OL Bitka => Dome1 (SPQR) vs Axwell (AQUA) steta 1710 / 2151

  • Ol bitka u gluho doba noci haha.. nismo normalni :)


    Hvala Ax na druzenju i fer bitci :D



    Morska bitka kod Vinolis

    (19.03.2021 4:17:48)

    Dome1[SPQR] iz Vino Posejdon, Vinolis, AQUA P1

    vs

    Axwell[AQUA] iz Vinolis, Grozd mali


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................128(-72) - Brod Ovan...........................306(-104)

    Vatreni Brod...........................8(-75) - Vatreni Brod...........................4(-89)

    Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač........................200(-0)

    Parni ovan............................98(-22) - Parni ovan............................18(-21)

    Podmornica.............................82(-8) - Podmornica...........................206(-12)

    Parni gliser...........................90(-0) - Parni gliser..........................238(-4)

    Nosač balona............................6(-5) - Nosač balona............................4(-7)

    Tender.................................70(-0) - Tender................................115(-0)

    Raketni brod............................0(-2) - Raketni brod............................0(-4)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-1710.6 - Generali..............................-2151.8

    Napadački bodovi.......................5379.5 - Obrambeni bodovi.......................4276.5

    Štete primljeno.........................85530 - Štete primljeno........................107590

    Postotak štete............................44% - Postotak štete............................56%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Axwell[AQUA]


    Gubitnici: Dome1[SPQR]

  • Čestitke Dome na fer bitci i pobjedi =)

    Puno propusta i malera s moje strane, istekao pos, baloni i parni nisu ušli... baš sam noob :P

    Ali svakako zanimljiva borba za skidanje hrđe i podsjetnik kako se rotira.


    Čestitke!!

    A Q U A

  • Cestitam samo deri 8) Hoce te nesto ta FLOTA :P Axwell BO

    Na svu sreću da ga kopno neće hehe
    Prije svega čestitke momcima na OL bitci i volji
    Ax ako te tješi svi smo pomalo hrđavi, sva sreća ima Dome da se vježbamo hahaha

    Screenshot-1.png

  • Kolos je obavezan, mi ti ne znamo drugačije, to i udarati po rotacijama su naše specijalnosti hahahah
    Uff mislim da bi se dalo naškoditi mu tu i tamo, ali bumo to vidli još evo ne znam :D

    sva sreća ima Dome da se vježbamo hahaha

    Bez kolosa samo ....e tu nema sta da mu naskodite ....:S

    Screenshot-1.png

  • Čestitam dome,općenito kad je online bitka onda nitko nitkom ne dira rotacije i ne pali kolosa.A sve ostale bitke kad netko nekom uleti na otok šta očekuje da svi stave vojsku na hrpu i kažu udri .Pa ovo je igra ratovanja i sve je dopušteno nema tu fer ne fer,jer svi koji igrate niste stisnulu jednom kolos nego 100 puta a kad ga dobijete kmečite.Dobio sam kolos x puta tako da i protivnik mora očekivat da ga dobije .

  • Cestitke obema stranama na fer i korektnoj borbi, no dometu malo vise na pobedi.

    Samo se tako lepo igrajte, to nedostaje nasoj iki. Svaka cast. :D

  • Dogovor je tu da se ispoštuje :-)

    Tad nema kolosa i sječe rotacija :-)

    Čestitke obojici na igri u te rane sate... Ax :*... puno je vremena proslo, al vratit ces se...znam ;-)

    Screenshot-1.png