Petar_[-LE-] vs Kadiako[-T-] 1121/675.4

  • Neko Kolosom, neko znanjem :) Iskusne oci znaju sta je lepse :)

    Malo sam odmorio od foruma ali sam cuo da pojedincima nedostajem pa sam odlucio da se vratim i nahofam ove neznalice jos par puta iako sam totalno prebacio fokus na igru.

    Petru cestitke na hrabrosti, za razliku od one cica mace on bar nekad napada, dok maca samo ceka u jazbini da lupi Kolosa pa da se hvali takvim hofom :thumbdown:

    Takodje bih mu pozeleo brz oporavak, po mogucstvu na Palma de Majorci, tamo mu je bilo bas lepo, ali kad god se vrati, sve je veca neznalica:D


    Поморска битка поред Пантеон

    (11.03.2021 7:10:12)

    Petar_[-LE-] из Ватикан

    vs

    Kadiako[-Т-] из Пантеон, Tuvalu


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................58(-36) - Брод ован............................149(-36)

    Пламени брод...........................8(-87) - Пламени брод..........................96(-27)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................42(-0)

    Парни ован.............................92(-2) - Парни ован............................101(-9)

    ............................................. - Ракетни Брод...........................30(-0)

    Подморница.............................52(-8) - Подморница.............................68(-0)

    Баги-педалина.........................51(-30) - Баги-педалина.........................211(-0)

    ............................................. - Носач Балона...........................22(-4)

    ............................................. - Тендер.................................30(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали................................-1121 - Генерали...............................-675.4

    Нападачки поени........................1688.5 - Одбрамбени поени.......................2802.5

    Претрпљена штета........................56050 - Претрпљена штета........................33770

    Штета у процентима........................62% - Штета у процентима........................38%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Kadiako[-Т-]


    Губитници: Petar_[-LE-]



    Papa Franja na delu 8)

    Cica Maco i Pero Detlicu, nazad u vase jazbine!

    Edited once, last by Kadiako ().

  • Могу да се кладим да је упалио Колоса и молио Бога силом небеском да проради у твом граду:D:D

    Док неко не бежи из ОЛ борби и игра их у свом граду без Колоса, неко чека у рупи завучен до 5 ујутру са спремљеним 4 лвл-ом и не мрда одатле^^^^

    Али добро, као што каже један од форум ратника " Ја играм како ја хоћу и када ја хоћу " и остаде жив;(

    П.с посвета за све играче који воле ОЛ борбе, немају комплексе од форума и не повлаче се рунду пред хоф СВАКИ пут до сада8)

    Тик Так ВИ СТЕ РАД:thumbup:

    Чекамо Икариам ЊЕГОША да се појави са његовим цитатима и просветли нас за боље сутра ( али вероватно је заузет јер тренутно бежи на све стране па док се похвата са самим собом остаћемо ускраћени коментара ):D:D:D

                                                                                                 

    Edited once, last by BBRS ().

  • Sto si sada morao to da pomenes, covek je verovatno vec napisao tiket da prijavi bag jer mu Kolos nije radio u mom gradu :D

    Kao sto rekoh pre, Ikariam je igra u kojoj se ne moze zauvjek bjezati ;(

    " Ја играм како ја хоћу и када ја хоћу "

    Verovatno i ja igram kako ON hoce, i ti takodje, moderatori pisu sta im ON kaze, pravila igre ON menja, kontrolise ko koliko ima ambrozija, okupira varvarsko selo, nadogradjuje zid na 49. nivo, pljacka saveznike i pravi hofove prackarima :D:D:D

    Da li si znao da je Petar donja crta jednom prilikom napravio 5. skladiste u svim gradovima? Takodje je napravio i zid na moru :huh:

    Ma daj bre, covek ni sam ne igra kad i kako on hoce, evo sad je hteo pa sam mu zgazio sve ove smesne igrackice :)

    :)


    Cestitke :thumbup:


    Tetkino tetince, ne zalece se glavom... BO...

    Hvala :)

    A cime da se zaleti? Znanjem koje ne poseduje? :D

    Edited once, last by Kadiako ().

  • Cestitke na pobedi.8)8)8) Porazenom ne treba oporavak jer je on uvek "pobednik" .. Sta reci a ne zaplakati na sve te prozivke koje oni upucuju a beze kad god stignu u misiju rupu... Jos jednom sve cestitke ..:thumbup:

  • Свака част Кадиако! :thumbup:

    Hvala legendo 8)


    Cestitke na pobedi.8)8)8) Porazenom ne treba oporavak jer je on uvek "pobednik" .. Sta reci a ne zaplakati na sve te prozivke koje oni upucuju a beze kad god stignu u misiju rupu... Jos jednom sve cestitke ..:thumbup:

    Hvala Neso :)

    Pa naravno da je on pobednik, evo lepo pise:

    P O B E D N I K Губитници: Petar_[-LE-]

  • Cestitke na hofu care ! Porazeni BO pa da visi opet,jer samo to zna a mozda i voli. 8)

    Nego,jel to onaj isti Petar sto je tebe nazivao neznalicom ? Pa ako ga neznalica kaci stalno,sta je onda on ?

    Mozda BOT ? Zamolio bih Peru detlica da se javi i da nam objasni kako njega da zovemo posto su neznalice ovi sto ga kace?

    A do tada neka bude visibaba ! :saint:


    PS. Toliko je lajao i penio po forumu ovih dana da je sav mokar,okacio si ga na vreme da visi, neka ga sada neka se susi... :thumbup:

    I don't usually write nothing unless I'm drunk or I'm high but I'm both right now...

  • Hvala brate, ali ne shvatam sta si hteo da kazes time da opet visi, to je nesvrsen glagol tako da on nikada nije ni prestao da visi :D

    Pa koga to Pera Detlic nije nazivao neznalicom? To je samo odbrambeni mehanizam da bi pokusao sam od sebe da sakrije da je neznalica :)

    BOT? Kamo srece da je bot, botovi su mirni, a ovaj se samo nesto koprca ko da ima pundravce u dupetu ;(

    Laje taj idalje, samo sebi u bradu, a malo i meni u privatnim porukama da se vise ne bi brukao ovde. Da si samo video sta mi je samo covek napisao...

    Pominje borbu u kojoj je bukvalno izgubio i prica kako sam iz nje pobegao :/

  • Ljudi ljudi, čekajte polako, da vam objasnim kako ova visibaba igra.

    On prvo krene na kadiaka i ovaj ga naravno nalupa i ovaj pobegne u mod.Pa posle nekog vremena izadje iz mod-a, opet krene na kadiaka ovaj ga opet nalupa i on opet pobegne u mod.

    I tako u krug kapirate i sami da ne dužim dalje ^^


    Čestitke Boško još jednom, ode ti u profesore sa ovakvim držanjem lekcija8)


  • Hvala Kalas :)

    Sve je bas tako kao sto si rekao, samo je pitanje koliko ce biti u modu i to je to:D

    Dzaba, ovaj nista ne uci...

  • O kakvom ti znanju pricas? moja greska je sto me je mrzelo da posaljem balone posto idu duze od ostatka jer sam te podcenio i nisam te ocekivao. da sam poslao balone bio bi drugaciji ishod

    Radujem se sto vas vidim sve u tolikom broju i sto ipak imate i dalje svi naloge na forumu, nadam se da cete i dalje biti tako razpolozeni da grakcete

  • O kakvom ti znanju pricas? moja greska je sto me je mrzelo da posaljem balone posto idu duze od ostatka jer sam te podcenio i nisam te ocekivao. da sam poslao balone bio bi drugaciji ishod

    Radujem se sto vas vidim sve u tolikom broju i sto ipak imate i dalje svi naloge na forumu, nadam se da cete i dalje biti tako razpolozeni da grakcete

    Evo sta se desilo kada si poslao balone:

    Kadiako[-O-] vs Petar_[Џокер] 949.2 /1005.2

    Kao sto vidis, razlike u ishodu nema. Verovatno si mislio da ako ne znas da igras balonima, bolje da ih uopste ni ne saljes :D

    Da ne pominjem sta si u prvi red poslao, to je pogotovo sramota...

    Dok ne naucite da igrate, mozete samo da se hvalite offline i Kolos hofovima, do tada mogu da vam dajem besplatne casove, znate gde me mozete naci :)