ZXN vs P-H

  • Uhh, būs interesanti pasekot līdzi kaujas atskaitēm.

    Bet šaubos, ka P-H apstiprinās spēlē nosūtīto kara pieteikumu, jo viņi saprot, ka tad karš ies uz pilnu klapi.


    Domāju, ka ZXN var pat veiksmi nenovēlēt, to nevajadzēs, bet morālo atbalstu no manis gan. :)

    45d8c899d9.png

  • Es ļoti ceru ,ka P-H apstiprinās , jo savādāk tām kaujām vispār nav nekādas jēgas :) Paldies Andzej par uzmundrinājumu! :)

    pook pok pook

  • Piekrītu! Admins noderētu - pēdējos divus gadus zili brīnumi redzēti, bet šoreiz mani vairāk uztrauc P-H vadības klusēšana. Nav pagaidām saņemts nedz noraidījums , nedz aptirpinājums. Un ,tad spēlētāji brīnās kādēļ spēle mirst... jo tak ir indivīdi ,kas negrib iesaistīties un spēlēt. :/

    pook pok pook

  • Diemžēl P-H kara pieteikumu noraidīja un tā nav pirmā reize ,kad nevēlās uzsākt oficiālu kara darbību ,lai iekustinātu šo mirušo spēli. Es uzskatu ,ka P-H ir Epsilon sērga ,kas arī novedusi pie spēles iznīcības... Protams nevaru teikt ,ka pilnīgi visi P-H ir vienā katlā metami , bet pēc šodienas ir skaidrs ,ka "vadība" viņiem nedomā. :(

    pook pok pook

  • Ko gan tu gaidīji, ZXN spēlētāj?

    Sniegs nokusa, nāk jau patīkama saulīte, aliņš labāk iet iekšā, jau tuvojas grilēšanas sezona.

    Visu cieņu, bet, manuprāt, tas ir patīkamāk, nekā sēdēt pie ikariam

    Aptuveni pus-mēnesi atpakaļ jau no biedriem padzirdēju, ka foršo laiku plāno pavadīt ārā, nevis sitoties bezgalīgi garlaicīgās kaujās kuras 75,4% gadījumos beidzās ar kolosiem (par kolosiem runājot - no abām pusēm, lai nepaķer, ka runāju tikai par jums, vēl apvainosies)


    Varbūt būtu vēl interesanti , ja jūsu trakajiem būtu atļautie 11 konti, nevis pāri 20 kontiem, bet nu tas ir cits stāsts, par kuru šeit nediskutēšu vairs.

    vienalga karš oficiāls forumā, vai nē. lai jautras kaujas!! (kolosi, epsilonā kauju nav) :)

    sharps.lvKURSAsharps.lv

  • Saulīte un aliņš ir labs savienojums - piekrītu. Bet nav pilnīgi nekādas atšķirības ,kad būtu izteikts piedāvājums karot... rezultāts vienmēr ir viens un tas pats... ja negribat neko mainīt ,tad nemainiet ! Jums būtu jāsaprot ,ka Jūs bremzējat spēli visiem ,kam viņa vēl ir kaut nedaudz sirdij tuva un tādi oficiāli pieteikumi nedaudz atdzīvinātu visu. Par tiem kontiem - sākumā pirms bakstīt ar pirkstu kaimiņu dārzā ,pabaksti kūpošās čupas savā dārziņā...
    Vienīgā atšķirība starp P-H un ZXN manuprāt ir tāda ,ka mēs cenšamies saglabāt spēles burvības , bet Jūs cenšaties to iznīicināt. ( Mans personīgais viedoklis )

    Un starpcitu 14K - personīgi tevi aicinu piedalīties ar mani organizēt eventu kuru esmu publicējis par un ap ikariam sadaļā. Parādi ,ka esi labāks par saviem biedriem. ( nāc palīga kvai pēc vasaaras )

    pook pok pook

  • 14K kad luste laipni lūgts 6x:7x apkaimē. Taviem biedriem noderētu neliels atbalsts.. ;) Savadāk man liekās ka jums komunikācija pieklibo...

  • Man tāda sajūta ka P-H vadība ir kā Kremlis ,kas savējos baro ar propagandu un pasniedz ārējo pasauli par agresoriem :D

    pook pok pook

  • Tas ir 2-3 spēlētāju karš,kur pārējie tikai ražo armijas un zeltu karotājiem.Ir vai nav oficiāls karš,šī spēle vairs nav interesanta dēļ visas šis sistēmas.

    Varat pieteikt karu visām serverī esošajām aliansēm un spēlētājiem,bet vienalga,nākotnē vajadzēs karot pašiem ar saviem multiem.

  • Ja spēle vairs nešķiet interesanta ,tad atvainojiet MR.Jāni , bet ko Jūs vēl šeit darat? Ja būtu oficiāls karš ,tad dažiem tas liktu atkal izkustēties un spēle būtu interesantāka. :) Tie ,kas uzskata ,ka spēle ir garlaicīga un ,ka neko nevajag mainīt un nevar mainīt un nav pat vērts mēģināt - tieši Jūs esat šīs spēles enkunrs :)
    janis118 - aicinu tevi piedalīties "THIS IS SPARTA" pasākumā ;)

    pook pok pook

    Edited once, last by caalis2006 ().

  • Karš jau tā notiek vislaik starp šim aliansēm un oficiāls karš te neko nemainīs.Kā tikai to,ka nu varēs publiski mērīties ar ķrāniņiem'' un pārmest kolosus,naktts uzbrukumus utt.,Pie visa vainīga šī multu sistēma,plus vēl negodīgie spēlētāji.Es nekāi nevaru saprast,kā 1h laikā var tikt pie 500kk zelta un tikpat ģen.,Un ar tādu daudzumu kustoties zelts neiet zudumā,bet aug.Visiprieki beidzās ar atļautiem 10 kontiem vienam spēlētājam.Lv tik daudz pasauļu nebij,kad apvienoja un kur nu vēl nelegālie konti.Admini gandrīz nereaģē,pie tam nevienā no pasaulēm.

  • Ja notiktu publiska mērišanās ,tad tas būtu interesantāk nekā ,kad notiek mērišanās aiz žoga :D Tad vismaz var cerēt uz piemēram uz alianses izformēšanu vai miera līguma noslēgšanu utt...
    Einšteinam ir teiciens - Cerot nonākt pie cita rezultāta darot atkārtoti vienu un to pašu ir IDIOTISMS :) Varbūt ne vārds vārdā nocitēju , bet līdzīgi bija :) Ar to es gribu pateikt ,ka karojot gadiem bez mērķa nekas nemainīsies :) Būtu PH apstoprinājuši karu un piemēram ZXN dabūtu pa rikli :O Es noteikti sava aliansē izvirzītu jautājumu par diplomātiskām sarunām un miera salīgšanu vai paat apvienošanos. :) Man personīgi būtu interesanti redzēt arī citu aliansi karojam :D

    pook pok pook

  • Teikšu kā ir, FORUMS ir nosprādzis, es pat nezināju ka ir tik daudz cilvēku šeit :D Atskaites varat simboliski likt, cepuri nost tiem, kas liek atskaites kur arī pa asti dabū . Tikai īstens karotājs būs spējīgs arī parādīt savas kļūdas un vājības .


    Labi, bez tiem "gudrības" tekstiem - veiksmi abām pusēm, un kā būtu taisnība - lai uzvar multotājs ;)

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S