ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İttifak'ı Savaş Ve Yağma Raporları.

• Bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma , ben yağma yerken bile tatile kaçmadım casper gibi benim tatile alma nedenim farklıydı çok önceden aldım ve nedenini de oğuzhan ile paylaştım .

Bilmediğin şeylere burnunu sokma ufaklık tamam mı ?

TERÖRR PAPUCUYARIIIIM

PAYLAŞ İSMİNİ DE YAĞMALAYAYIIIM

• Böyle çocukça hareketlere gerçekten gerek var mı? Savaş olmuş bitmiş kazanan belli olmuş zafer ilanını açıklamış. Savaşı kazananda istediği gibi zurnasını çalar davulunu çalar. Bu gibi durumları hazmedemiyor isen ya hiç savaşmayıp çiftçilik yapacaksın ya da bu oyunu oynamayacaksın. Savaş bittikten sonra böyle bir teklif bana şahsen saçma geliyor. Üslup sana ters geliyorsa bence tebrik edip uyarman yeterliydi. Kaybetmiş bir rakibin tekrardan meydan okuması oldukça traji komik bir durum. Yanlış anlama şahsına bir şey demiyorum. Ancak görünen bu.

• Böyle çocukça hareketlere gerçekten gerek var mı? Savaş olmuş bitmiş kazanan belli olmuş zafer ilanını açıklamış. Savaşı kazananda istediği gibi zurnasını çalar davulunu çalar. Bu gibi durumları hazmedemiyor isen ya hiç savaşmayıp çiftçilik yapacaksın ya da bu oyunu oynamayacaksın. Savaş bittikten sonra böyle bir teklif bana şahsen saçma geliyor. Üslup sana ters geliyorsa bence tebrik edip uyarman yeterliydi. Kaybetmiş bir rakibin tekrardan meydan okuması oldukça traji komik bir durum. Yanlış anlama şahsına bir şey demiyorum. Ancak görünen bu.

Yorumunuz için teşekkür ederim fakat benim burda söylemek istediğim şey farklı .

Savaşmayıp da gelip burda bize laf ebeliği yapmasın hem de rakibimin raporlarını gölgelemesin .

Savaşmak isterse gelsin benimle savaşsın , kazansın , tebrik edeyim ha cesareti yoksa boş yapmasın diyorum

Rakibime bir lafım yok , yendiler , tebrik ettim .

• ama savasmak ıcın bı şartı var sehırlerınız boş olacak asker gemınız olmayacak örs basamayacaksınız rodos zaten basmayacaksınız bu sartlar altında savasırsanız savasır sızınle :D

• Bunları söyleyen sensen eğer korsan hesabına saldırdığım zaman askerlerini geri çek yoksa şöyle yapacağım yoksa böyle yapacağım diyeceğine söm atıp erkek gibi gelseydin o zaman.

Bu mesajı atalı tam 3 ay olacak tek yapabildiğin hayvan terörü başka birşey yapamazsın eğer işini doğru yapsaydın generalliği adam akıllı yapardın zaten savaşı senden öğrenecek değilim.

Benim herhangi bir çıkarım yok olmadı da tanıdığın ne kadar adam varsa sorabilirsin biz sizin gibi çıkarı doğrultusunda hareket eden insanlar olsaydık eğer savaşı biz kaybederdik demekki sıkıntı bizde değil sende .

Bizim icraatlarımızı murat abi, emrah abi, muti hepsi iyi bilir senin bilmene gerek yok ;)

ke9WPb.png

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz.

YUNUS EMRE

Edited once, last by Spy ().

• Herkese iyi günler.

Çok ses getiren gazetemiz yeni sayısı ile sizlerle.

Şimdiden iyi seyirler.

26.06.2019

DELTA GÜCÜ ittifakı resmi gazetesi DELTA'NIN SESİ

Sayı: 4

ANA MANŞET

DELTA GÜCÜ; VURDU MU DAĞITAN İTTİFAK

Delta'da savaşlar her zaman uzun sürmüştür. Karaborsa gelmeden önce bile 4-5 ayı rahat geçer savaşlar yapılırdı. Ama bu gelenek son 2 yıldır artık yok. 2-3 ada biter oldu savaşlar... Delta ahalisi o eski günleri özlerken gelin de bu seneki savaştan çeşitli karelere beraber bakalım.

buyuk-kara-savaşı.png

gozukara-kazanan-1.png

gozukara-kazanan-2.png

Delta'nın Sesi muhabiri: Sayın gözükara, savaşın en önemlilerinden biriydiniz. Çok fazla rodos yediniz ama yılmadınız ve mücadeleye dört elle sarıldınız. Sizdeki bu azim nereden geliyor?

gözükara: Şimdi bir kere benim adım gözükara... Biz oyuna başlarken bu ismi boşuna almadık. Ne rodos ne sökülen sömler ne de herhangi bir şey beni yıldıramaz... Basılan rodoslar hariç tek rapor vermedim vermem de.

Delta'nın Sesi muhabiri: Rakip ile olan büyük savaşların hemen hemen hepsinde isminiz var. Ve rodoslar hariç hep kazanan tarafında isminiz. Nasıl olur da bu kadar büyük üstünlük kurabildiniz?

gözükara: Aslında çok da zor olmadı... Kendi adıma söylemek gerekirse bende birkaç seviye düşük oyuncular ile savaştım. Evet çok güzel cephelerim, çok güzel diyaloglarım da oldu ancak, rakip genel itibari ile sanki biraz tırt. ;)

Delta'nın Sesi muhabiri: Genelde forumda çok ön planda olan biri değilsiniz.

gözükara: Ben bazıları gibi boş kelâm etmem. İşimi en iyi şekilde yaparım gerisine karışmam.

Delta'nın Sesi muhabiri: Hazır foruma gelmişken söylemek istediğiniz bir şeyler var mı?

gözükara: Öncelikle Midnight'a ev sahipliği ve tebrik mesajı için teşekkürler. Ancak buradan tüm Arma üyelerine bir lafım var.

Ben DELTA GÜCÜ'nden gözükara. Beni yıldırmaya ne general sayınız ne de bastığınız rodoslar yeter. Ben bitti demeden hiçbir şey bitmez.

Eninde sonunda kazanan ben olurum. ;)

Delta'nın Sesi muhabiri: Savaş süresince kaç rodos yediniz sayın gözükara?

gözükara: :/:/:/

gozukara-rodos_1.png

gozukara-rodos_2.png

gozukara-rodos_3.png

gozukara-rodos_4.png

gozukara-rodos_5.png

gozukara-rodos_6.png

gozukara-rodos_7.png

gozukara-rodos_9.png

gozukara-rodos_10.png

gozukara-rodos_11.png

gozukara-rodos_12.png

gozukara-rodos_13.png

gozukara-rodos_14.png

Delta'nın Sesi muhabiri: Neyse sayılamayacak kadar çokmuş zaten... ^^

Eee peki bu kadar rodostan sonra ne yaptınız sayın gözükara?

gözükara: Üzerime düşeni... 8)

gozukara-yağma-1.png

gozukara-yağma-2.png

gozukara-yağma-3.png

gozukara-yağma-4.png

3. SAYFA HABERLERİ

D 'ARMA' DAĞIN

Delta'nın her yerinden kayıp ve yaralı Armalı haberleri gelmeye devam ediyor... Ölü sayısı ile milyonlar ile ifade ediliyor...

gozukara-kazanan-3.png

gozukara-kazanan-4.png

gozukara-kazanan-5_1.png

gozukara-kazanan-6.png

MAVİ MARMARA: Yav adaş ne kesmişsin maşallah, kafamı ne yana çevirsem sen varsın. ^^

gözükara: Oooo adaş hoş gelmişsin, sen gelmezdin buraya...

MAVİ MARMARA: Röpürtaj mıdır röportaj mıdır nedir ondan yapacaklarmış bana da... Dedim ben yaşlı adamı kafam kaldırmaz diye ama tuttu kolumdan getirdi bu muhabir.

Delta'nın Sesi muhabiri: Sayın MAVİ MARMARA hoş geldiniz. Yaptınız aksiyonların ve geliştirdiğiniz taktiklerin şanı aldı yürüdü. Savaşta 1 gün boyunca aralıksız alev aksiyonu yapmayı başararak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmişsiniz. Neler söyleyeceksiniz?

MAVİ MARMARA: Dediler ki bu seferki rakip pek sana göre değil. Oyundan pek anlamıyor aksiyon falan da bilmiyor dediler. Ben sevmiyorum öyle olunca, zevk alamıyorum savaştan dedim önce şunlara aksiyon nasıl yapılır onu öğreteyim... Alev aksiyonudur, balon aksiyonudur, 1.1.1.1 derken bir baktım ki savaş bitmiş. ^^^^^^

Delta'nın Sesi muhabiri: Biraz geç kalmışsınız yani?

MAVİ MARMARA: Yaşlıyım ben yaşlı... Bu saatten sonra ben mi savaşacağım. Bizimkileri eğittik oyunun tüm inceliklerini gösterdik, yetmedi rakibe bile aksiyon nedir, nasıl yapılır uygulamalı anlattım daha ne edeyim. ^^

Benim ev sevdiğim maviş generalim vardı nerede o?

ULUBATLI: Beni mi çağırdın abi? 8)

MAVİ MARMARA: Yeğenim artık buralarla sen ilgilen. Takıldığın konu olursa çekince gel bana sor. Bunlar ufak tefek rakipler, beni böyle şeylerle meşgul etmeyin. Yersiniz kafaya bastonu... ;)

SPOR SAYFASI

TATİLE DEĞİL KAMPA GİTTİ

DELTA GÜCÜ karşısında ağır bir mağlubiyet alan Arma ittifakından yeni bir açıklama geldi. Tatile değil yeni sezona hazırlanmak için kampa gitmişler.

76_5.png

78_6_1.png

79_6.png

80_10.png

81_8.png

galibiyet-hayırlı-olsun.png

SoN NoKTa: Savaş bitti, sizleri tebrik de ettik... Neden hala ısrarla yağma yapıyorsunuz?

ikarius: Savaşımız anlaşmalı değildi. Kazanan taraf olarak ganimetlerimizi topluyoruz.

SoN NoKTa: Elimizde kalan generallikle karşılık verirsek ne yapacaksınız?

ikarius: Ben bir öğretmenim. İşim insanları eğitmek onlara ders vermek. Size de anlatmak ve öğretmek istedim... Ama işte bir laf vardır 'Senin anlattığın, karşıdakinin anladığı kadardır.' diye. Ben yine mesleğimi yapmaya devam ederim. Gerekirse kafanıza vura vura bir kere daha anlatırız. ;)

SoN NoKTa: Bunu bir tehdit olarak algılamayın hocam. Öyle demek istemedim.

Delta'nın Sesi muhabiri: Sayın SoN NoKTa, bu son açıklamanız bir geri vites miydi?

SoN NoKTa: Ne alakası var benim ehliyetim bile yok.

ikarius: Araba kullanmayı da öğretiriz. 8)

MAGAZİN SAYFASI

YAĞMACI YAKIŞIKLI OBJEKTİFLERE TAKILDI

emirhan-2.png

emirhan-3.png

emirhan-4_1.png

emirhan-5_1.png

emirhan-6.png

emirhan-7.png

emirhan-8.png

emirhan-9.png

emirhan-10.png

emirhan-11.png

Delta'nın Sesi muhabiri: Arma ve yandaşlarına şu güzel yaz günlerini zehir etmişsiniz sayın JOKZILLA.

JOKZILLA: Onlar kaşındı kardeşim onlar kaşındı.

Şu anda adını vermek istemediğim bir hayranı var Arma ittifakında. Beni tatilden çıkarmayacağını söylemişti. ;);)

Delta'nın Sesi muhabiri: Kimdir o sayın JOKZİLLA?

JOKZILLA: Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır.

Dediğim gibi ismini vermek istemediğim bir hayranım. Ben buradayım gördüğünüz gibi ama o şimdi hangi palmiyenin altından güneşleniyor kim bilir? ^^^^

Delta'nın Sesi muhabiri: Peki bu yağmalardan sonra hedefinizde kim var sayın JOKZILLA?

JOKZILLA: Arma, yancıları, yardakçıları, yardımcıları ve taraftarları olan her kim varsa... Uyarıyorum ya tatile alsınlar ya depoları yıksınlar ya da oyunu bıraksınlar. Çünkü sonra ağlıyorlar, benim de bir kalbim var, ister istemez bir acıma duygusu geliyor. :S:S:S

Takipte kalın.

:thumbup::thumbup::thumbup:

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• Selamın aleyküm forum ahalisi..

Malumunuz üzere bir süredir ortalıklarda yokuz, savaşın bitişiyle birlikte yönetim olarak sessizliğe büründük;

lakin bu sessizliğin arkasından bir bomba geleceğini ne yalan söyliyim tahmin ediyordum :)

Liderim POMPA 'dan SEVGİLERLEEEE.. 8)

POMPA1ZEBORODOS.png

POMPA2_4.png

POMPA3_2.png

POMPA4.png

POMPA5.png

POMPA6.png

POMPA7.png

Yapılan bu güzel danslardan sonra , ortaya çıkan koreografi çok fazla DRAM içeriyor; izleyenlere timsah gözyaşları döktüren cinsten..

87-4-TATİL.png

Rakibin tepesine tepesine LİDERİM TARAFINDAN atılan ışının SONUCU.

Eline emeğine sağlık abim POMPA zaferimizin tadını çıkaralım , senin kaldığın yerden ben devam edeceğim. <3

İyi seyirler, bizi izlemeye devam edin. :)

• Beni özlediniz mi? ;)

Delta'nın tek ve gerçek sahini DELTA GÜCÜ ittifakının resmi gazetesi DELTA'NIN SESİ yeni sayısıyla sizlerle.

Keyifli seyirler...

28.06.2019

DELTA GÜCÜ ittifakı resmi gazetesi DELTA'NIN SESİ

Sayı: 5

ANA MANŞET

GELDİK YOKTUNUZ

Delta'da savaş bitti. Sular duruldu, iki taraf da kendi kabuğuna çekildi ve eksiklerini gideriyor ya bunun gibi şeyler düşünmeyin.

Evet savaş bitti ama aksiyon hız kesmeden devam ediyor. ;)

DELTA GÜCÜ üyeleri rakip Arma ve onun yandaş ittifakları bölgelerine ışınlar attı. Yağmalar, işgaller ve kesimler devam ediyor. Savaş bitti ama katliam baki... ;)

2_2_1.png

2_3_1.png

79_6_1.png

87_4.png

Bunlar ve çok daha fazlası örnekleri ile mevcut. Resimlerden de görüldüğü gibi tek bir DELTA GÜCÜ üyesi 1 ada dolusu Armalı'ya bedeldir.

Delta'nın Sesi muhabiri: Sayın WULFGAR hoş geldiniz. Delta'nın gördüğü en büyük yağmacılardan birisiniz. Depoları kurutmaktaki hünerleriniz herkesin dilinde.

WULFGAR: Bir gece ansızın gelir, depolarınızı depolarıma katarım. 8) Arma ittifakı ve onun yandaşları; diğer abileriniz gibi siz de tatile alsanız akıllıca olur.

Delta'nın Sesi muhabiri: Savaşın devam ettiği periyotta da üstün gayret ve emeğiniz mevcuttu. Sizce nasıl bir savaş yaşandı bu geride bıraktığımız dönemde?

WULFGAR: Savaş mı? :/:/:/

Nasıl yani biz savaştık mı şimdi? :/:/:/

Ben bunları antrenman sanıyordum.

Delta'nın Sesi muhabiri: Sayın WULFGAR savaş rakibin yenilgiyi kabul etmesi ve tebriği ile bitti.

WULFGAR: Hayda....

Aloo emekli general. Bak bu oğlan savaş bitti diyor doğru mu?

JiLeT: Valla hocam bana da sürpriz oldu. Ben daha ısınmamıştım bile. Savaş bitti dediklerinde şaka yapıyorlar sanmıştım, meğer gerçekmiş. :(

WULFGAR: Eee var mı bir planın?

JiLeT: Hocam boşlukta kaldım ne yalan söyleyeyim. Beni bir daha çağırmayın savaş var falan diye. Böyle savaş mı olur? :cursing:

WULFGAR: O zaman gel de beraber yağma yapalım hem de eski günleri yad ederiz. ;)

JiLeT: Armada çok depo varmış. Yıllık gergi olarak bize tahsil ediyorlar. Fakat limanları ablukada olduğu için kaynakları bize taşıyamıyorlar. Gidip bizim yağmalamamız lazımmış... ^^

3. SAYFA HABERLERİ

Gün geçmiyor ki şu Delta'nın yemyeşil düzlükleri ve masmavi denizleri kana boyanmasın. Telef olan Arma asker ve gemilerinin kalıntıları Delta'nın dört bir yanında...

Bu içler acısı durumu yüreğimiz kan ağlayarak sizlerle paylaşıyoruz. 8o

buyukturan_1_1.png

captainmarsal.png

mytcrixus-1.png

mytcrixus-2.png

Delta'nın Sesi muhabiri: Sayın BÜYÜK TURAN, Attila Han'ın Avrupalılara saldığı korkunun bir benzerini, siz de Armalılara yapmışsınız. Kime adınızı sorsak, çizgi film kahramanı hızlı gonzalezden daha hızlı kaçtı yanımızdan...

HızlıGonzalez: Yanlışınız var ben kaçmam, tarih yazmamıştır.

Delta'nın Sesi muhabiri: Sayın HızlıGonzalez, lafımız size değil efendim lütfen size de sıra gelecek. :)

HızlıGonzalez: Heee... Bana diyorsunuz sandım bir an. Eeee hazır gelmişken 2-3 de benim raporumu asın.

Delta'nın Sesi muhabiri: Tabii ki efendim. Sayın BÜYÜK TURAN, DELTA GÜCÜ galibiyeti ile ilgili düşünceleriniz neler.

BÜYÜK TURAN: Çok zorlayıcı bir savaş değildi. Bizim için bir savaştan çok bir tatbikat gibiydi. Elimizden gelenin de hepsini yapmadık. ^^

Ama yine de bir zaferdir.

Ben bu zaferi başta yeni doğan torunuma olmak üzere tüm DELTA GÜCÜ'ndeki arkadaşlarıma ve kardeşlerime armağan ediyorum.

Delta'nın Sesi muhabiri: DELTA GÜCÜ ittifakının dede kadrosundasınız. Bu size ne gibi bir avantaj sağlıyor acaba?

BÜYÜK TURAN: Bastonu çok efektif kullanabilirim. ^^^^

Rodosa basanların beline, saygısızlık yapanların kafasına vuruyorum. ;)

SPOR SAYFASI

AV PARTİSİ

Yılın belirli periyotlarında yapılan avcılık bir spor dalı olarak görülüyor. Ve yasal izin de alırsanız herhangi bir mani yok önünüzde... Biz gazetemiz olarak her ne kadar bu duruma karşı olsak da bu sefer namlunun ucunda Arma var. ;)

DELTA GÜCÜ üyeleri, Arma ve yandaşlarını dört bir yandan sarmış. Hiç öyle doğru anı falan da beklememişler,direkt bam bam bam...

emirhan-12.png

emirhan-13.png

emirhan-14.png

emirhan-15.png

emirhan-16.png

emirhan-17.png

emirhan-18.png

emirhan-19.png

emirhan-20.png

emirhan-1_1.png

CaptainMarshaL: Kısa süren, mücadele seviyesi düşük ama hesaplarımızı geliştirmek için iyi bir savaştı.

MyThCrixus: Aynen öyle... Savaşta harcadığım, basım için kullandığım malzemeden daha fazlasını yağmalardan çıkardım. ;)

Delta'nın Sesi muhabiri: DELTA GÜCÜ ittifakından iki yakışıklı... Evet beyler, sizce Arma'nın bu yenilgisindeki en büyük faktör neydi?

CaptainMarshaL: Bu da soru mu? Tabii ki DELTA GÜCÜ'ne meydan okumasıydı. ^^

MyThCrixus: Aslan resmi belki K e R e M'de... Ama o aslanın yüreği de bizde. Bir daha gelmek isteyen olursa bu bilgiyi aklında çıkarmasın.

MAGAZİN SAYFASI

MÜGE ANLI BİLE BULAMADI

Modern tıp çaresiz kalabiliyor... Bazen yeni nesil teknolojiler ihtiyaçlara cevap veremiyor... İşler ters gidiyor...

Ama sonunda bu da oldu.

Kayıp Arma üyelerini Müge ANLI bile bulamadı...

fşndfobdfn.png

burak-8.png

burak-9.png

burak-10.png

burak-11.png

burak-13.png

burak-14.png

burak-15.png

Takipte kalınız.

:thumbup::thumbup::thumbup:

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• Gazetenizi ilgi ile takip ediyoruz. Ancak yalan haber vermeyelim. Gerçi günümüzde hangi gazete doğruları yazıyor ki ? Haklısın

R 😁

27.06.2019 14:39:11

HızlıGonzalez oyuncusunun orduları geri çağrıldılar ve savaş meydanını terkettiler.

27.06.2019 14:39:11

HızlıGonzalez oyuncusunun orduları geri çağrıldılar ve savaş meydanını terkettiler.

• Beni savaş meydanlarında yen boşboğaz forumda degil.. Dolu şehirlerinize kalbinize şehir taşıdım valilik basmak uzereyim... Ayrıca suan da çeşme de tatildeyim burdan da askere gideceğim. Makamıma değerli bir büyüğüm refakat edecek ben dönene kadar.

Bilgin olsun:)

• Güle güle git

güle güle gel

Ancak 3 ay önce nasıl komple tatile aldıysanız şimdide tatile alma bahaneleri arıyorsun galiba. R yapmak yok :)

Neyse burda tartışmak uygun olmaz.

Raporunu as geç. Cevap hakkı doğuracak yazı yazmamanı tavsiye ederim