα, γελάγαμε για τα χαΐρια του Τζοτζου.... πετάγεται ο ρέγκας και λέει κοιτάξτε τι θα του κανω ....παίρνει τηλ τον Λαζαρ και του λεει....κατσε εκει που εισαι , θα έρθουν μονοι τους ....οσο εισαι online του λεει παρακολουθείς ...οταν την κάνεις ξερεις το κολπο ....μέσα?

    Μεσα λεει ο Λαζαρ.....


    Περιμέναμε εμεις να σκάσει μυτη ο μπάρμπας, διπλα ηταν ....αλλα που να φανταστούμε οτι ο μπουφος ο τζοτζος θα κανει την πατάτα της χρονιάς?

    Ουτε καν πηγες το μυαλο μας ....

    Μας την σέρβιρε στο πιάτο για να εχει να γελαει ολο το παγκόσμιο ικαριαμ ...

    ΕυχαριστουυυυυυυυυυυυυυμΕ.........


    Διαλύει την πολη του πανω στα νησιά μου που λεει ηρθε η ωρα μου.... εκει που ειχε τρυπώσει στα νησιά μου την χάλασε γιατι τελικά ακομα δεν ηρθε η ωρα μου....

    Πφφφφφφφφφφ..... και εγω λεω γιατι αρχισε να βρωμάει ..... πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ....



    Παει η ωρα μου....αλλαγή σχεδίου ...




    Πουλάει στρατηγούς ....τσιμπάει και χρυσο ...





    Ξεχνάει οτι πούλησε στρατηγούς και πετάει στα πλακάκια του Λαζαρ ....με 11 στρατηγούς τρομάρα του....με 11 Στρατηγούς.

    Σε ποιον να το πεις και να μη πεσει ξερός απο τα γελια ....

    Μπουαααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα





    Σου λεει ο Τζοτζος.... αν μεινει εδω η πολη και πάρουν χαμπάρι οτι πεταξα χωρις στρατηγούς θα μου αρχίσουν την καζουρα ....

    Τσουπ διαγραφή πολης απο τα πλακάκια ...ξεφραγκιασμα κανονικο τζτοζσος....





    Αλλα που να ηξερε οτι στην Τ Β υπάρχει το αρπακτικο η Ναντια και ολα τα καταγράφει ....δεν ξεφεύγει τίποτα λεμε ....

    Οριστε και τα πειστήρια ....





    Τζοτζο μαθε τα βασικά ρε και μετα να το παίζεις πολεμιστής

    Δεν παίζεις που δεν παίζεις ποτε μη μας παριστάνεις οτι κατι εισαι....ενας φαφλατάς αμπαλος εισαι μια ζωη εμπράκτως αποδεδειγμένα ....βλέπεις δεν χρειάζεται να κάνουμε κατι ....βαζεις τα χεράκια σου και βγάζεις τα ματακια σου..... τοσο άσχετος εισαι....

    Στρεψε τα ματακια σου αλλου και μη τα βαζεις με την Τ Β.....εκει δεν σε παίρνει και το ξερεις ....βλέπεις Τ Β και τρέμουν τα χεράκια σου...

    Πολη χωρις στρατο σε πλακάκια μονο εσυ στο παγκόσμιο ικαριαμ....

    Χαχαχαχαχα

    Γελανε και τα ρουτερ της ρεζΙΛΙ....


    Που εισαι τζοτζο την επόμενη φορα που θα κάνεις τέτοια πατάτα μη βαλεις τα ποδια στην πλάτη και τρέχεις .... τουλάχιστον πετα ρε στα νησιά μου και θα σου πουλήσω εγω στρατο για να παίξουμε .....μη γίνεσαι περισσότερο ρεζΙΛΙ ρε.....


    Η Πατατα του να γραφτει στα πρακτικά παρακαλώ ....


    Υ.Γ.

    Προσεχώς και η εγκαταλελειμμένη αποθήκη των ρεζΙΛΙ ... υπομονή θέλω να εχεις τζοτζε ...

    Edited 3 times, last by MountaiN ().

  • ρε κοπριτη mountain με κοπτοραπτικη και photoshop εχεις ξεπερασει και τον φωσκολο ,καθησες και εφτιαξες ολοκληρο σεναριο γιατι σε ποναω,γελανε και τα μποτακια του STING μαζι σου,περιμενουμε το νεο σεναριο με την ξεχασμενη αποθηκη και καλα ,που ανηκει σε μενα ....τωρα παμε σε πραγματικα γεγονοτα -επαναληψεις αφου ολοι οι φιλοι σου BRO ειναι διακοπες με στρατηγους φορτωμενοι ...... ποστ 153 ...

    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΦΕΥΓΑ

    (28.04.2021 12:05:36)

    giorgio69 Λ[ΙΛΙ] από MAVERICK_LPSc, ΦΕΥΓΑ, Voltroulini, polis10

    vs

    Mπαμπακαλιάτης[-BRO-] από ΦΕΥΓΑ



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Σκάφος-Έμβολο.......................242(-228) - Σκάφος-Έμβολο.......................541(-684)

    Φλογοβόλο.............................6(-373) - Φλογοβόλο............................4(-1077)

    ............................................. - Καταπελτοφόρο.........................100(-0)

    Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................420(-0)

    Έμβολο ατμού.........................246(-38) - Έμβολο ατμού........................567(-224)

    Πυραυλάκατος...........................0(-12) - Πυραυλάκατος..........................1(-130)

    Βάρκα Κατάδυσης.......................76(-70) - Βάρκα Κατάδυσης......................540(-98)

    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................270(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος................1026(-0)

    Μεταφορικό αερόστατων..................55(-0) - Μεταφορικό αερόστατων................249(-76)

    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................360(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί.............................-6114.6 - Στρατηγοί..............................-23221

    Επιθετικοί βαθμοί.....................58052.5 - Αμυντικοί βαθμοί......................15286.5

    Ζημιά..................................305730 - Ζημιά.................................1161050

    Καταμερισμός ζημιάς.......................20% - Καταμερισμός ζημιάς.......................80%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Νικητές: Mπαμπακαλιάτης[-BRO-] ;(;(;(;(;(



    Χαμένοι: giorgio69 Λ[ΙΛΙ]......


    [mod='Panos276']Παρακαλώ προσοχή στον τρόπο έκφρασης[/mod]


  • Σε τι με πονας ρε τζοτζε?

    χαχαχαχα

    Μας εχεις κανει κατι και δεν πηρα χαμπαρι?


    Δεν μας νοιάζουν οι επαλείψεις σου ρε άσχετε τζοτζε.....εσυ γίνεσαι ρεζΙΛΙ με το να μοστράρεις διπλές αναφορές ....

    Οι μπρο τα παράτησαν απο οτι δείχνουν τι χαιρεσαι να βαρας παρατημένους λογαριασμους?

    Αν σε περιλάβουν με τα ποδια στην πλατη θα εισαι παλι....


    Εγω σου απέδειξα παραπανω οτι εισαι ασχετος τωρα εσυ να κλαις οσο θελεις για photoshop....οι φωτογραφίες ειναι περα για περα ΑΛΗΘΙΝΕΣ και εσυ να σκούζεις οσο θελεις ....

    Σε λιγο θα μας πεις οτι χακαρουμε και το ικαριαμ για να βγαζουμε φωτογραφιες.....ξυπνα τζοτζο και βαλε παντελόνια ...

    Απλα δεν θελεις να παραδεχθείς οτι εισαι αποτυχημένος και φοβιτσιάρης ....

    Ενας αποθηκάριος της πλακας εισαι....αυτο και τιποτα αλλο...

    Ρίξε ξανα τα μαλάκια σου στην Τ Β ....ξερεις τι γλέντι θα σου κάνουμε παλι ....


    Τα σενάρια εσυ τα ξεκίνησε ....οποτε αραξε και απόλαυσε τις φάπες που τρως παντου στις σκόρπιες συμμαχίες που σε αναγκασαμε να φτιαξεις ....


    edit

    Που εισαι Τζοτζο εγω απλα παρουσιάζω τα στοιχεία που μου έστειλαν ....μη τα βαζεις μαζι μου....η Ναντια και ο Εβελινας σε γλεντανε....χαχαχα

    Edited once, last by MountaiN ().

  • ΠΟΣΤ 175 ,που αφορα εσενα χοντρουλη δικεφαλε ...

    η ΙΛΙ καρπαζωνει τον ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟ των BRO ,διπλος του βυζαντινου χοντρου ΜΟΥΝΤΑΙΝ , https://prnt.sc/13ob7kr ... DIKEFALOS_21[-BRO-]


    Quote from SAKAFLIAS Λ
    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη BROδερμ
    (01.06.2021 4:15:33)
    jimmad Λ[ΙΛΙ] από phantomdernacht
    vs
    DIKEFALOS_21[-BRO-] από BROδερμ
    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Σκάφος-Έμβολο.......................336(-126) - Σκάφος-Έμβολο.......................574(-180)



    ............................................. - Φλογοβόλο...........................333(-448)



    Κανονιοφόρο............................50(-0) - Κανονιοφόρο...........................294(-0)



    Έμβολο ατμού.........................192(-58) - Έμβολο ατμού..........................572(-0)



    ............................................. - Πυραυλάκατος.........................178(-53)



    Βάρκα Κατάδυσης......................123(-32) - Βάρκα Κατάδυσης.......................386(-0)



    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................660(-0)



    Μεταφορικό αερόστατων..................43(-7) - Μεταφορικό αερόστατων................150(-20)



    Βοηθητικό..............................35(-0) - Βοηθητικό.............................459(-0)



    Καταπελτοφόρο..........................50(-0) - .............................................

    Στρατηγοί.............................-2864.4 - Στρατηγοί.............................-5721.6


    Επιθετικοί βαθμοί.......................14304 - Αμυντικοί βαθμοί.........................7161



    Ζημιά..................................143220 - Ζημιά..................................286080



    Καταμερισμός ζημιάς.......................33% - Καταμερισμός ζημιάς.......................67%






    Νικητές: DIKEFALOS_21[-BRO-]






    Χαμένοι: jimmad Λ[ΙΛΙ]

  • Χοντρολαπα η απελπισία σε εχει βαρέσει στο κεφαλι .... νομίζεις οτι βαρας Τ Β και χαιρεσαι με οτι φαντάζεσαι ....

    Σιγά μη σκισεις την καλτσουλα σου..... αν νομίζεις οτι με αυτα θα κερδίσεις την Τ Β εισαι πολύ γελασμένος.


    Ελα στα ισα σε ειπα...αλλα που να τα κανεις εσυ αυτα....πρεπει να γινει Αντρας πρωτα....

    Εδω ρε σου εχω πει οτι αυτη την εποχή δεν μπορω να παίξω και σε εχω κανει τρελο μονο με την παρουσία μου στο φορουμ...που να έπαιζα κιόλας ....χαχαχα

    Σε εχω κανει να παραμιλάς και να με βλεπεις παντου μπροστά σου....χαχαχα

    Απο την μια παρακαλας να κλεισει το νημα και απο την αλλη μας βαζεις ξανα τα ιδια και τα ιδια χρεώνοντας οπου σου καπνίσει ....

    Εισαι σε καλο δρόμο χοντρολαπα ....


    Ναι ηταν δικος μου αλα δεν μπηκα εγω και ενιμερωσα τον Ακριτα....

    Βζζζζζζζζιου.... βζζζζζζζιου κανει η κεφαλα σου.....

    Το μυαλο σου εγινε καταιγιδοπλημμύρα απο τις πολλες φαπες που σου έχουμε ρίξει ....

    Παρτα να μη στα χρωστάω ....


    ***Λογοκρίθηκε***



    Ξερω ξερω πρέπει να βγεις να γαυγίζεις για να σκεπάσεις την πατάτα που εκανες με την ιπτάμενη .... λεγε οτι θες χοντρολαπα ....δεν με αγγίζουν οι φαντασίες σου....και μονο που φοβάσαι να κάνεις μάχες μαζι μου αυτο μου αρκει .... απλα γελάω με τον φόβο σου ....χαχαχαχα


    Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφαπ....στα μαγουλάκια του τζοτζου....




    [mod='Whitedrum']+1 Προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

  • επαναληψη η μητερα της μαθησεως ,ξυλο στους BRO ,τα αδερφακια των Τ-Β