Car Pavle[FORCE] vs -Bokerica-[-LE-], Пинк Пантер[-LE-] 1860/1934.6

  • Prije svega da napomenem da u ovoj borbi nije poginula moja ni jedna jedinica, ja sam tu ostavio par tendera i nosac balona.
    Ovo je sve flota Bokerice moga saveznika, bivseg.

    Potom da ti cestitam sto si mu nafatao off flotu i hofnuo.
    Svaka cast na hofu.

    ПИНК ПАНТЕР
    Вратио сам се после пар година да вас подсјетим зашто сте мрзјели икариам :)

  • Prijavicu te da koristis bag koji sprecava nubare da koriste Kolosa.

    No, nema veze, muve i nubare su tu da se lupaju.

    Ti si lupio dve jednim udarcem :)

    Cestitke na hofu!

  • Postao si kralj a bio si car ! 8)

    Cestitke na hofu,ni dvojica ti nisu ravna, a vidim da je jedan vec poceo da kuka kako nema nista sa tim,vec je eto onako na svez vazduh izveo tendere i nosace balona,malo da im produva dizne,a da su oni tebe hofnuli onda bi bilo ,eto dosao sam savezniku da pomognem i napravio hof,sta reci sem neznalice sto bi njihov dragi pero rekao <X

    Cestitke jos jednom care ! :thumbup:

    I don't usually write nothing unless I'm drunk or I'm high but I'm both right now...

  • Čestitke na hofu pink hangman panteru nema opravdanja svima bo :thumbup:




                                                                                             :closedthread:

  • Prije svega da napomenem da u ovoj borbi nije poginula moja ni jedna jedinica, ja sam tu ostavio par tendera i nosac balona.
    Ovo je sve flota Bokerice moga saveznika, bivseg.

    Potom da ti cestitam sto si mu nafatao off flotu i hofnuo.
    Svaka cast na hofu.

    BRAVO BRAVO. Isteraj ga iz saveza kako sme da ostavi flotu da ga hofu i jos tebe da uslika ej bre ej;(

  • Честитке на хофу .Ја сам забрљао и признајем то.Нарочито ми је криво због савезника Пинкија.Тако да ево овде јавно тражим опроштај.Поздрав свима.

  • Честитке на хофу .Ја сам забрљао и признајем то.Нарочито ми је криво због савезника Пинкија.Тако да ево овде јавно тражим опроштај.Поздрав свима.

    Kakav oprostaj trazis? Pa ste ti je on, Bog? Kakva manipulacija, ovo je neverovatno. Uopste ne treba da te bude sramota, vojska je tu da bi se borila, a to sto tvoji saveznici imaju kompleks od hofova nije tvoj problem. Vojska ti je bila tu, suprotstavio si se, i izgubio, jebiga, ides dalje i ne ocajavas zbog toga sto su ti je cica maca utuvila u glavu da je hof najbitnija stvar u Ikariamu...

  • Честитке на хофу .Ја сам забрљао и признајем то.Нарочито ми је криво због савезника Пинкија.Тако да ево овде јавно тражим опроштај.Поздрав свима.

    Kakav oprostaj trazis? Pa ste ti je on, Bog? Kakva manipulacija, ovo je neverovatno. Uopste ne treba da te bude sramota, vojska je tu da bi se borila, a to sto tvoji saveznici imaju kompleks od hofova nije tvoj problem. Vojska ti je bila tu, suprotstavio si se, i izgubio, jebiga, ides dalje i ne ocajavas zbog toga sto su ti je cica maca utuvila u glavu da je hof najbitnija stvar u Ikariamu...

    Да ти објасним не бавим се никаквим манипулацијама.Бродиће сам ту довукао ,планирао да их пребацим али !!! ми је остала флота да преноћи.Нисам се борио ,једна глупост .Због мене позивате Пинкија.Комплекси су једно ,а друго су махинације и подвале.Пс.Чиме се будале поносе тиме се паметан човек стиди.

  • Павле честитке на хофу.

    Честитке на хофу .Ја сам забрљао и признајем то.Нарочито ми је криво због савезника Пинкија.Тако да ево овде јавно тражим опроштај.Поздрав свима.

    Не знам шта да ти кажем, зезнута ситуација.. Купи му коју амброзију, можда ти опрости.?(

    My BG - Spartak_300

    Eta BG - пиколо

  • Sve je jasno kao dan... zaboravio sam samo da stavim "OBRAZ" .. Oni ne znaju sta je to ..

  • Citam ovo ovde sve od prvog do poslednjeg posta i smejem se koliko svi do jednog pisete gluposti ili bolje receno pisete nedoreceno ljudi se zbujuju donose polovicne zakljucke i sve ispada konfuzno pa je to izuzetno glupo. sve to to zbog neznanja nedostatka informacija i zbog kompleksa. a ocigledno se svako interesuje za temu

  • Citam ovo ovde sve od prvog do poslednjeg posta i smejem se koliko svi do jednog pisete gluposti ili bolje receno pisete nedoreceno ljudi se zbujuju donose polovicne zakljucke i sve ispada konfuzno pa je to izuzetno glupo. sve to to zbog neznanja nedostatka informacija i zbog kompleksa. a ocigledno se svako interesuje za temu

    Sinema gugu, hofnuti su ti saveznici.

    Ti kapirati sada?

  • Prvo, Caru cestitke na hofu :D

    Kako to da Nesa moze pricati o postenju ahahah ? :D Nakon sto je iskoristio priliku kad je vodjstvo Le bilo u modu da namece ultimatum prijateljskom savezu ( Dzoker ) kako mu se moramo povinovati :D Jer je eto tako on resio :D Naravno, kad je provaljen njegov pokusaj, on je pokusao da zavadi 2 saveza. Naravno vodjstvo Le saveza mu nije poveralo i mukica je izleteo iz saveza. Nikakve spletke i lazi mu nisu pomogle :D I sad sta, Nesa glumi na forumu najpostenijeg igraca na serveru :D Al na svu srecu, svi znamo njegovo pravo lice :)

    hiding.jpg

  • Prvo, Caru cestitke na hofu :D

    Kako to da Nesa moze pricati o postenju ahahah ? :D Nakon sto je iskoristio priliku kad je vodjstvo Le bilo u modu da namece ultimatum prijateljskom savezu ( Dzoker ) kako mu se moramo povinovati :D Jer je eto tako on resio :D Naravno, kad je provaljen njegov pokusaj, on je pokusao da zavadi 2 saveza. Naravno vodjstvo Le saveza mu nije poveralo i mukica je izleteo iz saveza. Nikakve spletke i lazi mu nisu pomogle :D I sad sta, Nesa glumi na forumu najpostenijeg igraca na serveru :D Al na svu srecu, svi znamo njegovo pravo lice :)

    Decko ja razumem da si izmanipulisan od tvojih "velikih vodja" i da ne znas pricu uopste... Pa ti i ne zameram. Vi ste najveci otpad koji spletkari po serveru.. iskljucivo mislim za dzoker savez... Sad ste se ujedinili..a sad kad bih vam poslao sve prepiske od svakog ponaosob iz LE saveza videli bi kakvo misljenje imaju o vama. Zato pokrij se usima i ne mesaj se u nesto o cemu nemas pojma..Igraj igricu i uzivaj

  • Nisam ni ocekivao da ces izaci i reci istinu :) Obraza bez :) I onda jos kao vredjas, pa to je ono kad ostanes bez argumenata da se odbranis :) Jedini igrac koji treba da se pokrije usima si ti :) Da ne izadjes iz misje rupe :)

    hiding.jpg

    Edited once, last by DenySRB ().