ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İttifak'ı Savaş Ve Yağma Raporları.

• ƊЄԼƬƛ ƓüƇü  İttifakı Savaş Ve Yağma Raporları Bu Başlık Altında Toplanacaktır.

Geçen savaşın hazımsızlığını üzerinden atamamış arma üyeleri, önce anlaşmalı savaş istemiş; Belirlenen şartlar kendi istedikleri gibi olmayıncada sağda solda generalsiz, savunmasız üyelerimizi arkadan vurarak karakterlerini belli etmişlerdir. Bunun üzerine de bizim elimizde armut toplamadı tabiki, anladıkları dilden konuşmak iktiza oldu.

Gerekeni yapıp merkez adalarında aksiyonlarımızı yaptık.. Sizleri onlarla baş başa bırakıyorum, İyi Seyirler..

tLA63M.png

i4LcIJ.png

hFSmts.png

1HqmXC.png

LazSlr.png

NvtCOv.png

97g6L6.png

zxD98U.png

zpk3em.png

27KrIn.png

pM8yA8.png

Hocamla kombo yapmayıda ihmal etmedik tabiki...8)

rLuLrZ.png

sRHwNp.png

oygoN9.png

qOiRLp.png

L06cnV.png

7eeOyl.png

BzzDRF.png

BsId7V.png

Tüm bu yağmalardan sonra ne mi oldu.

BKNZ:

5kmEUv.png

DNgByP.png

Madem güzellikten anlamıyorsunuz, anladığınız dilden konuşmaya devam edeceğiz.. Gece uyumayın her an biryerden çıkıp yağma atabilirim..:love:

ƊЄԼƬƛ ƓüƇü Vurdumu Ağlatan İTTİFAK!! :!::!:

:saint:<38)

• Raporlarınızdan ötürü tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim

Fakat birşey gözümden kaçmadı değil ;

sağda solda generalsiz, savunmasız üyelerimizi arkadan vurarak karakterlerini belli etmişlerdir

36Z694.png

Siz ilk olarak elinizdeki generali kullanmayı , savaşmayı öğrenin daha sonra buralarda ahkam kesin !!!

• Şimdi çok bilmiş , zeka küpü arkadaşım seni normalde kaale almam daha çoluk çocuksun ama biraz aydınlatma yapayım da kendini dev aynasında görme.

Sen o adamın koordinatlarına habersiz gittiğinde o adam toparlanıp kontrolü eline almak için belli açıklar verebilir bu gayet dogaldır. Sen geçen savaş yoktun abilerin iyi bilir kendi merkezimiz dediğinz yerler ''TARLAMIZ'' olmuştu 2 katımız kadar gpniz vardı sağdan soldan dilendikleriniz para ile satın alıp taşıdıklarınız bile kurtarmadı sizi git anlatsınlar sana sonra gel savaş bilgimizi tartış. Zamanı var herşeyin geçen sefer senin aynından birtane vardı artistlik yapan şahıs önce kendi merkezinizde patates oldu, sonra bizim merkezimize attığı ışınlarda patates oldu. Bizimle savaş bilgisi yarıştırmak için 40 fırın ekmek yemeniz gerek belki ozaman aşınız tutarda belli bir seviyeye gelirsiniz.

Geçen savaşta nasıl patates olduğunuzu görmek istersen al bak;

https://board.tr.ikariam.gamef…a%C4%9Fma-Raporlar%C4%B1/

Fazla söze gerek yok, onursal liderimiz gerekeni yapmış bknz;

YBxlPs.png

w23eOb.png

6xXRSL.png

a8s9QB.png

Ts2poB.png

MChHMQ.png

MgpXo5.png

4ne4dl.png

rGPzGR.png

rO3Zif.png

Sevgili arma üyelerini burdan ilk ve son kez uyarıyorum, geçen savaşta aynı hokkabazlığı yaptınız; durmadan sayfamıza gelip

raporlarımıza gölge düşürüp konuyu kapattırmak için çeşitli tahriklerde bulundunuz biz gelipte sayfanıza birşey yazmadık.

Ama busefer devam edecek olursanız o sayfayı kilitlicek kadar uğraşırım sizinle, açık açık söylüyorum. Ondan sonra ağlamayın.

DELTA GÜCÜ FORUM SORUMLUSU.

• Selamun aleykum herkeze ıyı forumlar.

Wılwace kardesım sayfamızı kırletme kelımelerın ıle savası bız ıstersek savasırız sız degıl. Anlasmalı savas anlayısınız buysa gıdın buyuksehır park bahcelerde kumda oynarsın. Yasın kucukmus sımdı damardakı kan durmaz hesabı az sesının sevıyesını dusur. Sayfamızıda ısmınle kırletme kendı sayfanda uydur yalanları 2008 den begrı deltada bız vardık bızı bılen bılır kımseyede anlatmaya gerek yok. Coluk cocuga hıc gerek yok. Sızın 1 hazırandan once ateslemeye calısmanızı hanı anlasmalı savas ya biz anlamadık zaten. Abılerının kasıntısı var kendılerı yetısememıs cocuk toplamaya baslamıs. Burdam yetkılılerınıze seslenıyorum cocuklarınıza sahıp cıkın. Bızım sokaklarda gezıyor ellemıyoruz sevınsın dıye :) neler olabılcegını sız anlatın. Tecrubelısınız.

• Tekrar birlikteyiz, görüyorum ki astığım raporları hazmedemeyip; kendi sayfalarında benimle ilgili atıp tutmuşlar.

Bu raporların sonunda gereken cevabı alacaklar. Merak etmesinler.

Yahu bizim ittifakta fatsalı52 diye bir adam var, gecelerin yargıcı düşmanın korkulu rüyasıdır dedik; geçen savaş nice kıymetli operasyonları oldu

fakat ne hikmetse söylediklerimiz rakibimizin bir kulağından girmiş bir kulağından çıkmış. Fakat gecelerin korkulu rüyası olan bu adam, gelin görünki neler yapmış hadi hep birlikte inceleyelim..;

KOpHHD.png

2QwJOl.png

Tüm bu yağmalardan sonra, başka mahsül kalmadığını anlamış ve DELTA GÜCÜ'nün ŞANLI bayrağını dalgalandırmak istemiş..

J5ml28.png

Ve bunu başarmışta, ama ne hikmetse birden bire adada palmiye resimleri yükselmeye başlamış.. Durmuş şöyle bir etrafına bakmış;

Birde ne görsün yükselen palmiye ağaçları bahama adalarına tatile giden gökhan'a aitmiş^^^^

Mw3wJb.png

Bu durumu gören FATSALI52 duruma çok üzülmüş ve adada biraz daha dolaşıp ayrılmış..

Yanlız burda ilginç bir detay takılmış gözüne, millete savaşçılık dersi veren ama karakter konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan

armanın şımarık çocuğuda palmiye ağaçları arasında kaybolmuş.. Haliyle merak edip araştırmış tabi tatilemi kaçtı yoksa bir cezai yaptırım mı söz konusu diye. Kontrolleri de sağladıktan sonra anlamışki kendisine pannacotta adminimiz tarafından cezai yaptırım uygulanmış..

BKNZ:

hodUPh.png

Bu arkadaş sağda solda boşboğazlık edeceğine önce diline sahip çıkmayı öğrensin

insanları rencide edecek kelimeler kullanmasın bizde karşımızda delikanlı düşman var diyebilelim ki kaileye alabilelim...

Gelelim benimle ilgili konuya;

Geçen savaş tüm ittifağın şehirlerinin üzerinden geçtiği, abileri patır patır tatile alırken gıkı bile çıkmayan kaderine herkes gibi kendide razı olan alpagu isimli şahıs bana savaşçılık dersi vermeye kalkmış geri vites falan koyup aklınca dalga geçmeye çalışmış..

BKNZ:

5aAUAE.png

Öncelikle şunu belirteyim güzel kardeşim, muhtemelen sende armadaki 16-17 yaşında tabiri caizse ''Delikanlı'' çocuklardan birtanesisin.

Senin yaşın kadar benim ittifak savaşı yapıp kazanmışlığım var. Abilerinizin verdiği hesaplarla oynamaya çalışan bir avuç çocuktan başka birşey değilsiniz kendinizi bukadar büyütmeyin. Ben hesabımı tatile aldım doğrudur. Lakin siz benden 1 tane malzeme alabilmiş misiniz? veyahutta 10 tane buharlı şahmerdan kestiğiniz rapor dışında rapor alabilmişmisiniz de bana savaşçılık dersi veriyorsun?

Siz ittifak geneli olarak savaşlar başlamadan önce boş şehirlerde gezer

biz şöyle büyük savaşçıyız böyle büyük lideriz diye nara atarsınız savaş sonundada ölüm sessizliğine bürünür, küçük kilidi yutmuşlar gibi tatile alır forumda

görünmezsiniz birdahada. Hazımsızlığınızın sebebi geçen savaşta taşıdığınız, ''Dilendiğiniz'' gplerin bile size yetmemesinden dolayı aldığınız yenilgidir.

Ama savaş bizim istediğimiz tarihte başlayacak, o tarihten sonra gelin tekrar görüşelim. Ve hazımsızlık sorununuzu da şununla halledersiniz diye tahmin ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum...

İyi forumlar...:!:

• Fatsalı52 gelip baskın atıp aynı gece tatile kaçman çok ironik değil mi

Tüm ittifak üyende çok büyük birşey yapmışsın gibi kutlamış seni bravo bende kutladım seni

bir dahakine geldiğin zaman kalabiliyorsan 2-3 kal aynı saat içerisinde firar edip tatile alma hesabını 🤠

• Fatsalı52 gelip baskın atıp aynı gece tatile kaçman çok ironik değil mi

Tüm ittifak üyende çok büyük birşey yapmışsın gibi kutlamış seni bravo bende kutladım seni

bir dahakine geldiğin zaman kalabiliyorsan 2-3 kal aynı saat içerisinde firar edip tatile alma hesabını 🤠

Sen tatile alırsan adam napacak turşu mu kuracak adaya bayrakları dikmiş. Madem büyük savaşçıydın niye yağma yedin niye verdin şehirleri? Boş konuşma hadi ya. Çık git bu sayfadan.

• Fatsalının yan adasına bakın ordan anlarsınız kim önce tatile almış

Forumda savaşıyormuş gibi gösterirken kendinizi oyunda da biz görelim güzel kardeşim

Yoksunuz hepiniz ya rodos ya da tatil :))

• Fatsalının yan adasına bakın ordan anlarsınız kim önce tatile almış

Forumda savaşıyormuş gibi gösterirken kendinizi oyunda da biz görelim güzel kardeşim

Yoksunuz hepiniz ya rodos ya da tatil :))

Kendinizi cidden savaşıyor mu sanıyorsunuz siz?. Sen daha deltada yenisin anlaşıldı ama bak eski foruma gir, üyesi olduğun ittifak nasıl acınası hallere düşmüş başlarına neler gelmiş gör. DELTA GÜCÜ kimin yolcu kimin hancı olduğunu yakın tarihte çok güzel gösterdi ondan bu hazımsızlık zaten.. İkram ettiğim gazozu beğenmediysen, sodada verebilirim. Fatsalı aynı sizin üyelerinizin yaptığının hatta senin bizzat yaptığının aynısını yapıyor habersiz sağa sola ışın atıp kendinize büyük savaşçılar diyorsunuz ama savaştan bir halt anladığınız yok. Bizden kimse gelip sayfanıza yazmadı, bu sayfayı kirletmeyin yoksa o konuyu kilitlettiririm.

• Habersizlikten dem vurup bize suçlama yapan sen fatsalı için "gece baskıncısı" şeklinde övmeyi ihmal etmiyorsun :))

Üyeniz 3 gecedir şehirlerimi casuslıyor oyunda mı değil mi diye

Oyunda olduğum vakit buyursun ya da onu geçtim baskına geldiği gece iki yağma atıp gösteri için ada görüntüsü alıp geri 1 saat bile durmadan geri kaçması sizin için mi savaş

Buyursun gelsin tatile kaçmadan 2-3 gün savaşsın rapor alsın kalabiliyorsa o zaman kendim paylaşacam forumda savaşçı diye :))

Vur kaç yapıp burda kendinizi övün sonra savaşçıyız demeniz ironik

Kaç üyeniz cepheden kaçıp yağmayı görüp kaçıp tatile aldı hesabını biz sayamadık sizin ittifak listesinde net görünüyordur bir sayı verir misin bize :)))

• Zevkler ve renkler tartışılmaz,tatil size yarıyor belli :))

• Bak zeka küpü arkadaşım sana şöyle izah edeyim. Konuyu açarken taaa başta bir cümle yazdım '' Geçen savaşın hazımsızlığını üzerinden atamamış arma üyeleri, önce anlaşmalı savaş istemiş; Belirlenen şartlar kendi istedikleri gibi olmayıncada sağda solda generalsiz, savunmasız üyelerimizi arkadan vurarak karakterlerini belli etmişlerdir. Bunun üzerine de bizim elimizde armut toplamadı tabiki, anladıkları dilden konuşmak iktiza oldu. '' Şeklinde ve üstünede dedimki fatsalıda sizin üyelerinizin hatta senin bizzat yaptığın gibi yapıyor. Bunda anormal bir durum yok kendini sıyırmak için bocalıyorsun ama nafile. Yazdıklarım ve yaptıklarınız ortada , daha fazla sayfamızı kirletme varlığınla, güle güle!..

• Haticeye değil neticeye bakın :) biz gelincede siz gidiyorsunuz.

• Biz 54 28 den aniden kaçmadık ki neyin tribindesin anlayamadım 1 hafta kaldık orda .

Gelirsin adama 1 haftada 50 rapor alırsın bariz kesim farkı yaparsın o zaman savasciliginiz hakkında konuşuruz , devamlı geçmişi hatırlatmakla işin ne be adam hiç mi yeni birşeyler yapamazsın sen ?

• İnsanlar geçmişlerindeki hatalarından ders almalılar diye düşünmüşümdür hep ama sizin gram ders aldığınızı söyleyemem. Sen ve senin gibi artist arma üyeleri geçen savaşta böyle erkenden ötmeye başladılar. Savaş sonunda hepsi yağma yememek için palmiye moduna geçti, az biraz sabır et zamanı gelince sende aynı sonu yaşayacaksın. 1 kişiye 3 kişi gitmeyi savaşçılık sanmanda cabası acınacak haldesiniz gerçekten başka birşey demiyorum.

• 315k general puanına karşı 600k gp ile gelip rezil olmakta gerçek bir savaşçılık sanırım . Sana yazmaya değmez anlaşılan buyur gel seni bekliyorum , Hodri meydan kardeş

• Kendi sayfanıza yazmayı ne zaman öğreneceksiniz.

Bu kadar zormu adap edep usturup takınmak ?

Biraz kendinize gelin nihayetinde oyun değilmi?

Seviye yerlerde raporunu as çekil kenera tebrik eden etsin etmeyen etmesin.

Biz savaşmıyoruzki sen rapor alsan ne olur?

Bunuda defalarca söyledik neyin artistliği bu?

Ben geldim sen kaçtın :)bumudur.

Vakti geldiğinde görüşelim.

Haziran1de gelin göreyim ben sizin ne kadar sağlam ittifak olduğunu:)