Car Pavle[FORCE] vs -Bokerica-[-LE-], Пинк Пантер[-LE-] 1860/1934.6

  • Prvo, Caru cestitke na hofu :D

    Kako to da Nesa moze pricati o postenju ahahah ? :D Nakon sto je iskoristio priliku kad je vodjstvo Le bilo u modu da namece ultimatum prijateljskom savezu ( Dzoker ) kako mu se moramo povinovati :D Jer je eto tako on resio :D Naravno, kad je provaljen njegov pokusaj, on je pokusao da zavadi 2 saveza. Naravno vodjstvo Le saveza mu nije poveralo i mukica je izleteo iz saveza. Nikakve spletke i lazi mu nisu pomogle :D I sad sta, Nesa glumi na forumu najpostenijeg igraca na serveru :D Al na svu srecu, svi znamo njegovo pravo lice :)

    Decko ja razumem da si izmanipulisan od tvojih "velikih vodja" i da ne znas pricu uopste... Pa ti i ne zameram. Vi ste najveci otpad koji spletkari po serveru.. iskljucivo mislim za dzoker savez... Sad ste se ujedinili..a sad kad bih vam poslao sve prepiske od svakog ponaosob iz LE saveza videli bi kakvo misljenje imaju o vama. Zato pokrij se usima i ne mesaj se u nesto o cemu nemas pojma..Igraj igricu i uzivaj

    pa ajde posalji bas da vidim ajde ako imas hrabrosti i obraza posalji i stani jednom iza svojih reci. znam da neces nikad nista nikome ni poslati ni pokazati jer nemas lazov. ja sma licno svojim ocima video i citao poruke od najamnje 10 igraca. a ista matrica i isti pokusaj manipulacije. kazes najveci spletkarosi savez dzoker sta je tu problem imena napisi i reci imena ko to spletkari? ja nisma ni sa kim razmenio pet poruka

    budi covek i ispisi ovde imena i te poruke za sve sto tvrdis ili se pokrij usima i prestani da lazes. ovo sam se kao suzdrazao ali svasta bi ti napisoa i rekao samo nije za forum. Vidi sad bio si u savezu dzoker izasoa si ili si izbacen sasvim nebito otisoa si u LE savez i pljuvao si po bivsem savezu da su svi najgori onda si izasoa ili zibacen iz LE saveza i opet pljujes i pricas najgore o svima iz tog saveza? bice eto da niko ne valja samo ti valjas, da li ce se istorija ponoviti da izadjes i iz tog asadasnjeg saveza pa d apopljujes i te mucenike, zivi bili pa videli

  • Nisam ni ocekivao da ces izaci i reci istinu :) Obraza bez :) I onda jos kao vredjas, pa to je ono kad ostanes bez argumenata da se odbranis :) Jedini igrac koji treba da se pokrije usima si ti :) Da ne izadjes iz misje rupe :)

    Ne vredjam samo govorim istinu.. ako si pomno pratio sta sam napisao video bi da tu ima mnogo cinjenica i dokaza koji govore o tome... ali nije problem i nije za ocekivati od vas niti da vas iko krivi .. Manipulacija je cudo..

  • Citam ovo ovde sve od prvog do poslednjeg posta i smejem se koliko svi do jednog pisete gluposti ili bolje receno pisete nedoreceno ljudi se zbujuju donose polovicne zakljucke i sve ispada konfuzno pa je to izuzetno glupo. sve to to zbog neznanja nedostatka informacija i zbog kompleksa. a ocigledno se svako interesuje za temu

    Sinema gugu, hofnuti su ti saveznici.

    Ti kapirati sada?

    KOJI SI TI KRALJ UBI SE OD SMEHA HAHAAHHAHHA

  • Prvo, Caru cestitke na hofu :D

    Kako to da Nesa moze pricati o postenju ahahah ? :D Nakon sto je iskoristio priliku kad je vodjstvo Le bilo u modu da namece ultimatum prijateljskom savezu ( Dzoker ) kako mu se moramo povinovati :D Jer je eto tako on resio :D Naravno, kad je provaljen njegov pokusaj, on je pokusao da zavadi 2 saveza. Naravno vodjstvo Le saveza mu nije poveralo i mukica je izleteo iz saveza. Nikakve spletke i lazi mu nisu pomogle :D I sad sta, Nesa glumi na forumu najpostenijeg igraca na serveru :D Al na svu srecu, svi znamo njegovo pravo lice :)

    Decko ja razumem da si izmanipulisan od tvojih "velikih vodja" i da ne znas pricu uopste... Pa ti i ne zameram. Vi ste najveci otpad koji spletkari po serveru.. iskljucivo mislim za dzoker savez... Sad ste se ujedinili..a sad kad bih vam poslao sve prepiske od svakog ponaosob iz LE saveza videli bi kakvo misljenje imaju o vama. Zato pokrij se usima i ne mesaj se u nesto o cemu nemas pojma..Igraj igricu i uzivaj

    pa ajde posalji bas da vidim ajde ako imas hrabrosti i obraza posalji i stani jednom iza svojih reci. znam da neces nikad nista nikome ni poslati ni pokazati jer nemas lazov. ja sma licno svojim ocima video i citao poruke od najamnje 10 igraca. a ista matrica i isti pokusaj manipulacije. kazes najveci spletkarosi savez dzoker sta je tu problem imena napisi i reci imena ko to spletkari? ja nisma ni sa kim razmenio pet poruka

    budi covek i ispisi ovde imena i te poruke za sve sto tvrdis ili se pokrij usima i prestani da lazes. ovo sam se kao suzdrazao ali svasta bi ti napisoa i rekao samo nije za forum. Vidi sad bio si u savezu dzoker izasoa si ili si izbacen sasvim nebito otisoa si u LE savez i pljuvao si po bivsem savezu da su svi najgori onda si izasoa ili zibacen iz LE saveza i opet pljujes i pricas najgore o svima iz tog saveza? bice eto da niko ne valja samo ti valjas, da li ce se istorija ponoviti da izadjes i iz tog asadasnjeg saveza pa d apopljujes i te mucenike, zivi bili pa videli

    Je l ste vi svi kolektivno nepismeni? O cemu se radi?

    Ja ne zelim da se mesam u tudje rasprave, ali ono sto mogu da primetim je da si ti Petre, jedan veoma ogranicen lik. Alo, ti nekome da kazes da laze, ti?!?! Toliko si propagande pokusavao da prosiris ovde nekakvim maloumnim komentarima, ali naravno, nisi uspeo.

    Napravis mobilku, prebacis vojsku u nju, budes nalupan, srusis mobilku sa sve 5k generala jer si sateran u cosak i onda si dosao ovde da demantujes to, a mi svi ocima videli, sram te bilo. Da ne govorim koliko si sirio neistine da ja bezim iz bitki pa sam slao desetine slika kako bezis iz online bitki na sta si samo cutao ko zaliven jer znas i sam da pokusavas da siris lazi a da sam te ja u tome sprecio. Takodje sam postavljao svakakve poruke koje su izbrisane jer je to protiv pravila foruma, a da je dozvoljeno, postavio bih jedno 10 izvestaja u kojima se vidi da bezis na 50-100 stete od granice hofa. Ti jadnice, nemas pravo nikome da kazes da laze ovde, jer si ti vec toliko lagao sve ovde, ukljucujuci i samog sebe, da svaka tvoja sledeca rec mora biti par puta proverena.

    A to sto nista ne znas o istoriji sopstvenog saveza je jos veca sramota za tebe. Zasto bi vama iko ista slao kada je lepse gledati kako zivite u utopijskoj iluziji kreiranu od strane ljudi koji brinu iskljucivo o sopstvenim interesima, kao i od strane onih cija misljenja ne mogu isplivati zbog interesa pojedinaca? Da ne pominjem i to da te je tvoj sopstveni vodja do skora na istom ovom forumu ismevao. Mislis da je on sad u treptaju oka misteriozno promenio misljenje o tebi? Ahahahahaah, decko, 95% vas su samo ovce i sluge interesa pojedinaca i meni je drago sto to ne vidite, jer to i zasluzujete.

    Odgovor naravno i ne ocekujem jer tvoj mozak verovatno ne moze da procesuira ni pola ovih reci pa ces samo da gledas kao Patrik dok ti bale cure iz usta :D


    Eno vam ga visi saveznik na forumu olupan kao kanta 8k stete. odvaljen mucenik pobegao u mod nema ga na igrici a na forumu prodaje muda za bubrege :D:D:D:D

    Cekaj, ti se idalje hvalis tim offline hofom? Oteran si jedno 4,5 puta u mod direktno nakon mojih napada, postao si pocasni gost na Palma de Majorci, tamo te svi sada vole jer vise vremena provodis tamo nego ovde :D

    A covek o kome pricas jer osnivac tvog trenutnog saveza, saveza kojim se sada hvalis, covek koji vam je napravio platformu da mozete uopste da igrate na ovom serveru, covek koji je stvorio ugled saveza -LE- koji polako nestaje, covek koji te u online bitci moze zgaziti k'o mrava iskustvom i znanjem koje ti neces posedovati za pet zivota. I ti se hoces da kazes da si ti njega oterao u mod? Znas li ti uopste o kome pricas, shvatas li ti kakve budalastine izgovaras? Cak ni tvoji saveznici ne mogu da se sloze sa tobom jer znaju istinu, a izmedju ostalog, istina je i ta da se svi vi igrate i koprcate pod tudjim tagom, tagom koji nije vas. Istoriju sopstvenog saveza ne mozete promeniti :)

    Edited 2 times, last by Kadiako ().

  • vidi ti si meni napisao sa sam glup da sam ogranicen i da sam ovca. smiri se mali debilu i povedi racuna da to ne bi moral oci u oci da resavamo. ovo ti je poslednji put

  • OCI U OCI?!?!?!

    HAHAHAHAHAHAHAAAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHHHAHAHAHAHAHAH

    IMAS VALJDA DVA OKA PA NEK SE ONA MEDJUSOBNO GLEDAJU. JA TEBE VEROVATNO NE BIH NI VIDEO KOLIKO SI NEVIDLJIVA I PRAZNA LICNOST:D:D:D

    NITI NAMERAVAM DA GLEDAM LJUDE KAO STO SI TI.

  • Ma svi preterujete ...uposte nije bitna lota kao server , vec sveobuhvatno forum .

    Izgleda da ovoga ima samo kod nas .


    Cestitke napadacu ...odbrani BO .

    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46

  • Ma svi preterujete ...uposte nije bitna lota kao server , vec sveobuhvatno forum .

    Izgleda da ovoga ima samo kod nas .


    Cestitke napadacu ...odbrani BO .

    Nisam nikoga iskljucio, a ni sebe :)

    Sta je tu je, zapetljalo se i tesko da ce se uskoro ista otpetljati.

    Barem je zanimljivo:)

  • Balavac ovde su tri bitke a ima ih jos ako bude potrebe kacicu ih sve. cisto istine radi ako znate da pisete ako neko bilo ko bezi i zato prozivate biilo koga mora da se zna da je vama omiljena brzina rikverc i da je hvatate kad god se ukaze prilika. nije tu nista lose samo istine radi da ljudi koji citaju ne steknu pogresan dojam kako nr ti ili jos po neki ne znate sta je bezanje a da svi ostali beze. Bice nastavaka ima materijala. Sledeci put kada pisete kako neko bezi napomenite da bezite i vi kako god stignete nije problem. ja vidim dva puta tebe kao napadaca mozda si bio off :*:*:*:*:*:*:*

    Naravno da ima tri, dodao si jednu :)

    I to u kojoj je steta jedva pola hofa. Spustio sam se na tvoj nivo da krsim pravila i posaljem izvestaje iz druge bitke ali da saljem neke jadne izvestaje sa mizernom stetom, to necu.

    I za tvoju informaciju, treba biti poprilicno mentalno poremecen da mislis da se niko nikad ne povlaci. I najbolji ratnici su se cesto povlacili, povucem se i ja nekad. Kada napadas zid, normalno je da ces prvih nekoliko rundi imati vise gubitaka i kako je steta pocela da se preokrece ti si samo cekao da lupis Kolosa jer ga lupis apsolutno svaki put. Ali eto, pobedio si jednu online bitku pored 100 izgubljenih.

    Mnogo mozes da naucis iz online borbi, a ja sam u borbama sa tobom naucio samo to da pojma nemas :D


    P.S. PAHAHAHAHAHHAHAHAHAHH VIDI DODAO BITKU U 6 UJUTRU KAD SMO SPAVALI I DRZALI MU GLAVNI GRAD OKUPIRANIM A ON DIGAO POBUNU DOK SMO SPAVALI I SAD SE HVALI TIME O BOZEEEEEE ;(;(;(:D:D:D

    STETA 1000 OFFLINE GENERALA AHAHAHAHAHAHHAHHAH

  • TI se spustio na moj nivo pa ovo ja prvi put radim a ti si ovo radio najmanje 5 puta do sada. Izvinite za to u 6 ujutru necu vise nikad molio bi da mi napisete raspored kada vam odgovara da se napada.A kad tvoj saveznici napadaju u 6 ujutru i to svakodnevno to je onda ok. Balavce i bezanje kada se gubi koga briga kolika je steta bitno je da se gubi i da se bezi. nema problema samo kada napadate nekoga da bezi pomeniti kako volite i vi da bezite cisto istine radi.

  • TI se spustio na moj nivo pa ovo ja prvi put radim a ti si ovo radio najmanje 5 puta do sada. Izvinite za to u 6 ujutru necu vise nikad molio bi da mi napisete raspored kada vam odgovara da se napada.A kad tvoj saveznici napadaju u 6 ujutru i to svakodnevno to je onda ok. Balavce i bezanje kada se gubi koga briga kolika je steta bitno je da se gubi i da se bezi. nema problema samo kada napadate nekoga da bezi pomeniti kako volite i vi da bezite cisto istine radi.

    Izvini, nisam se skroz spustio na tvoj nivo, ja kad se spustim najvise sto mogu, idalje sam iznad tebe :)

    Ja u zivotu izvestaje ovde nisam slao, nego reko ajde sad cu da te probudim iz sna u kom si vec dugo.

    Ti si bas ogranicen, 6 ujutru implicira na to da da nismo bili aktivni, a i nismo, i bukvalno smo namerno ostavili 1k generala da se preko noci bakces sa tim jer nesto vise od toga ni ne smes da napadnes. I eto mi smo sigurno pobegli dok smo spavali.

    PRESMESAN SI HAHAHAHAHHAHAHHA

  • Citam ovo ovde sve od prvog do poslednjeg posta i smejem se koliko svi do jednog pisete gluposti ili bolje receno pisete nedoreceno ljudi se zbujuju donose polovicne zakljucke i sve ispada konfuzno pa je to izuzetno glupo. sve to to zbog neznanja nedostatka informacija i zbog kompleksa. a ocigledno se svako interesuje za temu

    Sinema gugu, hofnuti su ti saveznici.

    Ti kapirati sada?

    KOJI SI TI KRALJ UBI SE OD SMEHA HAHAAHHAHHA

    Sad ce tebi kralj da objasni koliko se ja smejem tebi. Prvo na privatnim porukama bukvalno i doslovce places kao Pi... a ovde nesto mafijas. Drugo ovome mogu da ti se smeju svi i tvoji saveznici jer ovo sto si ti uradio i sta si doziveo to je za plakanje od smeha, naime pre 15tak dana si obrisao dva grada to jest srusio ih da bi imao mogucnost za dve mobilke kako bi se krio po mapi i sakupljao gusarske i uvukao se u sam vrh medjutim dobio si po tamburi pocicsen si i sve si uzalud radio dzaba rusenje gradova dzaba bezanje sve si izgubio a onda si bukvalno plakao preko poruka kao devojcica od 15 godina.

    Ti si brate genije

  • То што се не оглашавам уопште не значи да нисам ту. Опустили сте се превише.


    Петре, ти одмори од форума и заслужено уживај под палмом, а осталима подељене опомене.

    “The guilty one is not he who commits the sin, but the one who causes the darkness.” ~Victor Hugo