Petar_, Pink Panter, Ziggy Stardust[-LE-] protiv Tommy Hilfiger[-Т-] steta 2794/8663

  • Ovaj se izmedju ostalih isticao posebno u radu foruma dok je na igrici cista 0. Evo mu prilike da i dalje nastavi da piskara po forumu.

    Poseban pozdrav za Papa Franju kao i za ceo savez T , mogli bi nam objasniti ovo izuvanje iz cipela posto se u sve razumeju 8)

    Porazenom ce trebati rehabilitacija u nekoj banji ako uspe da ustane iz kome


    Борба за Вучина_

    (12.03.2021 9:24:48)

    Petar_[-LE-] из Sumpor, United Force, Вучина_, Sami protiv svi, Пинк Пантер[-LE-] из Маран Ата, Кирие Елеисон, Ziggy Stardust[-LE-] из sumpor

    vs

    Tommy Hilfiger[-Т-] из Вучина_


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Сумпорни Мускетар.....................252(-0) - Сумпорни Мускетар.....................0(-252)

    Бацач копља.........................104(-281) - Бацач копља............................0(-70)

    Мачевалац...........................484(-452) - Мачевалац.............................0(-482)

    Копљаник.............................43(-802) - Копљаник..............................0(-782)

    Челични џин..........................120(-50) - Челични џин...........................0(-454)

    Гирокоптер..........................133(-107) - Гирокоптер............................0(-219)

    Балон Бомбардер.......................90(-66) - Балон Бомбардер........................0(-10)

    Ован...................................30(-0) - Ован...................................0(-58)

    ............................................. - Катапулт...............................0(-14)

    Минобацач..............................60(-0) - Минобацач..............................0(-68)

    Кувар..................................42(-0) - Кувар..................................60(-0)

    ............................................. - Зид.....................................0(-7)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-2794.1 - Генерали..............................-8663.5

    Нападачки поени......................21658.75 - Одбрамбени поени......................6985.25

    Претрпљена штета.......................139705 - Претрпљена штета.......................433175

    Штета у процентима........................24% - Штета у процентима........................76%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Пинк Пантер[-LE-], Petar_[-LE-], Ziggy Stardust[-LE-]


    Губитници: Tommy Hilfiger[-Т-]

  • Пре свега честитке, лепо пресечен транспорт трупа у току ноћи повратак у мој град гомиле и хватање исте, рутински:thumbup:


    Ovaj se izmedju ostalih isticao posebno u radu foruma dok je na igrici cista 0

    Иначе када напишеш ово не знам колико схваташ да не може баш свака лаж да ти прође овде, јер колико мојих хофова има само на новом форуму у протеклих годину дана ( можда мало јаче ) и где такође има ОЛ борби ( то ти је оно када те неко нападне а ти не бежиш после друге рунде и не држиш Колоса 4лвл, него остајеш до краја и бориш се без обзира на разлику у штети ) морао сам просто да објасним јер знам да је теби то непознат формат играња, онда можеш себи да даш за право да напишеш ово изнад. Јер једино ко је чиста како ти кажеш 0 си овде једино ти и свако ко је рационалан и без мог коментара може да види то, али хвала Богу да постоји овај Колос и играње " када ја хоћу и како ја желим " па још увек можеш да шириш пропаганду:thumbup:

    П.с видимо се и брже него што сте мислили тамо где ће званично изаћи ко је ко и где нећете моћи да кукате и пишете 10 поста истих фраза;)

  • Druze ima kod garde jeftin pop ne uzima mnogo za tarifu. Javi se gardi sredice ti to drugarski.

    Mada ne znam sta preferiras posto imas u savezu papa Franju mozda ti on ocita opelo.:*

    A sto se hofa tice kakvo presecanje kakav povrat i transport, da nisi lose sanjao. Dosao na ostrvo napao grad i u gradu sve stoji na mestu nikakvi povratci.Cuo sam da si mnogo ruzan pa ne bi bas da se gledamo :*

    P.S.

    Kada sam ja tebi lupio kolosa, obrisi suze mala moja


    Pozdrav za zigija i evo jos malo dobre muzike



  • Браво наши :)

    мало прије тога су ми се он и кадиоако повукли пред хоф..

    кадиако у поморској пред сам хоф, а овај у копненој.
    Али овдје није било спаса.


    Лоши играчи.
    Лако их је налупати.
    Само лупамо.
    Они бјеже или нападну пред зору и онда тутањ у рупе.
    Али све ћу да вас стигнем и хофнем по више пута. Проћи ћете као Кадиако сви.

    ПИНК ПАНТЕР
    Вратио сам се после пар година да вас подсјетим зашто сте мрзјели икариам :)

  • Njegos ti se prevrce u grobu s obzirom na to koliko si nepismen i koliko lazes :D

    Je l ovo nazivas povlacenjem? https://prnt.sc/10k0vte To samo pokazuje koliko ustvari ne znas nista. To se zove provera cica maco, jeste ja sam bas slucajno poslao tacno 990 generala i hteo time da udjem u borbu, kakve budalastine Boze :D

    U pravu si, lupate, ali Kolosa, a kada lupite, sklanjate se, jer bez njega ne umete da igrate. Je l se secas kako si sacekao Nesu sa flotom 15 minuta nakon sto si meni lupio Kolosa? Ni ja :)

    Ja sam sada presrecan sto ces nas sve stici i hofnuti, evo cekamo te da nas hofnes, cak cemo ti reci i u kom gradu drzimo svu vojsku i flotu, moze?

  • Да, да, десетак генерала пред хоф си нестао из борбе иако си имао ту све и свја. Ниси смио као и увијек што не смијеш, него само бјежиш као и онај дан кад си побјегао мени и гералту, а нападао си. Ал знао сам да ћеш побјећи, зато се ни не мајем са тобом, јер знам да је то губљење времена, јер само бјежиш. Мјесецима сам ти држао све градове окупиране и већину блокирану док ми није досадило...

    хофну сам те више пута...

    ево овдје као нападач:

    Пинк Пантер[-LE-] против Kadiako[-Т-] 379.2+1303.2


    ево овдје као одбрана:

    Kadiako[-Т-] против Пинк Пантер[-LE-] 1290+1086.6


    ево и овдје копнено:

    Kadiako [-O-] против Пинк Пантер[Џокер] 2058.8+1691.6


    једноставно хофнуо сам те и као нападач, и као одбрана и копнено и поморски.. има још хофова мојим над тобом, но да не затрпавам тему.
    Понашаш се као жена, пискараш по форуму и измишљаш, а сви знамо да бјежиш, као и остали твоји пајтоси.

    Али све ћу вас стићи, не можете довијека бјежати и надати се да ћете ме пред зору оффлине хофнути. То никада нећете успјети. Губите вријеме. Ако вам се бори знате и сами да увијек у нормално вријеме прихватим борбу, све остало је трошење злата и тутањ.

    ПИНК ПАНТЕР
    Вратио сам се после пар година да вас подсјетим зашто сте мрзјели икариам :)

  • Decko ti si opasna buzdovancina :D

    Pa poslao sam 990 generala kao proveru, ne znam zasto trosim uopste vreme na toalet papir poput tebe.

    Da ja tebe sada pitam kad vec saljes hofove u kojim si mi lupao Kolosa pa ostatak u 3 ujutru uhvatio. Je l se secas borbe gde je steta nad tobom bila 1985 generala? Je l se secas kada si me napao flotom pa pobegao posle jedne runde gde je steta bila 900 generala? Secas li se koliko puta si me napadao na kopnu pa se povlacio jer je steta bila 1500 posle dve runde. Secas li se kada sam te napao flotom i napravio razliku od 100 stete u samo dve runde pa mi se ugasio Posejdon u sred bitke? Kada si mi lupio Kolosa pre nedelju dana, da li je posle 15 minuta dosao jos neko da te napadne, ako jeste da li si ucestvovao u toj bitci ili si svu flotu junacki povukao?

    A to sto si me drzao blokiranog mesec dana, okaci se o rep, imao 7k generala i jedva ulazio na nalog. Cim sam napravio generale svaki put si udarao u banderu pa si jednostavno odustao vise od toga.

    Kao sto rekoh, ako ces nas sve stici, ja cu ti prvi pomoci. Javicu ti tacno u kom gradu mi je flota i vojska pa navali, dogovoreno?

    Edited once, last by Kadiako ().