ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İttifak'ı Savaş Ve Yağma Raporları.

• Hayır kinde kusmadım açık açık söylüyorum ben ARMA Tarafındanım Diye Kerem Abiye Eylüle Sor Onlar Tanırlar Beni Ortada Kinlik Birşey yok :)

Muti niye böyle yapiyon adamin aklini bulandiriyon ;)

Adam ortalıkta yok, çekildi köşesine askerlik öncesi son rütuşları yapıyor hala mutide muti diyorsunuz :D hay muti kadar başınıza taş düşsün be hain herifler :D :D

kMByNJ.png

SAVAS HERKESLE BARIS ISE SADECE ONURLU INSANLARLA YAPILIR

• Bana dediysen eğer muti diye :)

10 senedir bu forumdayım. Comamızdan Liderimizden tut Fosil camiasına kadar herkes beni bilir ;)

Koca Reis Osmancım abicim sen kaç yaşındasın bakayım küçüldün mü ne oldu :) Bende sana abim diyeyim az daha küçül evladım diyeyim :D

Abin oldu bir tane daha :D

QVwvD7.gifUQ7Ab5.pngUBGCP1.gif

BETA İTTİFAKLAR BİRLİĞİ [BİB]

Edited 3 times, last by Kserkses ().

• Melikşahım bu arkadaşın yolda ayağı taşa takılsa , ona taş demez muti der . Birşey de yapmadım ki alt tarafı oyunda ittifakının hezimete uğrayıp DELTA GÜCÜ'nün tarlası haline geldiği savaşı yönettim. Birde söylediği yalanları ortaya çıkarıp gerçek yüzünü herkese gösterdim o her ne kadar kabul etmesede. Birkaç gündür oyundan ve forumdan baya uzaklaştım ama adam dilinden düşüremiyor muti de muti , ne diyeyim ki devam etsin böyle :D  Kserkses  

zBN8fK.pngccVNOR.gif

Ayıpların en büyüğü, aynısı sende varken; başkasını ayıplamandır.

HZ.ALİ(R.A)

• Melikşahım bu arkadaşın yolda ayağı taşa takılsa , ona taş demez muti der . Birşey de yapmadım ki alt tarafı oyunda ittifakının hezimete uğrayıp DELTA GÜCÜ'nün tarlası haline geldiği savaşı yönettim. Birde söylediği yalanları ortaya çıkarıp gerçek yüzünü herkese gösterdim o her ne kadar kabul etmesede. Birkaç gündür oyundan ve forumdan baya uzaklaştım ama adam dilinden düşüremiyor muti de muti , ne diyeyim ki devam etsin böyle :D  Kserkses  

Geldi yine 😀

1LTK1e.gif2BPaC4.png

Geldi yine 😀

Bekle abisi daha askere gidecek

-Theoden king stands alone

+Not alone , ROHİRRİM !!!

To the KİNG

giphy.gif

• DELTAGÜCÜ POMPA DESENEEEE

DESENEEE

DESENEEEE.

Hani belgeler nerede ?

Vedat kime casusluk etmiş ?

1 değil 2 değil 3 değil ... kaç gün geçti vallahi unuttum.

oturdu herkes senin belgelerini bekliyor.

Casper bir yandan sen bir yandan burda bıdı bıdı ediyordunuz.

unutmadık.

hadi anlatın dinliyoruz.

Sen belgeleri asamazsın ama ben senin sayıca az kişiden oluşan ittifakları sırf bizim yanımızdalar diye tehdit ettiğini biliyorum.

Bu kadar küçülmeye gerek var mı?

''Chi de 40 milyon general var istesem buraya yıkarım'' diyordu birileride :D

Lider Pompa, ARMA ittifağı senin saçma sapan baskılarına boyun eğecek müttefikler ile yürümez.Bizim dostluklarımız çıkar ve güç uğruna değil.

Ne sen ali kıran başkesensin, ne de bu oyunu oynayanlar koyun.Oyun bu o hırsını durdurmalısın , yoksa yenilince travmayı kaldıramazsın.

Biz oyunun değil muhabbetin delisiyiz.

Bu arada biz ''geveze'' adam sevmeyiz.Allah çocuğumuzu çoluğumuzu ''Geveze'' adamlar ile karşılaştırmasın.

İyi forumlar.

• Ben iletirim ama gerek yok kendisi gelince karşılama merasimi yaparsın canısı

-Theoden king stands alone

+Not alone , ROHİRRİM !!!

To the KİNG

giphy.gif

• Demek yeni hesap açacak ne yaparsın ;) Yeniden başlamak iyidir. :D

Yakın zamanda senide mi uğurlasak acaba? 8o

QVwvD7.gifUQ7Ab5.pngUBGCP1.gif

BETA İTTİFAKLAR BİRLİĞİ [BİB]

• 2. el olur ama az kullanılmışsa verelim garibime napalım.

:S

Kanka bırak şunları eğlendirmeyi , sayfamız üstünden prim kastıkları yeter. İşlerine baksınlar ayakçılarını ittifak ittifak gezdirip müttefiklik dilenmekle meşguller ayrıca :D :D

zBN8fK.pngccVNOR.gif

Ayıpların en büyüğü, aynısı sende varken; başkasını ayıplamandır.

HZ.ALİ(R.A)

• Selamün Aleyküm.

Cenırıl fazla bıdı bıdı yapma çağır abini şu belgeleri assın. Ya da abinin YALANCI olduğunu ben göstereyim.

Ama dilenmek demişken.Ortada bir yangın var ..!

Yalan Yangını.

ARMA ittifakı bu tür yalan yangınlarını nasıl söndürür ?

Bunlara su yetmez , köpükle müdahele lazım.

Ben de şu aşağıda gördüğünüz iddialardan(belgeli)

• Chi serverinde 40 milyon GP istediniz mi ? Pardon satın almak istediniz mi ? Ne cevap aldınız ? Paranın satın alamayacağı çok şey var.

Şakkadanak resmini atarım.

Bi şaşırır millet.

Nİye söylüyor.

Bunları nasıl buluyor.

Hani bunların rezervleri düşüktü diyenler sonradan ''-heee demek ki rezervleri varmış'' derler.

Ardından:

• Omega serverinde burda bir çocuk çıkıp benim de çok zamanımı geçirdiğim ittifaktan general dilendiğimi söyleyen pompanın adamları içlerinde WULFGAR-CAPTAINMARSHALL ve benzeri deltagücü üyelerinin bizden önce GP talep ettiklerinde ne sebep ile geri çevrildiklerini de söylesin.

Bir de bunu salarım. Yeter mi yetmez .

Sonra ardından :

• Bizim etrafımızdaki ittifaklara sırf bizimle müttefikler diye tehdit savuran pompa mının manevi evladı mı bizim müttefiklerimizi sorguluyor ?

bir de bunu salarım .

Yeter o senin ittifağına .

O caspera söyleyin, biz protein tozu içmiyoruz. Ama ondan daha da sağlamız .

original.gif

𝕿𝖍𝖔𝖒𝖆𝖘 𝕾𝖍𝖊𝖑𝖇𝖞