ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İttifak'ı Savaş Ve Yağma Raporları.

• yapmayın arkadaşlar bakın bu bir dramdır suçtur ayıptır günahtır az vicdanlı olun..

• Tebrik ediyorum bizi :) Niye tatile aldı ki daha üzüm alacaktık biz ondan :))

Sevgili Generalim GÖZTEPELİ mizin muhteşem koordineli çalışması sonucu elde ettiğimiz bu yağmalar ,ve tatiller devam edecektir :)

Generalim sıradaki gelsin mi artık biz hazırız .. Bu sadece teaser Film yakında sinemalarda 8)8)8)8)

• Çok yakın zamanda yeni tertipler düzenleyeceğim secret :* Takip kalınız lütfen.<3

Onursal lider casper durdurulamıyor; arma benim sömürgemdir seviyeside 1'dir yukarı çıkamaz o yüzden yağmalarım hiç acımam diyor, bu adamı kim kızdırdıysa derhal özür dilesin yoksa malzeme falan kalmayacak :D

1_31.jpg

2_28.jpg

3_26.jpg

4_25.jpg

5_24.jpg

6_27.jpg

7_26.jpg

8_23.jpg

9_21.jpg

10_16.jpg

11_13.jpg

12_12.jpg

13_11.jpg

14_9.jpg

Görüyorsunuz; anlatmaya gerek yok. Onursal liderimizin sömürgelerine tavsiyemdir; liderinize bönkör davranın oda size yatacak yer , yiyecek içecek konusunda yardımcı olsun :D :D :D

İyi seyirler / Forumlar

• ellerınızı başınızın üstüne koyun ve yavaşca teslim olun ... muhittin bak bu bir dramdır...:D:D

• ellerınızı başınızın üstüne koyun ve yavaşca teslim olun ... muhittin bak bu bir dramdır...:D:D

Ama siz de çok insaflı davranmamışsınız Sayın Onursal Liderim casper ^^^^^^^^ çok dramatik gerçekten elinize sağlık devamını keyifle bekliyoruz .....

• Tebrikler arkadaşlar

Geçen yıl kaldığımız yerden devam

Bu daha başlangıç Tayfun abi.

Bu daha başlangıç... :thumbup:

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• tebrikler ellerinize sağlık arkadaşlar

Bizler dostluklarımız ve olgumuzla bu deltada olduğumuz sürece Arma ittifakına günyüzü yok!

Oyunun sizlere avantaj tanıdığı o kalelerinizde yendik sizi.

Daha kalemize dahi gelmeye cesaret edemeyen armamı yenecekmiş bizi:):):):)

• ARMA ittifakı geçen savaş, kalemiz dediği yerlerde taarumar edildi; ezici bir üstünlükle 1 ay başlarında yağma-kombo

tarzı aksiyonlar yaptık. Hiçbirinin sesi çıkmadı, sonra ordan burdan general altın taşıyınca birden yine havaya girdiler.

Ben o güzel arkadaşları bekliyorum merkezime rakip ittifaktan bir kişi senin merkezine gelirim şöyle yaparım böyle yaparım diye boş keseden sallıyordu, o yürekli arkadaşI sahneye alalım. GERÇEK GENERAL SAHALARA DÖNDÜ!!

Hazır gelmişken sürülen tarlalardan bir kesitte bırakayım öyle noktalayalım.. Bu casper yağmaya doymak bilmedi. Ben yoruldum asmaktan o yağmalamaktan yorulmadı helalin var casper multi yağmasına devam :thumbup:

1_32.jpg

2_29.jpg

3_27.jpg

4_26.jpg

5_25.jpg

Bizi izlemeye devam edin. TO BE CONTİNUED :!:

• Selamın aleyküm herkese kolay gelsin forum ahalisi. Bugun yine yepyeni mahsüllerin toplanışı ve bazı dramlarla karşınızdayız.

Onursal Lideri'miz casper dram filmi çekmeye devam ediyor sizi onunla baş başa bırakıyorum;..

1_35.jpg

2_31.jpg

3_29.jpg

4_28.jpg

5_26.jpg

6_28.jpg

7_27.jpg

8_24.jpg

9_22.jpg

10_17.jpg

11_14.jpg

12_15.jpg

13_13.jpg

14_10.jpg

15_8.jpg

16_8.jpg

17_8.jpg

18_8.jpg

19_7.jpg

20_6.jpg

21_6.jpg

22_4.jpg

23_4.jpg

Şimdide sırada casperin dram filmlerinden esinlenip, sır kapısı programları gibi acınası;

yürek burkan flimler çeken fileringhu var ;)

24_3.jpg

25_4.jpg

26_4.jpg

27_2.jpg

28_3.jpg

Ardından yine casper devam :D

29_3.jpg30_2.jpg

31_2.jpg

32_4.jpg

33_3.jpg

34_3.jpg

35_3.jpg

36_2.jpg

37_3.jpg

38_2.jpg

39.jpg

40_2.jpg

41_2.jpg

42_1.jpg

43_2.jpg

44_3.jpg

45_2.jpg

Şimdi sırada çok özel yağmalar var, BÜYÜK MULTİCİ (!) Nick efendi 18 hesapla birden banlanınca, COFF ittifakının bölgeleri çıplak kaldı. Ee armaya az maşalık etmediler değilmi oyüzden; Haliyle yağma talimati verdim, birde baktımki zaten görür görmez koşturup depoları boşaltmaya başlamışlar... Biraz onlara göz gezdirelim..

1_36.jpg

2_32.jpg

3_30.jpg

4_29.jpg

5_27.jpg

6_29.jpg

7_28.jpg

8_25.jpg

9_23.jpg

10_18.jpg

11_15.jpg

Ellerine sağlık pegasus 8) Güzel sürmüşsün tarlaları üstad...:thumbup:

Şimdiiii geldik zurnanın zırtt dediği yere :D :D Durmadan delta gücünün savaş bilgisinin düşük olduğunu, kendilerinin bize savaşmayı öğrenmeyi tavsiye ettiğini söyleyen ÇAKMA GENERAL willwallace'nin elektriğe çarpılması sonucu arkasına bakmadan kaçışı gözlerimizden kaçmadı :) oyunda olduğumu bile bile bir üyemin limanına acemice çıkmanın cezasını ağır çekti diye düşünüyorum ve sizi USTA (!) savaşçıyla baş başa bırakıyorum :D

USTA-SAVAŞCI-WALL-D.png

WALLACE-1.png

Araya birtanede kombo :)

YARBAYKOMBO.png

Burdada savaş öncesi çok konuşan PAŞAM adlı arkadaşın uğradığı hezimet var. :)

PAŞAM-111.png

Emeği geçen bütün ittifak arkadaşlarımı tebrik ederim. Bilindiği üzere DELTA GÜCÜ savaştığı zaman yenilmeyen bir ittifaktır. Rakiplerimiz tabiii onlara nekadar rakip denirse benim merkezime 8 kişi birden şehir ışınlayıp rapor alabileceklerini 83:80 deki sülfür adama girebileceklerini düşünmüşler..

Buyrun 83 80'in GÜNCEL FOTOGRAFI. 8)

Screenshot_2_5.png

Bu adaya girmeye sizin cürmünüz yetmez arkadaşlar, boşuna debelenmeyin az ötede oynayın.

Heee bu arada unutmadan biriniz benim ittifaktaki durumumu ispiyonlamak için casus atmış bana. Siz zahmet etmeyin ben paylaşayım buyrun bakın doya doya 8)

Screenshot_1_14.png

Şu unutulmamalıdırki; DELTA GÜCÜ ittifakı DELTA dünyasının TEK LİDERİDİR, ÇAKMA LİDERLER'E asla prim vermeyecektir.

Herkese keyifli oyunlar / forumlar.

DELTA GÜCÜ GENERAL !

• Bu güzel raporlar ve yağmalar için tebrikler arkadaşlar.

• Bunlar çok büyük dramlar arkadaşlar ^^^^

Generalim özellikle sizi tebrik ediyorum koordineli savaş yönetiminiz için ... GOZTEPELI

Daha sonra da bütün ittifak arkadaşlarımı tebrik ediyorum ...

Son olarak casper dram dalında oscar adayımız sensin ;(;(;(;(

• İyi akşamlar herkese.

Arma ittifakı ile olan savaşımız devam etmekte...

83:80'de bizim bölgemize geldiler, biz de gerekli cevabı sahada veriyoruz.

Buralar daha şenlenecek gibi duruyor. ;)

muhittin.png

Ahahah generalmişşş :D Savaş daha yeni başladı aceleci çocuk sabret.

Ayrıca yukarıda okuduğum kadarıyla görüyorum ki GÖZTEPELİ'ye atıfta bulunmak isteyen biri olmuş...

Yapmasın. :thumbup:

Konu sabır ise biz oldukça sabırlı insanlarız...

Savaş bitmeden asla zafer naraları atmayız, bazıları gibi.

Kendini kanıtlamak isteyenler için meydan işte orada.

Buradan alıp oraya davet ediyorum sizleri. :thumbup:

Ahahah generalmişşş diye küçümsediğiniz adam dar etti size 83:80. 8)

Raporların devamı için takipte kalınız.

;)

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• Bu adaya girmeye sizin cürmünüz yetmez arkadaşlar, boşuna debelenmeyin az ötede oynayın.

Generalim kolay gelsin.Gerçekten iddalı bir cümle olmuş

Eğer ki Rodos vurmaz ve sonuna kadar bu savaşın başına bir şey gelmez ise savaş sonunda giremez isek tabiki tebrik edeceğim

Kolay gelsin iyi oyunlar dilerim

BULUTLU OLMAK AYRICALIKTIR

anQrd5.jpg

• İyi akşamlar..

Benim bildiğim savaş teklifi sizden geldi ve bizde bu teklife haziran gibi olur dedik yanlışım varsa düzeltin ?

Peki siz ne yaptınız kıyıda köşede online süresi düşük üyelere yağma atmaya kalktınız amaç savaşa teşvik etmekti eyvallah dedik..

Ve sizin anladığınız dilden konuştuk ve aynısını biz size yaptık ve asılanlar harici bir dünya yağma yapıldı

Ve siz 83.80 bölgesine gelip savaşı başlattınız bizde karşılık verdik

işin özeti savaş anlaşmalı bir savaş değil geçen seferden kalan kuyruk acısını çıkarma savaşı yenilen pehlivan güreşe doymadı yani ;)

Şimdi başlamış bir savaşın ortasında anlaşmakmı istiyorsunuz rodos olmasın o olmasın bu olmasın sizcede bu biraz komik değilmi ^^

Evet generalim doğru söylemiş iddialı olabilir ama DELTAGÜCÜ demek başlı başına bir iddia dır zaten

Kolay gelsin iyi forumlar...

pompa_1.png

• Selamın aleyküm herkese hayırlı geceler...

@K e R e M hocam;

Rodos'dan dem vurmuşsun fakat üyelerin rodos vurmaya başladı bile. Eğer yiyeceğiniz banlardan ötürü veya herhangi bir sebepten 83:80den kaçarsanız bu savaşı kaybetmiş sayılacaksınız bununda farkındasınızdır umarım.. İddamın arkasındayım DELTA GÜCÜ GENERALİ olarak sizi 83:80e sokmayacağım.

Öğrenilmiş çaresizlik denilen şey bu olsa gerek ;

Screenshot_2_9.png

Sen burda rodostan dem vururken lafının üstünden 1 saat geçmeden üyen arkadan vurmak için geldiği adada patates olacağını anlayınca rodos vuruyorsa, rodos hakkında ağzını açıp tek bir kelime etmeye hakkın yok demektir. Güya akıllısınız ya; gece gelip rapor alacaksınız. Pekiii ben oyundayken nasıl olacak o iş haber vermeyecek miyim ? :)

SONUÇ BKNZ:

Screenshot_1_16.png

Rakibe nasihat vermeden önce dönüp biz neyiz, ne değiliz diye bir kendinize bakın; belki sonradan müşkül duruma düşmezsiniz. ;)

İyi oyunlar / forumlar. 8)

• Burda birşeyler yazmadan önce bir aynaya bakmalı insan sonra söylediği sözlerin altında kalmamalı traji komik bir durum...!!!

pompa_1.png

• Bu arkadaşlar böyle liderim, birisi çıkar savaş başlamadan kendini savaş galibi ilan eder, biri çıkar rodos vurmayın der üstünden 1 saat geçmez üyeleri paçayı kurtarmak için rodos vurur ona rağmen kurtulamaz kesilir. Sonrada bizden bu yapılanlarıa karşılık vermememiz beklenir nasıl bir mantıksa ben anlayamadım anlayan banada anlatırsa hoşnut kalacağım..

Screenshot_2_10.png

Buda dünkü rodos vurup kaçan akıllı arkadaşın hazin sonu. :) VAN65 reisimin ellerine sağlık, aman vermeden devam....<3